اخبار مجلس

تاکید برخی از نمایندگان کنگره آمریکا بر خروج نظامی از افغانستان

شماری از نمایندگان کنگره آمریکا از رئیس جمهور این کشور خواستند تا به حضور نظامی در افغانستان انتها دهد زیرا با شکست بیشتر روبرو خواهد شد.

17 شهریور 1399

تهران شرایط میزبانی برگزاری آزمون ها را ندارد ، ضرورت کاهش فعالیت ادارات

رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با درخواست از وزیر بهداشت برای دادن اختیارات بیشتر به ستاد کرونا در تهران، گفت: باید فعالیت کاری ادارات تقلیل یافته و برگزاری آزمونها تعطیل گردد.

16 شهریور 1399

ارجاع لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مشترک ایمنی مدیریت سوخت به مجمع

مجلس لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مشترک ایمنی مدیریت سوخت مصرف شده و ایمنی مدیریت پسماند پرتوزا را برای اعلام نظر نهایی به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع داد.

11 تیر 1399

هشدار نخست وزیر فرانسه درباره امکان بروز موج دوم شیوع کرونا

نخست وزیر فرانسه با حضور در مجلس این کشور از طرح گام به گام لغو قرنطینه رونمایی کرد و در عین حال درباره موج دوم شیوع کرونا در کشورش هشدار داد.

8 تیر 1399

وام 200 میلیونی مسکن به چه کسانی تعلق می گیرد؟

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد از رایزنی با بعضی بانک ها برای پرداخت وام 200 میلیونی مسکن و یک وام ضروری 70 میلیون تومانی در قالب مرابحه به کارکنان و هیات علمی دانشگاه اطلاع داد.

12 خرداد 1399

شمار مبتلایان به کرونا در آمریکا از 100 هزار تن گذشت

ایسنا نوشت: جدیدترین آمار مربوط به مبتلایان به کروناویروس در آمریکا حاکی از آن است که تعداد موارد تایید شده ابتلای به این ویروس در این کشور به بیش از 104 هزار تن رسیده است.

28 اردیبهشت 1399

جلسات مجلس به موقع و با پروتکل جدید تشکیل می شود

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: قصد داریم سر موقع جلسه مجلس را دایر کنیم، اما اگر شرایط حاد بود، می توان از امکان برگزاری جلسه به صورت ارتباط دوسویه استفاده کرد

23 اردیبهشت 1399

دولت بحرین در بازگرداندن شهروندانش از ایران کوتاهی کرده است

به گزارش خبرنگاران، انجمن خلیج فارس برای دموکراسی و حقوق بشر(GIDHR) گفت: مسوولان بحرین اعلام کرده اند که فرایند بازگشت بحرینی هایی که بعلت انتشار کرونا در شهرهای مختلفی از ایران سرگردان مانده اند را به تعلیق در آورده و ارگانهای دولتی به دفاتر سیاحتی دستور...

11 اردیبهشت 1399

خبرنگاران راه های منتهی به گیلان در خلخال با دپوی خاک مسدود شد

اردبیل - خبرنگاران - فرماندار خلخال گفت: تمام راه های ارتباطی اصلی ،فرعی و روستایی منتهی این شهرستان به استان گیلان با استفاده از دپوی خاک مسدود شد.

7 اردیبهشت 1399

ایرادات میرزاده به گزارش تحقیق و تفحص، شهریه ترم بهمن تغییر نمی کند

به گزارش خبرنگاران، دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی عصرامروز در حاشیه جلسه هیات امنای مرکزی دانشگاه آزاد گفت: جلسه هیات امنای مرکزی تشکیل شد. این ششمین جلسه ای بود که در دوره مدیریت جدید تشکیل می گردد.

17 فروردین 1399

جزئیات افزایش کرایه های حمل و نقل عمومی در سال 99

خبرنگاران: لایحه معین نرخ بلیت و کرایه وسایل حمل و نقل عمومی شهر تهران در سال 99 به شورای شهر تهران ارسال و در کمیسیون های تخصصی در حال بررسی است.

15 فروردین 1399

دولت برای صرفه جویی پروازهای اختصاصی را ممنوع کند

خبرنگاران: دولت برای صرفه جویی، مسافرت هیئت های دولت با هواپیماهای اختصاصی را ممنوع کند.

14 فروردین 1399

هیات پارلمانی اروپایی وارد تهران شد

به گزارش خبرنگاران، یک هیت مجلسی هشت نفره از مجلس اروپا به میزبانی کاظم جلالی رئیس روابط ایران در مجلس اروپا بامداد امروز وارد تهران شدند که این هیات قرار است با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نیز دیدار کند.

13 فروردین 1399

پاسگاه تخصصی اجراییات شهرداری اهواز ایجاد می شود

خبرنگاران/خوزستان در جلسه امروز شورای شهر اهواز، لایحه تاسیس پاسگاه تخصصی اجراییات مطرح و بررسی شد و به تصویب اعضای شورا رسید.

27 اسفند 1398

درخواست افزایش سقف اختیارات اقتصادی شهردار

رئیس شورای اسلامی شهر تهران، جزئیات جلسه تلفیق و هم اندیشی با شهردار تهران را تشریح کرد.

26 اسفند 1398

دانشگاه های بزرگ و سطح یک در بودجه 99 بیشتر متضرر شده اند

رئیس دانشگاه تربیت مدرس، تاکید نمود: بودجه این دانشگاه برای سال 98 حدود 300 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است و بر اساس لایحه دولت بودجه ما برای سال آینده نیز حدود 5 تا 6 درصد افزایش داشته است و سال آینده سال بسیار سختی خواهد بود و بعضی دانشگاه ها به خصوص...

12 اسفند 1398

جریانی موسم به روحانیون قانون 60 را از قوانین مالیاتی حذف کردند ، هنوز اراده سیاسی حاکمیتی برای مقابله با سوداگری در عرصه مسکن وجود ندارد

بیست و چهارمین قسمت از برنامه شب معماری با موضوع سیاست سردرگمی در مسکن با حضور داوود مرادیان، مستندساز و پژوهشگر حوزه مسکن و افشین پروین پور، عضو سابق شورای عالی مسکن شب گذشته روی آنتن شبکه چهارم سینما رفت.

7 اسفند 1398

شروع توزیع گوشت منجمد معیشتی ، اختصاص 300 تن سهمیه توزیع گوشت به فارس

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان فارس از شروع توزیع معیشتی گوشت تنظیم بازار در سطح استان اطلاع داد.

4 اسفند 1398

دستاوردهای سفر هیئت شهرداری مشهد به چین، دلایل افزایش قیمت حمل و نقل شهری مشهد

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر مشهد گفت: با توجه به اینکه در سال 95 قیمت تمام شده هر سفر درون شهری مشهد از 450 تومان به 500 تومان افزایش می یابد لذا مصوب شد که 50 تومان بر قیمت بلیت ها افزوده گردد.

26 بهمن 1398

نقشه مناسب سازی محور خیابان سی تیر تهیه می گردد

نقشه نقاط مستعد گردشگری دسترس پذیر در محور خیابان سی تیر برای استفاده معلولان و جانبازان، با همکاری معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی و بخش های فرابخشی مرتبط تهیه می گردد.

21 بهمن 1398
تعداد: (23)