مرگ مرمـوز زن جوان در خانه

به گزارش جملات زیبا، همزمان با مرگ مشکوک زن جوان در خانه اش تحقیقات پلیسی برای روشن شدن این حادثه شروع شد.

مرگ مرمـوز زن جوان در خانه

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از ایران، ساعت 10 صبح دوشنبه 13 بهمن خبر مرگ زن جوانی در خانه اش به پلیس اعلام شد. وقتی مأموران در محل حاضر شدند دختر نوجوان خانواده به مأموران گفت: من در اتاقم بودم وقتی وارد سالن پذیرایی شدم ناگهان مادرم را دیدم که بی هوش روی زمین افتاده بود. از دیدن این صحنه شوکه شدم و فریاد کشیدم پدرم از اتاق بیرون آمد و بعد با اورژانس تماس گرفتیم. زمانی که امدادگران در محل حاضر شدند اعلام کردند که مادرم فوت نموده است.

معاینات اولیه متخصصان اورژانس نشان می داد علت مرگ بر اثر کمبود اکسیژن بوده است. اما این احتمال که زن جوان بر اثر گازگرفتگی جان باخته باشد ضعیف بود.

خبر مرگ مشکوک زن جوان به بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران اعلام شد. باتوجه به حساسیت موضوع متخصصان تشخیص هویت راهی طبقه دوم ساختمان 8 واحده در منطقه شهدا شدند. در آنالیز های متخصصان تشخیص هویت علت مرگ زن جوان بر اثر گازگرفتگی رد شد و آن ها اعلام کردند هیچ آثار و علایمی که نشان دهد او به خاطر گازگرفتگی فوت نموده یا علایمی از انتشار گاز در محل وجود ندارد.

برای رازگشایی از علت مرگ مرموز زن جوان به دستور بازپرس مصطفی واحدی جسد برای معین شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. همچنین بازپرس جنایی دستور تحقیقات از خانواده زن جوان را صادر کرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 اسفند 1399 بروزرسانی: 14 اسفند 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 941

به "مرگ مرمـوز زن جوان در خانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ مرمـوز زن جوان در خانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید