گل محمدی: شهامت هند قابل تحسین است اما از AFC انتظار بیشتری داشتیم، پرسپولیس با سرسختی باید این روزها را سپری کند

به گزارش جملات زیبا، شرایط برای رسیدن به سومین فینال در چند سال اخیر مهیا است و بازیکنانم انگیزه خیلی زیادی برای رسیدن به ملاقات نهایی دارند. با گذشتن از تمام سختی های پیش رو و با روحیه خوب می توانیم حضور در سومین فینال را هم تجربه کنیم.

گل محمدی: شهامت هند قابل تحسین است اما از AFC انتظار بیشتری داشتیم، پرسپولیس با سرسختی باید این روزها را سپری کند

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ارزان ما را تجربه کنید.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: جسارت و شهامت هند برای میزبانی قابل تحسین است اما از مسئولان AFC برای حفظ سلامتی بازیکنان،مربیان و تمام مسئولان برگزاری مسابقات انتظار بیشتری داشتیم.

به گزارش فارس، یحیی گل محمدی در نشست خبری قبل بازی با الوحده امارات گفت: جسارت و شهامت هند برای میزبانی قابل تحسین است اما از مسئولان AFC برای حفظ سلامتی بازیکنان،مربیان و تمام مسئولان برگزاری مسابقات انتظار بیشتری داشتیم و می خواستیم امکانات بیشتری فراهم گردد.

گل محمدی توضیح داد: به هر صورت فکر می کنم رسیدن به این انتظارها مقداری سخت است. شرایط خوبی داریم و تیم از لحاظ آمادگی در شرایط خوبی قرار گرفته است.

وی اضافه نمود: انتظار داشتیم دو جلسه تمرینی در این شهر داشته باشیم اما متاسفانه انجام نشد. شاید از این لحاظ عقب باشیم اما بازیکنان ما ثابت نموده اند مرد روزهای سخت هستند و در بدترین و سخت ترین شرایط می توانند انتظارات طرفداران که همواره زیاد بوده برآورده نمایند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس توضیح داد: البته انتظارات طرفداران از ما بجا بوده و برای شادی آنها انگیزه زیادی داریم. ان شاءالله بتوانیم در این دوره از مسابقات هم عملکرد خوبی داشته باشیم. شاید باید بدانیم روزهای سختی در انتظارمان است و با سرسختی زیاد باید این روزها را سپری کنیم و اینکه از حضور در هند شاد هستیم، اما انتظار بیشتری از میزبانی شهر گوآ داشتیم.

گل محمدی بیان کرد: انگیزه زیادی برای موفقیت داریم که نشأت گرفته از انرژی خوب طرفداران است. تیم پرطرفداری هستیم که حدود 50-40 میلیون طرفدار در ایران دارد. همین تعداد طرفداران سبب ایجاد انگیزه می گردد. در پرسپولیس نسل جنگنده و با روحیه ای از بازیکنان وجود دارند که نقطه قوت تیم ما همین بازیکنان و طرفداران هستند.

وی ادامه داد: شرایط برای رسیدن به سومین فینال در چند سال اخیر مهیا است و بازیکنانم انگیزه خیلی زیادی برای رسیدن به ملاقات نهایی دارند. با گذشتن از تمام سختی های پیش رو و با روحیه خوب می توانیم حضور در سومین فینال را هم تجربه کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره احتمال صعود این تیم از گروه گفت: فکر می کنم اصلی ترین هدف ما در حال حاضر صعود از گروه است. البته این کار آسان نیست زیرا تمام تیم های حاضر در گروه شانس دارند به مرحله بالاتر بروند. کار ما سخت است زیرا حریفان آمادگی زیاد و امکانات خیلی خوبی دارند. ما هم با شرایط خوبی به هند آمده ایم و آماده هستیم. امیدواریم با انجام دادن بازی های خوب به عنوان سرگروه بالا برویم.

گل محمدی در باره تیم گوآی هند شرح داد: اولین حریف ما الوحده امارات است و تمرکزمان روی همین تیم است، اما وقتی گوآ توانسته تا این مرحله بالا بیاید، کار بزرگی انجام داده و قطعا آنها هم انگیزه های خیلی خوبی برای رقابت با تیم های دیگر دارند. فکر نمی کنم حریف ساده ای باشد و تیم سختکوشی است. قطعا کیفیت خوبی داشته که به این مرحله رسیده است.

وی درباره نفرات مصدوم پرسپولیس شرح داد: یکی دو بازیکن داشتیم که متاسفانه آنها را از دست دادیم، البته محتمل است بار دیگر به تیم اضافه شوند. باید منتظر باشیم و ببینیم شرایط آنها به چه شکلی است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در باره اینکه مسئله ای با کرونا داشتند، گفت: مشکلاتی داشتیم، اما نگرانی فعلی مان بحث سلامتی بازیکنان در هتلمان است. انتظار داشتیم نسبت به سلامتی بازیکنان، مربیان و برگزارنمایندگان مسابقات حساسیت بیشتری وجود داشته باشد اما چنین موضوعی خیلی کم است. در هتل حباب پزشکی نداریم و از این بابت خیلی نگرانی نداریم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 25 فروردین 1400 بروزرسانی: 25 فروردین 1400 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 1028

به "گل محمدی: شهامت هند قابل تحسین است اما از AFC انتظار بیشتری داشتیم، پرسپولیس با سرسختی باید این روزها را سپری کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: شهامت هند قابل تحسین است اما از AFC انتظار بیشتری داشتیم، پرسپولیس با سرسختی باید این روزها را سپری کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید