اخبار سیاسی

هیچ کس مخالف توسعه پهنای باند داخل نیست

عضو شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه کسی مخالف توسعه پهنای باند داخل نیست، گفت: اغلب کارشناسان و کسانی که در مورد پهنای باند صحبت می کنند از توسعه پهنای باند و ترافیک داخلی حمایت می کنند.

12 اسفند 1399

ادعای وزیر خارجه فرانسه درباره موضوع هسته ای ایران

به گزارش خبرنگاران، وزیر امور خارجه فرانسه دوشنبه در اظهاراتی در جمع وزیران خارجه اتحادیه اروپا مدعی شد که اوضاع در خصوص برنامه هسته ای ایران نگران کننده است.

7 اسفند 1399

آمریکا، چین را متهم به نسل کشی علیه اویغورها متهم کرد

مایک پمپئو گفت، دولت ترامپ به این نتیجه رسیده که چین مرتکب نسل کشی و جنایت علیه بشریت با سرکوب مسلمانان اویغور در منطقه سین کیانگ شده است.

3 اسفند 1399

گفت وگوهای نماینده جدید آمریکا در امور ایران با مقامات سه کشور اروپایی

تهران (پانا)- رویترز به نقل از بعضی منابع مدعی شده که نماینده جدید آمریکا در امور ایران روز پنج شنبه گفت وگوهایی با مقامات ارشد انگلیس، آلمان و فرانسه داشته تا به نقطه نظر آن ها در مورد توافق هسته ای پی ببرد.

2 اسفند 1399

نخست وزیر تونس به خرابکاران و خشونت طلبان هشدار داد

به گزارش خبرنگاران به نقل از عربی 21، هشام المشیشی نخست وزیر تونس در واکنش به اعتراضات مردمی اخیر در این کشور اظهار داشت: ما با هر گونه اقدامات آشوب برانگیز بر اساس قانون، مقابله می کنیم.

30 بهمن 1399

کرونا در اروپا، از بالا دریافت بحث ها درباره بستن مرزها تا خشم آلمان از بدعهدی های شرکت فایزر

جدیدترین اخبار اروپا نشان می دهد در حالی که کمیسیون اروپایی با کنترل های مرزی مخالف است برلین همسایه های خود را به بستن مرزها تهدید نموده و وزیر بهداشت آلمان هم از بدعهدی شرکت فایزر در تحویل به موقع واکسن بسیار ناراحت است.

27 بهمن 1399

کبیری در کرمان اطلاع داد: 400 میلیارد تومان به توسعه تعاون استان کرمان اختصاص یافت

معاون امور تعاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از اختصاص 400 میلیارد تومان برای توسعه بخش تعاون استان کرمان اطلاع داد و گفت: این استان مهد تعاون ایران است زیرا بزرگترین تعاونی ها در آن وجود دارد.

25 بهمن 1399

توافقی برای انجام سفر دیپلماتیک در خصوص توقیف نفت کش کره ای انجام نشده است

سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران در خصوص اخبار منتشره مبنی بر سفر هیاتی از کره به ایران برای پیگیری موضوع توقیف نفتکش کره ای گفت: سفر قائم مقام وزیر خارجه کره به ایران از قبل مطرح بود که اطلاع رسانی شد و در آینده نزدیک انجام می گردد اما ارتباطی با...

23 بهمن 1399

پرواز های تهران - استانبول افزایش یافت، محدودیت استفاده از 60 درصد ظرفیت هواپیما فقط برای پرواز های داخلی

تورج دهقانی زنگنه با اشاره به افزایش تردد پروازی بین ایران و ترکیه، اظهار کرد: تمامی مسافرانی که از ترکیه به ایران یا از ایران به ترکیه تردد دارند باید آزمایش به PCR مبنی بر تست منفی و نداشتن کرونا را به همراه داشته باشند.

17 بهمن 1399

آخرین شرایط عرضه اولیه پرسپولیس و استقلال در بورس

اول آبان ماه امسال وزیر ورزش و جوانان خبر داده بود: فکر می کنم کار واگذاری سهام استقلال و پرسپولیس را تا پاییز سال 99 انجام دهیم و سهام این دو باشگاه انشاالله در فرابورس به مردم، باشگاه و علاقه مندان واگذار شود اما تا کنون اقدامی صورت نگرفته

17 بهمن 1399

روانشناسی چهره مردان؛ تشخیص میزان هوش مردان از روی چهره

تحقیقات محققان در کشور چک در خصوص روانشناسی چهره مردان نشان می دهد که می توان به یاری آنالیز ویژگی های چهره مردان و با استفاده از عکس صورت آنها باهوش بودن و یا باهوش نبودن آنان را تخمین زد.

16 بهمن 1399

هشدار عراق نسبت به قطعی برق در پی عدم پرداخت بدهی گازی ایران

وزارت برق عراق هشدار داد این کشور با قطعی جدی برق روبرو خواهد شد زیرا ایران به دلیل بدهیهای معوق، قصد دارد صادرات گاز به همسایه خود را کاهش دهد.

12 بهمن 1399

پروژه تخریب حشد شعبی به کارگردانی شبکه های سعودی و آمریکایی

به گزارش خبرنگاران به نقل از اخبار العراق، محمود الربیعی سخنگوی دفتر سیاسی جنبش صادقون عراق، گفت که رسانه های وابسته به عربستان سعودی و آمریکا علیه نیروهای حشد شعبی عراق دست به کار شده اند.

12 بهمن 1399

جزئیات شرایط اختصاصی و عمومی داوطلبان ریاست جمهوری

نمایندگان مجلس شورای اسلامی شرایط اختصاصی و عمومی داوطلبان ریاست جمهوری را معین کردند.

10 بهمن 1399

تزانزیت خودروهای آمریکا و لوکس در مناطق آزاد ممنوع

خبرنگاران : بعد از رایزنی های انجام شده از سوی مناطق آزاد برای واردات هر چند محدود خودرو دراین مناطق، اخیرا طی مکاتباتی خواهان نقل و انتقال خودرو مابین مناطق شده اند، موضوعی که گمرک ایران آن را مشروط و به نوعی مخالفت...

9 بهمن 1399

حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی افزایش می یابد؟ ، خبری خوش در راه است

به گزارش خبرنگاران، همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی رضایت بخش نبوده و گروهی از بازنشستگان در هفته گذشته در چند شهر برای پیگیری مطالبات خود تجمع کردند.

9 بهمن 1399

بررسی قتل های ناموسی پرونده ویژه نشریه قدم زنان

سردبیر نشریه دانشجویی قدم زنان دانشگاه تهران گفت: بررسی مسائل مهم اجتماعی در خصوص زنان، از دریچهٔ نگاهی کارشناسی شده و به همین دلیل، ارائه راه حل برای حل این مسائل، یکی از اهداف مهم این نشریه است.

8 بهمن 1399

پکن: آمریکا عامل برهم خوردن توازن برجام است

به گزارش خبرنگاران، نماینده چین در سازمان ملل متحد امروز سه شنبه در نشست مجازی شورای امنیت سازمان ملل در مورد ارائه گزارش 6 ماهه درباره اجرای قطعنامه 2231 (قطعنامه برجام) در سخنانی توضیح داد: آمریکا عامل برهم خوردن توازن برجام است.

7 بهمن 1399

آشنایی با مزایای تحصیل در خارج از کشور

براساس مقاله فواید فواید تحصیل در کشورهای خارجی باید بدانید که جمله ای وجود دارد که آن را از هر کسی که در کشوری خارجی تحصیل نموده، می شنوید: درس خواندن در یک کشور خارجی مرا تغییر داد. این جمله را از سفیر دانش آموزی تحصیل در خارج از کشور در دانشگاهتان می...

5 بهمن 1399

فرانسه فایزر را مجازات می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، به گفته کلمنت بون وزیر امور اروپای فرانسه محتمل است این کشور با کاهش ارسال تعداد محموله های واکسن کووید 19 به این کشور، شرکت های فایزر و بیوان تک را با تحریم مجازات کند.

5 بهمن 1399
تعداد: (238)