اخبار سیاسی

افزایش 2.5 برابری حقوق بازنشستگان نسبت به اسفند 98

محمد سالاری با اشاره به فرآیند نسخه نویسی الکترونیکی گفت: گاهی بعضی در این زمینه سنگ اندازی کردند، اما ما با کوشش پیش رفتیم. نسخه نویسی الکترونیک بزرگترین پروژه تحول دیجیتال کشور است و زحمت زیادی را برای همکاران ما ایجاد کرد.

23 شهریور 1400

پنج نکته مهم درباره برنامه دولت برای مسکن

ناصر ذاکری - کارشناس اقتصادی؛ سه شنبه گذشته رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی، در نشستی مجازی با مدیران کل راه و شهرسازی استان ها کلیات رویکرد دولت سیزدهم در حوزه مسکن را به روشنی بیان نمود. او عوامل پیش احتیاج فراوری مسکن را زمین، خدمات، تأمین منابع اقتصادی،...

22 شهریور 1400

عنایتی: طرفدار بریز و بپاش نمی کند

سرمربی تیم فوتبال طرفدار می گوید این تیم در نقل وانتقالات بریز و بپاش نمی کند.

21 شهریور 1400

ترودو از صاحبان مشاغلی که درخواست ارائه گواهی واکسن دارند، حمایت می نماید

به گزارش خبرنگاران و به نقل از گلوبال نیوز، جاستین ترودو در سخنرانی روز کارگر گفت کلیه صاحبان مشاغل می توانند به طور قانونمند از مشتریان و کارکنان خود درخواست ارائه گواهی واکسن کرونا داشته باشند.

18 شهریور 1400

اعداد و ارقام مالی در هفته اول شهریورماه 1400

در هفته ای که پشت سر گذاشتیم، اعداد و ارقام متعددی در ارتباط با اقتصاد، تجارت و کسب وکار در اقصی نقاط دنیا، از سوی رسانه ها، نهادهای مالی ملی و بین المللی و مراکز تحقیقاتی منتشر شد که مهم ترین آنها را می توان در موارد ذیل خلاصه کرد:

8 شهریور 1400

خواهر رهبر کره شمالی، سئول را به ریاکاری متهم کرد

خواهر رهبر کره شمالی طی بیانیه ای گفت که اقدام کره جنوبی در برگزاری تمرین نظامی مشترک با آمریکا رفتاری خائنانه و مصداق سیاست آشکار خصمانه واشنگتن برضد پیونگ یانگ است.

24 مرداد 1400

مربی ناهید کیانی: نمی دانید چه بر من گذشت

مربی تیم ملی تکواندوی زنان ایران گفت: نمی توانید تصور کنید امروز چه بر من گذشت و جدول با کرونای نماینده شیلی باید تغییر می کرد.

18 مرداد 1400

ترکیه، جمهوری آذربایجان و پاکستان در سپتامبر رزمایش برگزار می نمایند

وزیر دفاع جمهوری آذربایجان امروز (شنبه) گفت، نیروهای ویژه این کشور به همراه ترکیه و پاکستان قرار است در سپتامبر 2021 رزمایش مشترک نظامی داشته باشند.

14 مرداد 1400

دلیل بحران بورس در سال گذشته چه بود؟

به گزارش خبرنگاران، اوایل تابستان سال گذشته شاخص کل بورس حدود دو میلیون واحد بود اما بر اثر سیاست گذاری دولت و چالش کسری بودجه، سود بین بانکی از زیر 10 درصد تا 17 درصد افزایش پیدا کرد؛ به اعتقاد برخی از کارشناسان، این تصمیم یکی از عوامل مؤثر ریزش بازار...

11 مرداد 1400

ماجرای پاداش نجومی در شهرداری و تکذیب آقای شهردار، امتناع از انتشار فیش حقوقی مدیران!

اخباری مبنی بر پاداش های نجومی در دفتر شهردار تهران منتشر شد و هر چند حناچی این موضوع را رد کرد اما مشخص نیست چرا شهرداری که مدعی شفافیت است می گوید انتشار فیش حقوقی مدیران به صلاح نیست.

6 مرداد 1400

استفاده از ظرفیت نوبت عصر مدارس برای توسعه پژوهش سرا ها

وزیر آموزش وپرورش با تأکید بر این که همه دانش آموزان باید امکان استفاده از پژوهش سرا ها را داشته باشند، اظهار کرد: باید جریان فعالیت پژوهشی برای دانش آموزان تسهیل شود.

2 مرداد 1400

قول زنگنه برای اصلاح حقوق کارکنان صنعت نفت تا خاتمه تیر

بیژن زنگنه از کوشش برای حل مشکل پیش آمده در حقوق و مزایای کارکنان صنعت نفت اطلاع داد و گفت: کوشش می کنیم نتیجه این آنالیز و پیگیری ها در حقوق تیرماه کارکنان انعکاس پیدا کند.

23 تیر 1400

خیز ایران و قطر برای تقویبت روابط تجاری

خبرنگاران : با حضور هیات مدیره اتاق مشترک ایران و قطر در اتاق تهران، این دو اتاق برای هم افزایی در جهت توسعه مراودات مالی و تجاری ایران و قطر تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

23 تیر 1400

مرگ مشکوک مخالف مشهور اماراتی در لندن

آلاء الصدیق از مخالفان معروف اماراتی روز یکشنبه (دیروز) بر اثر سانحه رانندگی در لندن کشته شد.

20 تیر 1400

تحویل 15 اسیر نظامی ارمنستان از سوی جمهوری آذربایجان

جمهوری آذربایجان در ازای دریافت نقشه مین گذاری شده منطقه آغدام در قره باغ اقدام به آزاد سازی 15 نظامی ارمنی کرد.

18 تیر 1400

در انتظار بازگشت سینما

شیوع جهانی ویروس کرونا، پیامدهای گسترده ای برای اصناف به بارآورد که صنعت سینما نیز از گزند آن در امان نماند و علاوه بر این که مخاطبان و علاقه مندان به سینما را از این هنر بی بهره ساخت، موجب ورود آسیب و ضررهایی به سینماداران شد.

14 تیر 1400

25 فیلم غیر انگلیسی زبان برتر تاریخ سینما

هیچ گاه انتخاب بهترین فیلم های تاریخ سینما، تحت هر عنوانی که باشد، ساده نیست. چرا که تاریخ سینما آن چنان میراث جاودانی برای ما به جا گذاشته که هر سالش پر از آثار تماشایی و جذاب است. آثاری که توان ارضای حس کنجکاوی هر مخاطب با هر سلیقه ای را دارند. انتخاب...

14 تیر 1400

هیچ مسئله ای برای تامین کود مورد نیاز کشت پاییزه نداریم

خبرنگاران/خراسان جنوبی عضو هیات مدیره و معاون امور بازرگانی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی با بیان اینکه هیچ دغدغه و مسئله ای برای تامین کود مورد نیاز کشت پاییزه نداریم، اظهار کرد: در حال حاضر 90 درصد کود شیمیایی مورد نیاز بخش کشاورزی تولید داخل است در حالی...

12 تیر 1400

دانش بنیان های زیستی گوی سبقت را ربودند، محصولات زیستی در صدر جدول صادرات

60 درصد صادرات حوزه دانش بنیانی مربوط به محصولات زیستی است. اتفاقی که در دل زیست بوم فناوری و نوآوری رقم خورده است.

8 تیر 1400

امام خمینی(ره) خط بطلانی بر تئوری جدایی دین از سیاست کشید

خبرنگاران/خراسان رضوی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: امام خمینی(ره) خط بطلانی بر تئوری جدایی دین از سیاست کشید.

7 تیر 1400
تعداد: (303)