پایانه های حمل و نقل عمومی منطقه 2 تهران ساماندهی شد

به گزارش جملات زیبا، در راستای حفظ، نگهداری و افزایش حداکثر بهره وری از خطوط حمل و نقل عمومی ، پایانه های موجود در منطقه2 تهران بهسازی وساماندهی شد.

پایانه های حمل و نقل عمومی منطقه 2 تهران ساماندهی شد

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2،امیرحسین حیدرنیا ، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه با اعلام این خبر گفت: پایانه های حمل و نقل عمومی یکی از مراکز مهم تبادل سفر هستند که به عنوان یکی از فضاهای مهم شهری باید مورد توجه خاصی قرار گیرند بر همین اساس برای افزایش حداکثر بهره وری ازسیستم حمل و نقل عمومی، پایانه ها باید از لحاظ بهداشتی، رفاهی و ایمنی و امنیت ازکیفیت مطلوبی برخوردار باشند.

او اضافه نمود :پس از بازنگری و آنالیز شرایط موجود پایانه ها و شناسایی نواقص ومشکلات ،برنامه ریزی در جهت بهبود ارتقاء سطح کیفی خدمات در پایانه ها در دستورکار قرارگرفت.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 2 بازپیرایی و نوسازی سیستم روشنایی ، تابلوهای ترافیکی ، تابلوهای معرف خطوط پایانه، اجرای روکش آسفالت و لکه گیری در سطح پایانه ها و ... را ازاقدامات اجرایی برشمرد.

او اضافه نمود:با توجه به شیوع بیماری کووید 19 ، به منظورصیانت از سلامت رانندگان و همچنین شهروندان ،ضمن ضدعفونی سیستم حمل و نقل عمومی و پایانه ها ،نظارت مستمر بر رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری انجام می گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 4 اسفند 1399 بروزرسانی: 4 اسفند 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 923

به "پایانه های حمل و نقل عمومی منطقه 2 تهران ساماندهی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پایانه های حمل و نقل عمومی منطقه 2 تهران ساماندهی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید