رفتار عجیب شهریار مغانلو بعد از بازی سپاهان

به گزارش جملات زیبا، در ثانیه های سرانجامی مسابقه پیکان و سپاهان که با فزونی طلایی پوشان اصفهانی به سرانجام رسید، یک اتفاق جالب رخ داد که البته زمینه ساز درگیری نسبتا شدیدی در سرانجام مسابقه بود. در وقت های اضافی نیمه دوم و در شرایطی که خودروسازان یک برصفر عقب بودند و برای رسیدن به گل تساوی روی دروازه سپاهان فشار می آوردند، در یک صحنه و در دوئل میان مجتبی حقدوست و شهریار مغانلو، هافبک پیکان توپ را از بین پا های مهاجم سپاهان عبور داد و با لایی زدن به مغانلو از او عبور کرد.

رفتار عجیب شهریار مغانلو بعد از بازی سپاهان

بعد از این اتفاق فرهاد کرمانشاهی دروازه بان نیمکت نشین پیکان از کنار زمین به تشویق حقدوست پرداخت که این موضوع به مذاق مغانلو خوش نیامد. مهاجم سپاهان از وسط زمین آغاز به فریاد کشیدن کرد و گفت که آخر بازی به کرمانشاهی جواب حرفش را می دهد.

بعد از سوت سرانجام مسابقه مغانلو که بسیار از لایی خوردن از حقدوست و اتفاق پیش آمده عصبانی بود به سمت نیمکت پیکان و فرهاد کرمانشاهی حمله کرد و جملات زشتی را بر زبان آورد. این اقدام مغانلو سبب شد تا کادرفنی پیکان و به خصوص رضا رهقی، سرپرست این تیم برای آرام کردن او اقدام نمایند، اما مهاجم سپاهان بازهم دست بردار نبود و از فرط ناراحتی حرف هایی را علیه کادرفنی و اجرایی پیکان نیز بر زبان آورد.

در نهایت سرپرست و مربیان سپاهان این بازیکن را از زمین مسابقه خارج کردند و اجازه ندادند این درگیری کش پیدا کند، اما صحنه های جالبی در استادیوم پاس قوامین رقم نخورد. همین موضوع شائبه هایی را پیرامون گرفتن کارت زرد از داور بعد از سوت سرانجام به وسیله مغانلو را نیز ایجاد کرد، اما این اتفاق رخ نداد و داور کارت زردی به مهاجم سپاهان نشان نداد.

مغانلو که سال ها در باشگاه پیکان توپ زده و از این باشگاه به فوتبال ایران معرفی شده، قبل از آغاز بازی نیز به سمت نیمکت نشینان و اعضای تیم تهرانی نرفت. این در حالی بود که انتظار می رفت مغانلو نیز مثل بسیاری از بازیکنان سپاهان به سمت پیکانی ها برود، اما او این کار را نکرد و در سرانجام نیز واکنش تندی خطاب به خودروسازان نشان داد.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 9 تیر 1401 بروزرسانی: 9 تیر 1401 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 1561

به "رفتار عجیب شهریار مغانلو بعد از بازی سپاهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفتار عجیب شهریار مغانلو بعد از بازی سپاهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید