جامعه کارگری با مشکل تهیه اقلام بهداشتی روبرو است

به گزارش جملات زیبا، دبیر اجرایی خانه کارگر آذربایجان غربی گفت: با مشکل تامین اقلام بهداشتی برای عرضه بین جامعه کارگری استان روبرو هستیم.

جامعه کارگری با مشکل تهیه اقلام بهداشتی روبرو است

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، سعید مصطفی نژاد، در نشست خبری با اصحاب رسانه که در محل خانه کارگر در مرکز استان آذربایجان غربی برگزار شد، افزود: بسیاری از واحدها با مشکل تهیه اقلام بهداشتی مواجهند که نیازمند توجه بیشتر از سوی علوم پزشکی استان هستیم.

وی گفت: صیانت از حقوق کارگران و رفع مسائل این صنف اولویت خانه کارگر است، 80 هزار نفر عضو خانه کارگر مرکز استان از خدمات مختلف آموزشی، درمانی، رفاهی و ورزشی استفاده می کنند.

مصطفی نژاد اظهارکرد: از قشر کارگر به معنای واقعی کلمه حمایت نشده و این افراد قشر مظلوم جامعه محسوب می شوند، حقوق و دستمزد کارگران متناسب با تورم نیست و لازم است به قول هایی که مسئولان نسبت به بهبود وضع معیشتی این قشر داده اند، عمل کنند.

دبیر اجرایی خانه کارگر استان شرح داد: در حال رصد آمار واقعی از تعداد واحدهای آسیب دیده ناشی از کرونا هستیم.

وی از توزیع بسته های حمایتی در بین افراد آسیب دیده عضو خانه کارگر در مرکز استان خبر داد و افزود: تا به امروز 5800 سبد تنظیم کالا و 500 بسته رایگان غذایی به همراه ماسک و دستکش نیز توزیع شده است.

مصطفی نژاد گفت: راه اندازی 2شعبه دیگر خانه کارگر در ارومیه، راه اندازی دانشگاه علمی کاربردی و افتتاح استراحتگاه، راه اندازی مهدکودک و پیش دبستانی خانه کارگر و امضا تفاهم نامه با فنی و حرفه ای برای ارتقا مهارت اعضا از برنامه های پیش رو این تشکل کارگری در استان است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 479

به "جامعه کارگری با مشکل تهیه اقلام بهداشتی روبرو است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جامعه کارگری با مشکل تهیه اقلام بهداشتی روبرو است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید