سلامتی و پزشکی

اصلاح ساختارهاى اقتصادى، اجتماعى و خدماتى در بسترى هوشمند

توانمندسازى احاد جامعه در راستاى تحقق عدالت اجتماعى اسلامى موضوعی مهم بوده که همواره باید مدنظر دولتمردان قرار داشته باشد، این در حالی است باید مقاوم سازى اقتصاد را با پیش نیازى مهم در قالب مقاوم سازى و اصلاح ساختارهاى اقتصادى، اجتماعى و خدماتى در...

3 بهمن 1399

نوجوانی و جوانی پیامبر چگونه گذشت؟

نوجوانی و جوانی پیامبر در شرایطی سپری شد که پدر، مادر و پدربزرگ ایشان از جهان رفته بودند. پیامبر در دوران نوجوانی و جوانی نزد ابوطالب بود.

3 بهمن 1399

راهیابی 10 تیم به مرحله نهایی جشنواره کارآفرین دانشگاهی

از 437 طرح ارسال شده از سوی 58 دانشگاه کشور به جشنواره کارآفرین دانشگاهی، 10 تیم به مرحله سوم و نهایی این جشنواره که در دی ماه برگزار خواهد شد، راه یافتند.

1 بهمن 1399

رقابت نامزدهای جانشینی مرکل برای ریاست حزب حاکم آلمان

سه نامزد اصلی جانشینی آنگلا مرکل برای ریاست حزب دموکرات مسیحی آلمان رقابت سیاسی خود را در بحبوحه موج جدید همه گیری کرونا در این کشور شروع نموده اند.

1 بهمن 1399

سرماخوردگی کهنه میشه؟

خبرنگاران/کرمان فوق تخصص عفونی بچه ها و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: عفونت دوره خاصی دارد و بهبود پیدا می نماید و اینکه می گویند سرماخوردگی کهنه شده چنین چیزی نداریم؛ ممکن است سرماخوردگی عارضه دار و منجر به سینوزیت باکتریایی و عفونت گوش...

28 دی 1399

واقعیتهایی صریح درباره آینده نفت ایران

نفت حتی در شرایط تحریم هم بازیگر نقش اول اقتصاد کشور است. چه صادر بشود چه نه، نقل محافل است و چه بخواهد و چه نخواهد سرنوشتش بر بند بند بودجه تاثیرگذار!

28 دی 1399

کاهش آمار بستریها در سبزوار، مردم رعایت نکنند، بیماری دوباره اوج میگیرد

خبرنگاران/خراسان رضوی سرپرست فرمانداری سبزوار گفت: در روزهای اخیر شاهد کاهش آمار مبتلایان و بستری ها بوده ایم اما این شرایط شکننده است و مردم رعایت نکنند، دوباره آمار اوج می گیرد.

28 دی 1399

برنامه سازمان لیگ اعلام شد؛ فشار به پرسپولیس

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: فشاری که به جدول وارد می گردد را سعی می کنیم در نهایت متوجه خود تیم پرسپولیس کنیم و به تیم های دیگر زیاد سخت نگیریم.

27 دی 1399

جهانپور: 21 میلیون واکسن کرونا پیش خرید می&zwnjشود

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: علاوه بر پیش خرید واکسن از مجموعه کوواکس سازمان بهداشت جهانی که توافقنامه آن امضا شده، مذاکرات مختلف برای پیش خرید حدود 21 میلیون دوز واکسن کرونا از چهار کشور تولید کننده واکسن در حال انجام است.

20 دی 1399

تست روانشناسی برای اطلاع از احساسات فردی

با این تست روانشناسی از جزئیات احساس و اولویت های خود با خبر می شوید.

19 دی 1399

یلدای متفاوت امسال، فرصتی برای ترویج قصه&zwnjگویی و کتاب&zwnjخوانی بچه ها

تهران (پانا) - حدود هشتاد نفر از اهالی ادبیات کودک و نوجوان با انتشار پیام مشترکی در آستانه شب یلدای متفاوت امسال، بر استفاده از ظرفیت های مراسم شب چله برای توجه به بچه ها و ترویج کتاب خوانی و ادبیات میان ایشان تأکید کردند.

18 دی 1399

چرا شیوع آنفولانزا در پاییز و زمستان بیشتر است؟

آنفولانزا نوعی بیماری ویروسی می باشد که شیوع آن در فصل زمستان بسیار بیشتر است، اما دلیل شیوع ویروس آنفولانزا در زمستان چیست ؟

11 دی 1399

جزئیات بخشنامه ممنوعیت حضور همراه بیمار در بیمارستان ، موارد تخطی را اعلام کنید

مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت به تشریح اجرای بخشنامه ممنوعیت حضور همراهان بیماران در بیمارستان و چگونگی اعلام موارد تخلف اشاره نمود.

10 دی 1399

خبرنگاران تولد رُند، چشم هم چشمی از نوع دیگر

تهران - خبرنگاران - جمعیت شناس و پژوهشگر اجتماعی تولد فرایند را نوعی چشم و هم چشمی از نوع جدید برشمرد و گفت، این کار هیچ ارجحیتی برای فرد ایجاد نمی کند.

8 دی 1399

زمینه های همکاری پزشکان بدون مرز و داوطلبان هلال احمر بررسی شد

تهران (پانا) - نشست روسای سازمان های داوطلبان جمعیت هلال احمر و پزشکان بدون مرز به منظور ترسیم چشم اندازهای همکاری مشترک درخصوص مقابله با کرونا و راه اندازی بانک امانات تجهیزات پزشکی مشترک به عنوان الگویی فراملی در محل سازمان داوطلبان برگزار گشت.

4 دی 1399

گنبد نمکی جاشک؛ شاهکار طبیعت ایران

می خواهیم به یک مقصد متفاوت دعوتتان کنیم و شما را از جاذبه ای شگفت انگیز در کشورمون آگاه سازیم…اینکه می گوییم شگفت انگیز, به این معنی نیست که باید در سفر امروز به دنبال چیزهای عجیب وغریب باشید

2 دی 1399

وحشت سران اروپایی از ابتلای ماکرون به کرونا، آیا رئیس جمهور فرانسه همتایان خود را هم مبتلا نموده است؟

رسانه های فرانسوی در حالی امروز از مثبت شدن تست کرونای رئیس جمهور فرانسه خبر دادند که وی در روزهای گذشته بسیار پرکار بوده و با بسیاری مقامات اروپایی ملاقات نموده است.

1 دی 1399

نخستین مجمع انجمن صنفی باشگاه داران تهران برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران، در این مجمع رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، امیرحسینی رئیس انجمن ورزش شرکت ها، داوود جمعه مشاور امور تشکل های کارفرمایی، علیرضا روستاکاری نماینده مشارکت های مالی وزارت ورزش و جوانان و صارمی کارشناس اداره کار کل استان...

30 آذر 1399

کتابگردی شیرازی ها رنگ پاییزی گرفت

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در فارس، در آستانه روز پایانی هفته کتاب و همزمان با سراسر کشور، صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس به همراه مهدی امیدبخش، معاون فرهنگی و مطبوعاتی و غلامرضا خوش اقبال، مشاور و مدیر روابط عمومی این اداره کل و محمد...

30 آذر 1399

10 مزیت کار گروهی نسبت به کار انفرادی

کارگروهی (teamwork) کاری است که چند نفر با هدف مشترک هر کدام قسمتی از آن را انجام دهند و شامل مزایایی چون کاهش استرس و افزایش کارآمدی می باشد.

26 آذر 1399
تعداد: (207)