گل محمدی: باشگاه تا آخر سال تکلیف را روشن کند

به گزارش جملات زیبا، یحیی گل محمدی پس از پیروزی 3 بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل مس رفسنجان در نشست خبری گفت: ما بازی را خیلی خوب آغاز کردیم و به گل هم رسیدیم. گلی خوردیم که به نظرم خیلی گل بدی بود و دوست ندارم تیمم اینقدر راحت گل بخورد اما متاسفانه این اتفاق رخ داد.

گل محمدی: باشگاه تا آخر سال تکلیف را روشن کند

وی اضافه نمود:در ادامه کنترل بازی را در دست گرفتیم. در نیمه دوم تغییراتی در ترکیب تیم ایجاد کردیم و برای نخستین بار با این سیستم بازی کردیم که بازیکنان خیلی خوب و وظیفه شناس ظاهر شدند. گل های قشنگی زدیم و موقعیت خاصی هم به حریف ندادیم، در مجموع روندی که دوست داشتیم طی شد. از بازیکنانم تشکر می کنم، آنها شرایط سختی دارند و از باشگاه می خواهم توجه بیشتری به بازیکنان داشته باشد.

سرمربی پرسپولیس تاکید نمود: اینکه حرف نمی زنیم به این معنی نیست که مسئله ای نداریم. قبل از سرانجام سال تکلیف باید روشن و مسائل رفع گردد. بازیکنان شرایط سختی دارند. این برد را به همه طرفداران، حامد پاکدل و مصدومان تقدیم می کنیم چون خیلی ها سلامتی خود را در این مدت به خطر انداختند. مصدومیت ها کار را سخت می نماید و شرایط برای تغییرات سخت می گردد. مس تیم خوبی است و بازی کردن مقابل آنها سخت است. آنها تاکتیکی بازی می نمایند و ما برد ارزشمند و به موقعی کسب کردیم که در ادامه راه خیلی به ما یاری خواهد نمود.

گل محمدی در مورد آمار بازیکن تازه و ازبک این تیم که امروز قراردادش رسمی شده است بیان کرد: او بازیکن جوانی است و می دانم آمار خوبی ندارد. شاید وی رزومه خاصی نداشته باشد اما در بازی هایی که انجام داده گل های خوبی زده است. شرایط جذب بازیکن برای ما به گونه ای است که از نظر اقتصادی محدودیت هایی داریم و در نیم فصل کلاً جذب بازیکن سخت است. این بازیکن تازه به تیم ملی کشورش دعوت شده و دونده است. با توجه به وضعیتی که موجود بود این گزینه را انتخاب کردیم و امیدوارم او بتواند به تیم مان یاری کند.

وی در مورد دلایل استفاده از احمد گوهری و غیبت فرشاد فرجی در فهرست امروز این تیم گفت: احمد گوهری مدت زیادی بازی ننموده بود ولی عملکرد خوبی داشت. در دو سالی هم که با حامد لک کار کردیم او عملکرد خوبی داشت. همه بازیکنان به حمایت احتیاج دارند. اگر مسائل و شرایط داخلی تیم را بدانید متوجه می شوید که بازیکنان تحت فشار هستند و حمایت های خوبی از آنها صورت نمی گیرد. از همه طرفداران می خواهیم که مثل گذشته این تیم را حمایت نمایند، چون این موضوع به سود تیم است و موفقیت تیم را تضمین می نماید.

سرمربی پرسپولیس تاکید نمود: فرجی مشکل خاصی نداشت. هر بازیکنی که در فهرست نباشد قطعاً به علت شرایط تمرینی و بعضی مسائل فنی کنار گذاشته می گردد. فرشاد مشکل مصدومیت هم نداشت. او تا به امروز خیلی به ما یاری نموده و همه بازیکنانی که داریم مورد توجه ما هستند و با هیچ بازیکنی مسئله ای نداریم و همه در خدمت تیم هستند.

گل محمدی در مورد خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: قبل از بازی درمورد این موضوع صحبت کردیم. اینکه از حالت دولتی به خصوصی واگذار می گردد اتفاق خوبی برای باشگاه ها است. اگر در گذشته اینگونه می شد خیلی از مسائل پیش نمی آمد. در گذشته فقط حرف زدند و وعده دادند، اما حالا در حال انجام است و باید منتظر ماند و دید که چگونه این امر محقق می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 6 خرداد 1401 بروزرسانی: 6 خرداد 1401 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 1529

به "گل محمدی: باشگاه تا آخر سال تکلیف را روشن کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: باشگاه تا آخر سال تکلیف را روشن کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید