مهرآبادی: 100 هزار واحد مسکن مهر نیمه تمام در کشور باقی مانده است خبرنگاران

به گزارش جملات زیبا، معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این که 100 هزار مسکن نیمه تمام در کشور به جامانده است، گفت:35 هزار واحد بدون مشکل تا انتها دولت روحانی تمام می گردد.

مهرآبادی: 100 هزار واحد مسکن مهر نیمه تمام در کشور باقی مانده است خبرنگاران

جهت دریافت خدمات پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، احمداصغری مهرآبادی با اشاره 20 سفر استانی برای پیگیری و نظارت بر فرایند اتمام واحد های به جامانده مسکن مهر از ابتدای بهمن تا به امروز، اظهار کرد: با تمام توان و نهایت دقت، عملکرد ادارات کل راه و شهرسازی را در نظر داریم و سعی می کنیم مسائل موجود پروژه ها را با همکاری و هم افزایی با ارگان های ذیربط برطرف کنیم.

وی اضافه نمود: حدود 100 هزار واحد مسکن مهر نیمه تمام در کشور به جامانده است. از این تعداد 65 هزار واحد مسائلی از جمله مسائل حقوقی، عدم وجود متقاضی یا پیشرفت فیزیکی زیر 30 درصد دارند که اتمام و تحویل آن ها از عهده خارج است، ولی مابقی پروژه ها را تا خاتمه دولت به اتمام می رسانیم.

وی با تاکید بر این که تا زمانی که آخرین واحد مسکن مهر به متقاضیان تحویل داده نشده موظفیم برای اتمام این طرح کوشش کنیم، افزود: تا به امروز 393 باب مسجد، 505 واحد آموزشی، 54 واحد درمانی و 76 کلانتری توسط سازمان ملی زمین و مسکن در سراسر کشور به مسکن مهر اختصاص یافته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1400 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 1046

به "مهرآبادی: 100 هزار واحد مسکن مهر نیمه تمام در کشور باقی مانده است خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهرآبادی: 100 هزار واحد مسکن مهر نیمه تمام در کشور باقی مانده است خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید