اخبار صنعت

آنالیز هزینه های زندگی در قطر؛ یک لیوان قهوه 25 ریال قطر، حقوق متوسط پزشکان تقریبا 35 تا 45 هزار ریال در ماه

خبرنگاران: هزینه های زندگی در قطر بسیار بالا است و در بسیاری از موارد با کشورهای اروپایی برابری می نماید.

10 تیر 1399

خبرنگاران ربیعی: دولت برای رفع موانع فعالیت نهادهای مدنی تلاش می کند

تهران - خبرنگاران - دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری با اشاره به شکل گیری خیر جمعی در حوزه های مختلف در کشور، گفت: دولت تدبیر و امید تلاش کرده علاوه بر ایجاد تسهیلات لازم، موانع فعالیت نهادهای مدنی و سازمان های مردم نهاد را بر طرف کند.

9 تیر 1399

هر آنچه در خصوص خرید و فروش خانه در کرمان باید بدانیم

هر شهر دارای محله ها و مناطق مختلف است که نحوه خرید خانه در آن مناطق فرق دارد و کرمان هم از این قاعده مستثنی نیست. همچنین قیمت خانه ها و آپارتمان ها نیز متفاوت است و هر فردی باید براساس میزان بودجه خود محله ای را برای خرید خانه در نظر بگیرد.

3 تیر 1399

آیا روسیه به توافق کاهش فراوری نفت عمل می نماید؟

فراوری نفت خام و میعانات گازی در روسیه تا امروز نسبت به ماه مارس تغییری نکرده است در حالی که مسکو قول داده در ماه های مه و ژوئن 2 میلیون بشکه در روز فراوری خود را طبق قرارداد جدید پایین بیاورد.

29 خرداد 1399

ظرفیت و بستر های علمی دانشگاهی برای تحقق جهش تولید فراهم است

مدیر کل ارتباط جامعه و صنعت وزارت علوم گفت: بحران کرونا مانوری برای اتکا به مراکز علمی و پژوهشی بود و می توانیم از این ظرفیت علمی و دانشگاهی برای تحقق جهش تولید نیز استفاده کنیم.

26 خرداد 1399

دانشگاه خاستگاه عقلانیت و نماد رشد و توسعه است

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه به نقش پراهمیت دانشگاه و مراکز علمی برای حل مسائل و مسائل فرآروی توسعه استان اطلاع داد و گفت: دانشگاه خاستگاه عقلانیت و نماد رشد و توسعه است.

25 خرداد 1399

راهنمای سواحل گوا؛ کدام ساحل برای شما مناسب تر است؟

بهترین سواحل گواگوا منطقه ای ساحلی در جنوب غربی هندوستان است و یکی از محبوب ترین مقاصد در هند به شمار می رود. سواحل زیبا و متعدد، جاذبه های تاریخی، تفریحات ساحلی و آبی، میهمانی های ساحلی و غذاهای خوشمزه هندی و گوا دست به دست هم داده اند تا این شهر بندری...

24 خرداد 1399

جزئیات برنامه ریزی برای فراوری خودروی سواری و وانت در سال 99

خبرنگاران: معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت اهداف کمی فراوری گروه محصولات منتخب در بخش صنعت را در سال جهش فراوری اظهار داشت که بر پایه آن، فراوری یک میلیون و 200 هزار دستگاه خودروی سواری و وانت از سوی خودروسازان برنامه ریزی شده است....

20 خرداد 1399

شاپور محمدی دقیقا در بورس چه کرد؟

به گزارش تجارت نیوز، دهمین سکاندار بازار سرمایه درحالی پس از حدود 45ماه فعالیت، بازار را ترک کرد که عملکرد مقبولی در کارنامه وی مشاهده می گردد.

16 خرداد 1399

بازسازی خانه کلنگی

بازسازی خانهباسازی خانه کلنگی می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای تخریب و نوسازی و یا حتی خرید خانه باشد. زیرا که می توان میزان فرسودگی ساختمان را با انجام عملیات بازسازی به حداقل رساند و در نهایت علاوه بر آن ماحصل بازسازی خانه کلنگی منجر به افزایش قیمت...

15 خرداد 1399

خبرنگاران سدهای تهران آمادگی کنترل سیلاب های احتمالی را دارند

تهران - خبرنگاران - مدیر دفتر بهره برداری و نگهداری تاسیسات آبی و برق آبی شرکت آب منطقه ای تهران گفت: همه سدهای تهران با توجه به بارش های پیش بینی شده، آمادگی کنترل سیلاب های احتمالی را دارند.

11 خرداد 1399

دکوراسیون آشپزخانه کاربردی با 6 نکته ساده و شیک

دکوراسیون آشپزخانه سنتی و مدرن، کوچک یا عظیم نیازمند به کارگیری ایده ها و ابزارهایی برای هر چه کاربردی تر شدن آن است. این کار را می توان با انتخاب درست رنگ ها در کنار کابینت بندی شیک محقق ساخت، اما اینکه چگونه می توان این تناسب را ایجاد کرد و راهکارهای...

10 خرداد 1399

مجوز REACH برای صادرات اکسیدگرافن به اتحادیه اروپا دریافت شد

یکی از تولیدکنندگان اکسیدگرافن پیروز به دریافت مجوز از REACH برای صادرات این ماده به اتحادیه اروپا شده است.

5 خرداد 1399

جاذبه های بندر انزلی ، بهشت اروپایی ایران

بندر انزلی از پرچمعیت ترین شهر های استان گیلان است که هر ساله به دلیل جاذبه های گردشگری فراوان و زیبا مسافران زیادی را جذب خود می نماید.

2 خرداد 1399

مرگ یک مسافر چینی به دلیل ابتلا به ویروس هانتا، میزان کشندگی این ویروس 38 درصد است

یک مسافر چینی از استان یون نان در جنوب غربی این کشور در هنگام سفر به شاندونگ با اتوبوس، در بین راه بر اثر ابتلا به ویروس هانتا جان باخت.

26 اردیبهشت 1399

احتمال کاهش بیشتر فراوری اوپک برای دفع تاثیر ویروس چینی

اعضای اوپک در حال آنالیز کاهش بیشتر فراوری نفت یا تمدید مدت اجرای پیمان فعلی در واکنش به افت شدیدی هستند که قیمتهای نفت به دلیل نگرانی از شیوع ویروس کرونا در چین پیدا نموده اند.

25 اردیبهشت 1399

مسکو: آمریکا منابع طبیعی سوریه را به سرقت می برد

معاون وزیر دفاع روسیه گفت که ُسرقت منابع طبیعی سوریه و ممانعت از ورود انرژی به این کشور مخالف قوانین بین المللی است.

22 اردیبهشت 1399

شرایط دریافت ویزای جاب سیکر آلمان

ویزای جاب سیکر آلماندر این مقاله قصد داریم که به ارائه اطلاعاتی در خصوص ویزای جاب سیکر آلمان بپردازیم اگر به دنبال اخذ ویزای جاب سیکر آلمان هستید و یا می خواهید در این مورد اطلاعاتی را بدست آورید در این مقاله همراه ما باشید. کشور آلمان یکی از کشورهای...

21 اردیبهشت 1399

تیم ملی فوتبال ایران در 98، آزمون و خطا در راستا جام جهانی!

تیم ملی ایران بعد از هشت سال فوق العاده با کارلوس کی روش، در سال 98 روزهای خوبی را سپری نکرد و دو مربی اروپایی روی نیمکت این تیم نشستند.

21 اردیبهشت 1399

انواع سقف در سازه های مختلف و نکات اجرایی آن ها

سقف از جمله مهم ترین قسمت های ساختمان است که به روش های مختلف اجرا می گردد. این بخش از بنا باید از مقاومت لازم در برابر نیروهای وارده برخوردار باشد تا دچار آسیب نگردد. سیستم های متفاوتی برای اجرای سقف توسط مهندسین و سازندگان به کار برده می گردد. از این...

20 اردیبهشت 1399
تعداد: (73)