نوازی: شرایط برای همه تیم ها سخت است، هنوز نتوانسته ایم تفکرات خود را در تیم پیاده کنیم

به گزارش جملات زیبا، مربی تیم فوتبال شهر خودروی ایران گفت: هیچ کسی از هیچ تیمی در آسیا خبردار نیست؛ چون نمی توانیم بررسی کنیم و شرایط برای همه تیم ها سخت است.

نوازی: شرایط برای همه تیم ها سخت است، هنوز نتوانسته ایم تفکرات خود را در تیم پیاده کنیم

به گزارش خبرنگاران، محمد نوازی در نشست خبری پیش از ملاقات تیم فوتبال شهر خودروی ایران مقابل شباب الأهلی امارات گفت: بعد از شیوع کرونا، این اولین ملاقات ماست و کار سختی داریم. هیچ کسی از هیچ تیمی در آسیا خبردار نیست؛ چون نمی توانیم بررسی کنیم و شرایط برای همه تیم ها سخت است.

وی با بیان اینکه شهر خودرو تمرینات خوبی پشت سر گذاشته است، گفت: در دو بازی ابتدایی اشتباهاتی داشتیم که نتوانستیم نتیجه مطلوب را کسب کنیم. فکر می کنم در این دوره با جوانگرایی که داشتیم و تجربه ای که در تیم ایجاد شده، بچه ها انگیزه دارند که در این دوره، حضور خوبی داشته باشیم. با این حال همه چیز در زمین تعیین می گردد.

مربی شهر خودروی ایران با اشاره به پیروزی این تیم مقابل السیلیه قطر در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا توضیح داد: ما مشکلاتی داشتیم و نتوانستیم بازیکنان جدیدی به تیم اضافه کنیم، بیشتر تیم های آسیایی از این نکته استفاده کردند و با تمام قوا به مسابقات آمدند. شرایط مطلوبی داریم و می توانیم خیلی چیزها را در زمین ثابت کنیم. ما در مرحله پلی آف، نماینده قطر را شکست دادیم به این مرحله رسیدیم. امیدوارم در این مرحله از داشته های خود استفاده کنیم، نام شهر خودرو و مردم و فوتبال ایران را در این مسابقات زنده نگه داریم و خود را در آسیا ثابت کنیم.

نوازی با اشاره به کم تجربگی سرخپوشان مشهدی در لیگ قهرمانان آسیا اعلام نمود: این اولین دوره ای است که شهر خودرو در این مسابقات حاضر می شود و کادر فنی هم دو هفته به تیم اضافه شده است. ما هنوز نتوانسته ایم تفکرات خود را در تیم پیاده کنیم، اما با داشته ها، جوانان و تجربه بازیکنان در رقابت ها حاضر می شویم و هیچ مسئله ای نداریم. اتفاقات فوتبال در تیم های عظیم یا کوچک افتاده که درخشیده اند و نتایج خوبی گرفتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 آبان 1399 بروزرسانی: 5 آبان 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 685

به "نوازی: شرایط برای همه تیم ها سخت است، هنوز نتوانسته ایم تفکرات خود را در تیم پیاده کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوازی: شرایط برای همه تیم ها سخت است، هنوز نتوانسته ایم تفکرات خود را در تیم پیاده کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید