باشگاه پرسپولیس در خصوص اقدام بیرانوند اطلاعیه صادر کرد

به گزارش جملات زیبا، تهران (پانا) - باشگاه پرسپولیس در ارتباط با بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس و تهدید شدن فدراسیون از سوی علیرضا بیرانوند اطلاعیه ای صادر و از رفتار وی ابراز تاسف کرد.

باشگاه پرسپولیس در خصوص اقدام بیرانوند اطلاعیه صادر کرد

به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، پرسپولیس این روزها شرایط عجیب و غریبی دارد. گویی رقابتی در گرفته است که هر کس هر گونه می تواند پای خود را روی گرده پرسپولیس می گذارد و فشار می دهد به گونه ای که نتواند از جای برخیزد، هرچند پرسپولیس از این نامرادی ها بسیار دیده و هر بار برخواسته است.

این روزها کسی نیست که نداند پرسپولیس یکی از سخت ترین دوران های خود را سپری می کند و طبعا انتظار نداشتیم کسی مانند علیرضا بیرانوند که همین حالا حضورش در اروپا و قبل از آن حداقل بخشی از توفیق و اوج خود در تیم ملی و جام جهانی گذشته را مدیون پرسپولیس است، چنین رفتار و رویه ای را در پیش بگیرد. او حق دارد مطالبه خود را پیگیری کند ولی ما در این باره سخن نمی گوییم. او همین حالا همین درآمد دلاری و یورویی را از صدقه پرسپولیسی دارد که در چنین بزنگاهی قرار گرفت و بیرانوند تا پای تهدید دبیرکل فدراسیون فوتبال به طرح شکایت در کنفدراسیون پیش رفت تا جلوی صدور کارت بازی دروازه بان نو پرسپولیس گرفته شود.

در روزهای گذشته تلاش کردیم وی را متقاعد و راضی کنیم که مهلت بدهد ولی حاضر به این امر نشد، در حالی که خوب می دانست مدیرعامل نو پرسپولیس در میانه انبوهی از مسائل تازه وارد این عرصه شده است و اندکی زمان لازم است تا مسائل رفع و رجوع شود.

به یاد علیرضا بیرانوند می آوریم که به لطف حضور در پرسپولیس، بدان حد اوج گرفت که در جام جهانی بدرخشد و در بازگشت به جای آن که قدردان پرسپولیس باشد برای این تیم شاخ و شانه کشید. با وجود قراردادی که داشت از انجام تعهدات سر باز زد تا باشگاه را وادار به عقد قراردادی نو کند که هم رقم آن افزون بود و هم در آن بند جدایی قرار داد تا پس از آن به طور مرتب باشگاه را تحت فشار قرار دهد و با همین پشتوانه، باشگاه را در مقاطعی دیگر وادار به پذیرش شرایط خود نمود. این ها واقعیت هایی هستند که در زمان خود به گونه دیگری وانمود شدند و حقیقت از هواداران پنهان شد.

مطالبه علیرضا بیرانوند در مقابله انبوه بدهی ها و مسائل مالی پرسپولیس رقمی به حساب نمی آید. این پول را پرداخت خواهیم کرد ولی چرخ روزگار خواهد چرخید و کسی چه می داند که روزگار آبستن چه حوادثی است ولی بیرانوند خود خوب می داند که هر بار زورش رسیده است پرسپولیس و هوادارانش را چگونه تحت فشار قرار داده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 فروردین 1401 بروزرسانی: 4 فروردین 1401 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 1482

به "باشگاه پرسپولیس در خصوص اقدام بیرانوند اطلاعیه صادر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس در خصوص اقدام بیرانوند اطلاعیه صادر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید