اسامی 4 بوستان جنگلی تهران که تا 15 اردیبهشت تعطیل است

به گزارش جملات زیبا، بوستان های پایتخت از روز پنج شنبه (28 فروردین) به روی شهروندان باز شدند، اما به دستور معاونت خدمات شهری شهرداری تهران چهار بوستان جنگلی چیتگر، سرخه حصار، لویزان و یاس فاطمی تا 15 اردیبهشت امسال همچنان بسته هستند.

اسامی 4 بوستان جنگلی تهران که تا 15 اردیبهشت تعطیل است

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علی محمد مختاری، درباره آخرین شرایط بازگشایی بوستان های پایتخت که از هفتم فروردین به دنبال دستور ستاد ملی مقابله با کرونا تعطیل شده بودند، گفت: در حال حاضر تمام بوستان های پایتخت به استثنای بوستان های جنگلی چیتگر، سرخه حصار، لویزان و یاس فاطمی به روی شهروندان تهرانی باز هستند.

وی با بیان اینکه این چهار بوستان جنگلی به دلیل مساحت زیاد و امکان تردد بالا به دستور معاونت خدمات شهری شهرداری تهران همچنان بسته است، بیان کرد:این بوستان ها قابلیت تردد با خودرو را دارند و کنترل آن ها سخت است. این امکان وجود دارد که تجمعات در این بوستان ها بیش از سایر بوستان های شهر تهران باشد.

مدیر عامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران با تاکید بر اینکه چهار بوستان یاد شده تا 15 اردیبهشت ماه امسال تعطیل خواهند بود، اضافه نمود: با بازگشایی بوستان های پایتخت شاهد استقبال گسترده شهروندان بودیم این در حالی است که رعایت فاصله گذاری اجتماعی با توجه به شیوع ویروس کرونا الزامی است. پروتکل های ورزات بهداشت در سطح بوستان ها به شهروندان اعلام شده و از آن ها درخواست داریم که از تجمع در بوستان ها خودداری نمایند.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرنوشت، مختاری با اشاره به اینکه بوستان های پایتخت روزانه سه بار ضدعفونی می شوند، بیان کرد: زمین بازی بچه ها، محل اسکان کارگران فضای سبز، زمین های بدن سازی و ورزش و مبلمان پارک ها از این قاعده مستثنی نیستند. همچنین پروتکل های مربوط به مقابله با شیوع ویروس کرونا به وسیله بلندگو های تعبیه شده در بوستان ها به طور مداوم اعلام می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 476

به "اسامی 4 بوستان جنگلی تهران که تا 15 اردیبهشت تعطیل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسامی 4 بوستان جنگلی تهران که تا 15 اردیبهشت تعطیل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید