سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی نگارستان در دانشگاه تهران راه اندازی شد

به گزارش جملات زیبا، سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی نگارستان در دانشگاه تهران راه اندازی و بدین منظور کارگاهی آموزشی به صورت غیرحضوری برگزار گردید.

سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی نگارستان در دانشگاه تهران راه اندازی شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، به نقل از دانشگاه تهران، سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی نگارستان در دانشگاه تهران راه اندازی شد. کارگاه آموزشی این سامانه به صورت غیرحضوری در روز 9 مهرماه در برای مدیران و کارشناسان فرهنگی و دبیران تشکل های دانشجویی برگزار گردید.

هدف از ایجاد این سامانه، استفاده از ظرفیت های فناوری اطلاعات برای فراهم کردن بستری مناسب برای مشارکت دانشجویان در فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی، تسهیل امور تشکل های دانشجویی، مستندسازی و ثبت فعالیت ها، یکسان سازی فرآیندها، انجام امور تشکل های دانشجویی بدون مراجعه حضوری دانشجویان و حذف مصرف کاغذ در مکاتبات اداری است.

هر کدام از دانشجویان دانشگاه تهران در این سامانه دارای یک کارتابل شخصی بوده و می توانند بعد از ورود به سامانه به وسیله احراز هویت مرکزی دانشگاه بسته به علاقمندی در تشکل های دانشجویی عضو شوند و از امکانات و خدمات حوزه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه استفاده نمایند. به زودی دسترسی کارکنان دانشگاه نیز افزون بر دانشجویان به سامانه فراهم خواهد شد.

همچنین هر کدام از دبیران انجمن های علمی دانشجویی، کانون های فرهنگی، نشریات دانشجویی و تشکل های اسلامی دارای یک کارتابل حقوقی بوده و تمام امور این تشکل ها مطابق ضوابط مندرج در آئین نامه ها، در این سامانه و در قالب اتوماسیون قابل انجام است.

امکانات متعدد دیگری نیز در سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی نگارستان از جمله انتخابات تشکل های دانشجویی، ثبت نام جشن دانش آموختگی، نودانشجویان، کارگاه های آموزشی، اردوها، مسابقات فرهنگی و هنری، همایش ها، جشنواره ها و نظرسنجی در نظر گرفته شده است.

شایان ذکر است؛ این سامانه در آغازین روز های سال تحصیلی 1399-1400 به آدرس cultural.ut.ac.ir توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران راه اندازی شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 آبان 1399 بروزرسانی: 17 آبان 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 711

به "سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی نگارستان در دانشگاه تهران راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی نگارستان در دانشگاه تهران راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید