نصر اصفهانی: تحریم ها بیشترین آسیب را به تیراندازی ایران زد

به گزارش جملات زیبا، تهران (پانا) - سرمربی تیم ملی تپانچه ایران معتقد است بیشترین تاثیر تحریم ها در ورزش ایران به تیراندازی بیشتر از سایر رشته ها رسیده است.

نصر اصفهانی: تحریم ها بیشترین آسیب را به تیراندازی ایران زد

محسن نصر اصفهانی سرمربی تیم ملی تپانچه در نشست خبری فدراسیون تیراندازی درباره آخرین شرایط تیم ملی و المپیکی های این رشته گفت: از نیمه اردیبهشت با آقای دادگر و هیئت رئیسه صحبت کردیم و فضای مناسب ایجاد شد و المپیکی ها در سالن ها با رعایت پروتکل ها هفته ای سه جلسه تمرین کردند تا از آمادگی دور نشوند. اردوها برگزار گشت و در اولین مسابقه کشوری با اختلاف زیاد نسبت به سایرین خود را نشان دادند حدود 70 تا 75 درصد آماده هستند و بقیه در فاز اختصاصی است تا در المپیک به 100 رصد آمادگی برسند.

وی در واکنش به سوال پانا درباره حضور ملی پوشان ایران در مسابقات آنلاین گفت: ملی پوشان نیاز به قرار دریافت در فرم مسابقات داشتند و باید محک می خوردند. درست است در مسابقات آنلاین کنار سایر تیراندازان نیستند ولی تعداد بیشتری از بچه ها را در مسابقه شرکت دادیم تا در جو مسابقات باشند.

سرمربی تیم ملی تپانچه درباره تحریم ها و مشکل فشنگ گفت: تحریم ها بیشترین آسیب را به ورزش ما زد، درست است که الان سلاح ها به روز شده است اما یک پیچ را نمی توانیم برای سلاح تهیه کنیم. سلاح ها قابل استفاده در مسابقات بین المللی نبود و هیئت رئیسه و دادگر همه تلاش خود را کردند تا به روزترین سلاح همان شرکتی که بچه ها از آن سلاح داشتند، خریداری شد. باید با تلاش خود و بچه ها جوابگوی زحمات دادگر باشیم و هیچ نیازمندی دیگری نداریم.

وی در سرانجام گفت: در مسابقات آزاد و لیگ ملی پوشان عملکرد خوبی داشتند. دو ماه نیاز است که ملی پوشان به سلاح ها عادت کنند اما فروغی و رستمیان بعد از 15 روز به رکورد خود رسیدند. سبقت الهی برای کسب سهمیه از طریق رنکینگ در شرایط خوبی است و فشنگ ها به هر نحوی که بود در اختیارمان قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 14 فروردین 1400 بروزرسانی: 14 فروردین 1400 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 1003

به "نصر اصفهانی: تحریم ها بیشترین آسیب را به تیراندازی ایران زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصر اصفهانی: تحریم ها بیشترین آسیب را به تیراندازی ایران زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید