تور ارزان برزیل: سفر مربی برزیلی فوتسال به ایران، کاکائو به خورد تیم ملی می رود؟

به گزارش جملات زیبا، به گزارش خبرنگاران، در شرایطی که هنوز تکلیف نیمکت تیم ملی فوتسال ایران و سرمربی این تیم نامشخص است، ریکاردو سوبرال ملقب به کاکائو سرمربی برزیلی که در سه سال گذشته در تیم ملی کویت مشغول به کار بوده است، به ایران سفر می نماید.

تور ارزان برزیل: سفر مربی برزیلی فوتسال به ایران، کاکائو به خورد تیم ملی می رود؟

با تور ارزان برزیل از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

هدف کاکائو از سفر به ایران، برگزاری یک دوره دانش افزایی برای مربیان و مدرسان فوتسال است و این دوره قرار است طی هفته های آینده در شهر تبریز برگزار گردد. همزمان با حضور عجیب کاکائو در این دوره دانش افزایی، برآورد هایی از احتمال مذاکره با او برای نیمکت تیم ملی فوتسال ایران هم مطرح شده است.

کاکائو به واسطه کار در تیم های ملی فوتسال قزاقستان و کویت و ارتباطش با برخی از اعضای تیم ملی، شناخت خوبی از ایران دارد.

پیشنهاد گرفتن رزومه و برنامه از کاکائو برای نشستن روی نیمکت تیم ملی فوتسال ایران در هفته های گذشته از سوی یکی از پیشکسوتان فوتسال ایران مطرح شده و حتی در جلسه هفته گذشته اعضای کمیته فوتسال با حضور حسن کامرانی فر دبیر کل فدراسیون مورد آنالیز قرار گرفته است.

نکته قابل توجه اینجاست که این دوره دانش افزایی هم با یاری همین پیشکسوت و یک اسپانسر در ایران برگزار می گردد و فدراسیون فوتبال مجری اصلی این طرح نیست!

این احتمال وجود دارد که در سفر دو روزه کاکائو، از وی برای تیم ملی ایران هم برنامه گرفته گردد؛ هرچند که بعید است مربیان خارجی با مبلغی کمتر از ماهیانه 10 هزار دلار حاضر به کار شوند و این موضوع می تواند برای فدراسیون فوتبال محدودیت ایجاد کند.

این مربی برزیلی در مصاحبه با خبرنگاران، سفرش به ایران و حضور در دوره دانش افزایی را تایید کرد اما به سئوال درباره مذاکره اش برای مربیگری در تیم ملی ایران پاسخ نداد.

خبرنگاران بعلاوه برای آنالیز بیشتر این موضوع با نیما نکیسا رئیس دپارتمان آموزش فدراسیون فوتبال تماس گرفت. نکیسا گفت: ما جلسه ای با شورای راهبردی فوتسال با حضور برخی از اساتید و مدرسان داریم و از هدایت های آنها استفاده می کنیم حتی در انتخاب نفرات و مدرسان دوره ها.

وی بدون تایید و تکذیب حضور کاکائو در دوره آموزشی تاکید نمود که تا ظهر امروز خبرهای خیلی خوبی اعلام می نماید.

بعلاوه ناصر صالح مدرس فوتسال ایران با بیان اینکه قرار است کاکائو برای شرکت در دوره دانش افزایی به شهر تبریز سفر کند، از بحث حضور وی در تیم ملی اظهار بی اطلاعی کرد و در مصاحبه با خبرنگاران، حتی حضور این مربی برای برگزاری دوره دانش افزایی را اشتباه بزرگی دانست!

اعضای کمیته فوتسال در جلسه هفته گذشته گزارشات سیدمحمد ناظم الشریعه درباره دلایل ناکامی در جام جهانی لیتوانی را دریافت کردند و در مجموع نظر مثبتی روی فعالیت این مربی دارند اما همه چیز به نظر نهایی شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال موکول شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 آذر 1400 بروزرسانی: 30 آذر 1400 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 1382

به "تور ارزان برزیل: سفر مربی برزیلی فوتسال به ایران، کاکائو به خورد تیم ملی می رود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان برزیل: سفر مربی برزیلی فوتسال به ایران، کاکائو به خورد تیم ملی می رود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید