آذری: در کَتم نمی رود عده ای بگویند تیم را از دست فلانی خارج می کنیم، مدعیان شکست در پرونده شکاری, سرشان را از لاک خارج نمایند

به گزارش جملات زیبا، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: مقابل افرادی که بخواهند فولاد را به سراشیبی سقوط ببرند, محکم ایستاده ام و در کَتم نمی رود عده ای بگویند تیم را از دست فلانی خارج می کنیم.

آذری: در کَتم نمی رود عده ای بگویند تیم را از دست فلانی خارج می کنیم، مدعیان شکست در پرونده شکاری, سرشان را از لاک خارج نمایند

سعید آذری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی جملات زیبا, درباره پیروزی 2 بر صفر تیم فوتبال فولاد خوزستان مقابل گل گهر سیرجان گفت: کسب این 3 امتیاز خیلی مهم را به مجموعه فولاد خوزستان و طرفداران تبریک می گویم. این نشان می دهد که تیم در راستا درستی حرکت می نماید و در 2 هفته گذشته نیز با اشتباهات داوری متحمل باخت شده بود.

وی مطرح نمود: بازی با گل گهر خیلی برای ما مهم بود, چرا که قبل از بازی یکسری افراد باز هم آغاز به حاشیه سازی کردند. با این حال این پیروزی ما را به بالای جدول برگرداند. اینکه ما در انتها 12 هفته به 19 امتیاز رسیدیم خیلی با ارزش است و برای همین از زحمات جواد نکونام و بازیکنان و کارمندان باشگاه و البته فقط از یک قسمت از طرفداران تشکر می کنم. آنهایی که با عشق فولاد را تشویق می نمایند و ما مدیون آنها هستیم ولی از یک قسمت تماشاگران گِله دارم. متاسفانه روز گذشته برای اولین بار شاهد بودم که به یک بازیکن که همه کوششش را در بازی می نماید و فقط در یک اشتباه توپ به دستش می خورد, توهین می گردد.

مدیرعامل باشگاه فولاد ادامه داد: وقتی به یک بازیکن تیم توهین می گردد, انگار به کل فولاد توهین شده است. این بازیکن جزو خانواده فولاد است. بحث دیگر این است که تاکنون ندیده بودم به محض ورود یک تیم به زمین عده ای به سرمربی و برخی بازیکنان توهین ناموسی نمایند. این افراد شناسایی شده اند و قول می دهم که آنها را دیگر به استادیوم شهدای فولاد خوزستان راه ندهم, چراکه به نوامیس بازیکنان و مربیان اهانت می نمایند.

آذری گفت: من در فولاد ریشه یابی کردم و این افراد دباعث شده اند تا فولاد در راستا سرازیری قرار بگیرد. حساب آنها را از طرفداران باغیرت فولاد جدا می کنیم. گِله ای هم از طرفداران دارم که اجازه می دهند این دسته از افراد در استادیوم کنار تیم بنشینند و تمرکز بازیکنان را به هم بریزند و اجازه پیروزیت به تیم را ندهند. روز گذشته تیم فوق العاده بازی کرد و دو گل به ثمر رساند و یک توپ را هم به تیر دروازه زدیم. در راستا خوبی هستیم و نمی خواهیم به تیم ما توهین گردد.

وی با اشاره به حاشیه سازی برخی از افراد که نمی خواهند اجازه دهند این تیم در راستا درست حرکت کند, توضیح داد: این موضوع در خیلی از باشگاه ها وجود دارد و فقط برای فولاد نیست. متاسفانه مد شده که عده ای می گویند برویم تیم را از دست فلانی بیرون بیاوریم ولی تیم دریافت باید بر اساس تخصص باشد, نه این کار ها. اندازه آدم ها تعیین است و به هر کسی تیم نمی دهند. جواد نکونام بر اساس صلاحیتی که داشته مربی شده و اینکه بخواهند تیم را از او بگیرند نمی توانند, چون علی محمدی (رئیس شرکت فولاد) اعضای هیئت مدیره و من مثل کوه پشت جواد هستیم و مقابل این افراد می ایستیم.

آذری گفت: جواد سال ها کاپیتان تیم ملی بوده و الان نتیجه زحمت و هوشش را گرفته است. او حواشی را به خوبی می شناسد و بررسی می نماید. فردا با نکونام جلسه خواهیم داشت و اجازه نخواهیم داد این مسائل روی تیم سایه بیندازد. این کار ها دیگر نخ نما شده که عده ای را به روی سکوها بیاورند و بخواهند اهداف شان را عملی نمایند. به قول قدیمی ها این کار ها در کَت من نمی رود و اجازه نمی دهم به بازیکن و مربی من توهین گردد. طرفداران اصلی فولاد افراد فرهیخته ای هستند و اگر این فرایند ادامه پیدا کند, نام افرادی که برای تیم دردسر درست می نمایند را اعلام خواهیم کرد. مطمئناً اجازه نخواهیم داد این افراد تیم را به سراشیبی سقوط ببرند.

آذری با تشکر از بازیکنان بزرگ و با تجربه فولاد گفت: ایوب والی یک رهبر واقعی برای تیم است, همچنین بقیه بازیکنان بزرگ ما مثل حسن بیت سعید, شهاب گردان و شیمبا هم از جان مایه می گذارند تا تیم پیروز گردد و باید از آنها تشکر کنم. با این حال یکسری از بازیکنان هم هستند که قدر جوانی و جایگاهی که دارند را نمی دانند. بازیکن جوان باید از حسن بیت سعید یاد بگیرد که 90 دقیقه کار می نماید و در آخر برای تیمش گل می زند. الان بحث بازیکن شمالی و جنوبی و اصفهانی و غیره نیست, الان پای فولاد در میان است. همه ما موظف هستیم طوری عمل کنیم تا پولی که از کارخانه و از زحمت هزاران کارگر در کنار آتش دریافت می کنیم, از لحاظ شرعی حلال باشد. با این اوضاع برخی ها هم به خودشان و هم به طرفدارانی که حتی پول تهیه بلیت را هم ندارند, خیانت می نمایند.

مدیرعامل باشگاه فولاد در ادامه به جملات زیبا گفت: از فدراسیون می خواهم بازیکنانی که به تیم امید و جوانان می فرایند را تحت نظر داشته باشد تا با عوامل خارجی و واسطه ها در محل تمرین و اردو برخورد نداشته باشند. وقتی بازیکن یک باشگاه را به اردو می برید, باید کنترل کنید. تیم ملی موظف است به باشگاه ها احترام بگذارد و بازیکنی که از باشگاهش سرپیچی می نماید را به تیم دعوت نکند. الان یک بازیکن به تیم جوانان رفته و گل هم زده و خانواده او به باشگاه آمدند که او را به تیم بزرگسالان بیاوریم اما این بازیکن آنقدر وقیح است که دیگر سر تمرینات حاضر نمی گردد.

آذری ادامه داد: از آقایان در فدراسیون و مخصوصاً آقای ساکت می خواهم که در دعوت از این بازیکنان به تیم های باشگاهی احترام بگذارند. چرا وقتی یک بازیکن در باشگاهش حاضر نمی گردد را به تیم ملی دعوت می کنید؟ این بازیکنان وقتی می بینند به تیم ملی دعوت می شوند فکر می نمایند خدای فوتبال هستند اما نمی دانند که بزرگتر از آنها در این فوتبال یک شبه محو شده اند.

وی درباره صدور رای رضا شکاری به نفع باشگاه ذوب آهن گفت: بعد از اینکه دو سال برای این پفراینده کوشش شد, برخی ها هُل شدند و نامه فیفا را اشتباه تفسیر و تصور کردند که فیفا شکایت ذوب آهن را نپذیرفته است. حتی سخنگوی باشگاه ذوب آهن گفته بود که ما باخته ایم و دوستان دست های شان را به نشانه تسلیم بالا بردند اما الان دیدید که کوشش های ما جواب داد و رای برای حق رشد به نفع ما داده شد اما من از ابتدا مطمئن بودم که رای به نفع ما خواهد بود و روی آن پافشاری کردم. افرادی که مدعی بودند سعید آذری با وکیل ایتالیایی اش پفراینده را باخته, الان سرشان را از لاک بیرون بیاورند. امروز ثابت شد کوشش 2 ساله ما جواب داد و این افتخار برای ایران رقم خورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 54

به "آذری: در کَتم نمی رود عده ای بگویند تیم را از دست فلانی خارج می کنیم، مدعیان شکست در پرونده شکاری, سرشان را از لاک خارج نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری: در کَتم نمی رود عده ای بگویند تیم را از دست فلانی خارج می کنیم، مدعیان شکست در پرونده شکاری, سرشان را از لاک خارج نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید