پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا پنجشنبه 30 دی 1400

به گزارش جملات زیبا، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران و آنالیز داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی روز های آینده آسمان تهران ابری همراه با بارش پراکنده پیش بینی می گردد. فردا 30 دی ماه 1400 آسمان تهران ابری همراه با رگبار و شاخص آلودگی هوا نیز در شرایط زرد خواهد بود.

پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا پنجشنبه 30 دی 1400

به گزارش خبرنگاران، طبق پیش بینی های هواشناسی امروز آسمان تهران آفتابی و حداکثر و حداقل دما هم 8 و 0 درجه سانتیگراد است.

امروز آسمان تهران آفتابی است و دمای امروز در طول شب از 0 یک درجه به مرور و در طول روز به هشت درجه می رسد.

پیش بینی دمای هوای تهران در چند روز آینده؛ فردا حداکثر دما 8 درجه سانتیگراد خواهد بود

آسمان تهران فردا (30 دی ماه) ابری همراه با رگبار با حداقل دمای 2- و حداکثر دمای 8 درجه سانتیگراد و طی روز آدینه (1 بهمن ماه) آفتابی حداقل دمای 2- و حداکثر دمای 6 درجه سانتیگراد و برای روز شنبه (2 بهمن ماه) غالبا آفتابی و با حداقل دمای 1- درجه و با حداکثر دمای 6 درجه پیش بینی می گردد.

جدول دمای هوای تهران تا سه روز آینده را ببینید:

شرایط شاخص آلودگی هوای تهران امروز و فردا

کاهش تندی باد تا اواخر وقت امروز (29 دی ماه) همزمان با افزایش ترافیک شامگاهی باعث افزایش غلظت ذرات معلق خواهد شد که به تبع آن برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بعضی منطقه ها پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

افزایش نسبی تندی باد تا صبح روز پنجشنبه (30 دی ماه) تا حدودی سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد، هرچند با افزایش تردد خودرو ها غلظت ذرات معلق افزایش خواهد یافت. کاهش تندی باد در طول روز از پراکندگی آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود

با تداوم پایداری جوی تا اواخر وقت پنجشنبه (30 دی ماه) و عدم وزش باد مؤثر، غلظت ذرات معلق افزایش خواهد یافت و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر منطقه ها پرتردد پیش بینی می گردد.

پیش بینی شرایط آب و هوای کشور تا چند روز آینده

در 24 مرکز استان کمینه دما صفر و زیر صفر درجه خواهد بود.

در شرق هرمزگان جنوب کرمان و سیستان و بلوچستان بارش باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در نواحی مرتفع بارش برف پیش بینی می گردد.

از اواخر امروز سامانه بارشی از شمال غرب کشور وارد شده و فردا در شمال غرب غرب ارتفاعات زاگرس مرکزی به تدریج ارتفاعات و دامنه های جنوبی البرز و استان های ساحلی دریای خزر بارش باران و برف و وزش باد شدید و در نواحی کوهستانی کولاک برف انتظار می رود.

منبع: فرارو
انتشار: 15 خرداد 1401 بروزرسانی: 15 خرداد 1401 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 1539

به "پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا پنجشنبه 30 دی 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا پنجشنبه 30 دی 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید