روزنامه اماراتی فاش کرد: بزرگترین نقطه ضعف قایدی چیست؟

به گزارش جملات زیبا، طرفداران الاهلی از بازگشت مهدی قایدی به استقلال ابراز خوشحالی کردند.

روزنامه اماراتی فاش کرد: بزرگترین نقطه ضعف قایدی چیست؟

به گزارش الاتحاد، مهدی قایدی به اذعان بسیاری فصل ناپیروزی را با الاهلی امارات تجربه کرد. البته از نظر فنی آمار به خوبی نشان می دهد که او فصل کابوس واری نداشته است. با این حال، اعلام انتقال قرضی مهدی قایدی به استقلال باعث خوشحالی طرفداران باشگاه اماراتی شد و پای خبر این انتقال، بیش از 20 هزار نفر خوشحالی شان را ابراز کردند.

روزنامه اماراتی الاتحاد به آمار مهدی قایدی در الاهلی پرداخت و نوشت: قایدی در فصلی که گذشت در 29 بازی 18 بار در ترکیب اصلی به میدان رفت. او در مجموع 1878 دقیقه برای تیمش به میدان رفت و توانست 5 گل به ثمر برساند تا بعد از اولسن و کارتبیا سومین گلزن تیمش باشد. این بازیکن ایرانی دو پاس گل هم داد. قایدی با خلق 16 فرصت گلزنی بیشترین فرصت گلزنی را بین بازیکنان الاهلی داشت. او بالاترین دقت را در دادن پاس های عرضی داشت.

در ادامه گزارش الاتحاد آمده است: مهدی قایدی 108 اقدام برای دریبل کرد که 55 درصد آن ها پیروز بودند، ولی آمادگی بدنی این بازیکن ایرانی پایین بود و آمار به خوبی چنین چیزی را نشان می دهد به طوری که تنها 34 درصد برخورد های بدنی او پیروزیت آمیز بود که این کمترین مقدار در بین 38 بازیکن تیم بود.

قایدی بعد از بازگشت به استقلال گفت که چیز های زیادی برای انجام دادن با پیراهن این تیم دارد. او تاکید نمود که می خواهد پیوسته برای تیمش به میدان برود تا بتواند تیم ملی ایران را در جام جهانی همراهی کند.

منبع: فرارو
انتشار: 25 مرداد 1401 بروزرسانی: 25 مرداد 1401 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 1604

به "روزنامه اماراتی فاش کرد: بزرگترین نقطه ضعف قایدی چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزنامه اماراتی فاش کرد: بزرگترین نقطه ضعف قایدی چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید