شرط جیم کری برای بازی در ماسک تازه

به گزارش جملات زیبا، جیم کری بازیگر و کمدین معروف گفت تنها به یک شرط حاضر به بازی در دنباله فیلم کلاسیک و پیروز ماسک خواهد بود.

شرط جیم کری برای بازی در ماسک تازه

به گزارش خبرنگاران جیم کری در طول دوران حرفه ای خود در بسیاری از فیلم های مهم بازی نموده با این حال، او تنها در چند دنباله ظاهر شده است و نوترین فیلم با بازی او یعنی سونیک خارپشت 2 تنها سومین دنباله ای است که او تا به حال در آن ایفای نقش نموده است.

ایسنا به نقل از شوبیز گزارش داده،جیم کری می گوید که تنها شرطی که طبق آن می تواند برای دنباله ای بر یکی از فیلم های کمدی کلاسیک خود یعنی فیلم پیروز ماسک بازگردد، این است که کارگردان مولفی مانند کریستوفر نولان ایده ای درخشانی برای آن داشته باشد.

کری طی چند دهه گذشته در فیلم های کمدی بزرگ مانند پس کابلی، دروغگو دروغگو، نمایش ترومن و ماسک در کنار دو دنباله سینمایی ایس ونچورا: هنگامی که طبیعت فرا می خواند و احمق و احمق تر 2 بازی نموده است و هیچ یک از این دو دنباله به پیروزیتی مشابه قسمت اصلی نرسیدند، به همین علت است که او در خصوص بازی در دنباله ها تردید دارد.

نوترین مطالب

در وسایل نقلیه عمومی کبک دیگر نیازی به ماسک زدن نیست

ماسک در بیمارستان های اتاوا همچنان الزامی است

کبک آماده واکسیناسیون علیه آبله میمون است

کبکی ها با ماسک خداحافظی می نمایند؟

او در مصاحبه ای نو و در پاسخ به این پرسش که آیا هرگز به فکر بازگشت برای ادامه فیلم کمدی کلاسیک ماسک است یا خیر، پاسخ داده که بعید است مگر اینکه فیلمساز معتبری مانند کریستوفر نولان ایده ای فوق العاده برای آن داشته باشد.

فیلم کمدی و ابرقهرمانی ماسک محصول سال 1994 به کارگردانی چاک راسل و با نقش آفرینی جیم کری، کامرون دیاز، پیتر ریجرت، ریچارد جنی، پیتر گرین و … و بر اساس کتاب های مصور ماسک ساخته شده است. این فیلم به عنوان یکی از پیروز ترین آثار کارنامه جیم کری با بودحه 23 میلیون دلاری ساخته شد و در نهایت به فروشی بالغ بر 350 میلیون دلار دست بافت.

البته جیم کری پیش از این نیز در مصاحبه ای اعلام نموده بود فیلم سونیک خارپشت 2 آخرین فیلم او خواهد بود و قصد بازنشستگی دارد.

این کمدین 60 ساله در این باره شرح داده: بله قصد بازنشستگی دارم، احتمالا و در این مورد تا حد زیادی جدی هستم؛ البته بستگی دارد، اگر فیلمنامه ای با جوهر طلا نوشته شده باشد و تماشای آن فیلم برای مردم خیلی مهم باشد، ممکن است بار دیگر به بازیگری برگردم. واقعا زندگی آرامم و نقاشی کردن را دوست دارم و عاشق زندگی معنوی خودم هستم و به نظرم این چیزی نیست که تا به حال از هیچ چهره مشهوری شنیده باشید. این فرایند برای من کافی است و به میزان کافی کار نموده ام.

منبع: خبرکانادا
انتشار: 30 تیر 1401 بروزرسانی: 30 تیر 1401 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 1580

به "شرط جیم کری برای بازی در ماسک تازه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط جیم کری برای بازی در ماسک تازه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید