ثبت نام مسکن خبرنگاران شروع شد

به گزارش جملات زیبا، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی از شروع ثبت نام مسکن خبرنگاران اطلاع داد.

ثبت نام مسکن خبرنگاران شروع شد

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، عباس مقتدایی، نماینده مردم اصفهان، در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: چندی پیش در مجلس در قالب تذکری به وزرای راه و شهرسازی و فرهنگ و ارشاد اسلامی مطالبی در مورد تأمین مسکن خبرنگاران و حل اختلاف بین این دو وزارتخانه بیان کردم و وزارت راه و شهرسازی با پیگیری مصرانه این موضوع در پاسخی گفت که ما بار ها اعلام آمادگی کرده و حتی تفاهم نامه هم آماده است، ولی همچنان وزارت فرهنگ اقدام لازمی انجام نداده است.

وی اضافه کرد: به همین دلیل مکاتبه ای با وزیر تازه ارشاد انجام دادم و از وی خواستم که عدم اهتمام وزیر قبلی را جبران کند و مسکن خبرنگاران را در دستور کار قرار دهد.

وی تاکید نمود: گفته بودم، حالا که تفاهم نامه امضا شده و همه اقدامات اجرا شده، هر ساعت تعلل در ثبت نام اصحاب فرهنگ و هنر، ظلم به این قشر عزیز است و وزارت راه با هماهنگی وزارت فرهنگ، کار ثبت نام را شروع کند.

مقتدایی اضافه کرد: متاسفانه اهتمام لازم از سوی وزیر ارشاد قبلی و فعلی درخصوص مسکن خبرنگاران دیده نشد. تعیین است عزم جدی وجود ندارد.

نماینده مردم اصفهان بیان کرد: وقتی عدم اهتمام و بی دقتی وزرای ارشاد را شاهد بودم شخصا ورود کردم و از دو متولی (معاون مسکن وزارت راه و معاون تویعه مدیریت وزارت ارشاد) خواستم در این خصوص گزارشی بدهند. از گزارش ها تعیین بود عزم بالایی در وزارت راه برای یاری به خبرنگاران و هنرمندان وجود دارد و در وزارت ارشاد هم صرفا معاون توسعه پیگیر کار است و رییس صندوق هنر، معاون مطبوعاتی و وزیر اهتمام لازم را نشان ندادند.

وی اضافه کرد: با عنایت به اینکه نباید معطل بی اهتمامی ها شویم، از معاون وزیر راه درخواست کردم راه ثبت نام را ابلاغ نمایند که امروز ابلاغ شد.

* اهالی فرهنگ و هنر باقید فوریت ثبت نام را انجام دهند

شایان ذکر است ثبت نام در سامانه طرح اقدام ملی مسکن به آدرس اینترنتی Https://tem.mrud.ir از صبح چهارشنبه مورخ 1400/06/31 به مدت بیست روز برای ثبت نام 8889 مثقاضی معرفی شده در دسترس خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 مهر 1400 بروزرسانی: 4 مهر 1400 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 1276

به "ثبت نام مسکن خبرنگاران شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام مسکن خبرنگاران شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید