نیکبخت واحدی: 9 ماه دیگر پدر می شوم، خیلی ها در آن پارتی بودند، ولی فقط من محروم شدم

به گزارش جملات زیبا، باور کنید عروسی من آنقدر که در فضای مجازی در موردش نوشته شد، لاکچری نبود. مهمانان کاملاً از قبل انتخاب شده بودند و پروتکل های بهداشتی نیز رعایت شد. فقط یک جا فاصله گذاری اجتماعی رعایت نشد که از قضا همان صحنه در فضای مجازی منتشر شد.

نیکبخت واحدی: 9 ماه دیگر پدر می شوم، خیلی ها در آن پارتی بودند، ولی فقط من محروم شدم

نیکبخت طی یک مصاحبه جالب نکات جالب و پنهانی از زندگی خصوصی و شایعاتی که پشت سرش مطرح شده را افشا کرد.

به گزارش خبرورزشی، بدون هیچ شک و تردیدی اگر علیرضا نیکبخت واحدی قدر خودش را می دانست، می توانست در تاریخ فوتبال ایران به یکی از بهترین ها بدل گردد. بازیکنی که البته در عرصه باشگاهی افتخارات بسیار زیادی نیز کسب کرد، ولی اگر تجربه امروز را داشت، به احتمال فراوان شکل زندگی اش در دوران بازیگری کاملاً متفاوت می شد. نیکبخت طی یک مصاحبه جالب نکات جالب و پنهانی از زندگی خصوصی و شایعاتی که پشت سرش مطرح شده را افشا کرد که به اتفاق هم آن ها را مرور می کنیم.

دستگیری در نیاوران

بر خلاف شایعات موجود، من فقط یک بار در مهمانی شبانه دستگیر شدم و این اتفاق در محله نیاوران رخ داد. البته در آن مهمانی خیلی ها بودند؛ از فوتبالیست ها و ورزشکاران گرفته تا یک مربی خوشتیپ و البته بازیگران سینما، ولی در تمام آن جمع فقط من محروم شدم. فکر می کنم بر سر آن مهمانی من را فروخته بودند، چون 15 دقیقه پس از ورودم، دستگیر شدم. البته این را هم بگویم که روی سقف اتومبیل دوستم پریدم و می خواستیم فرار کنیم، ولی دستگیرمان کردند! در واقع بازنده اصلی آن مهمانی فقط من بودم، اما فقط همان یک بار مرا گرفتند.

پول بنزین

من از سیزده سالگی کار کردم و حالا دقیقاً می فهمم که مسائل اقتصادی چقدر به مردم فشار وارد می نماید. شاید باورتان نگردد، اما در یکی از مقاطعی که بازیکن استقلال بودم، بهترین ماشین در منزلم بود، ولی پول نداشتم تا بنزین بزنم! شاید کسی باورش نگردد، ولی واقعاً در آن مقطع حتی پول بنزین هم نداشتم. البته قاطعانه می گویم که تمام تیم ها برای من محترم هستند، ولی صد درصد استقلالی ام.

عروسی لاکچریش

باور کنید عروسی من آنقدر که در فضای مجازی در خصوصش نوشته شد، لاکچری نبود. مهمانان کاملاً از قبل انتخاب شده بودند و پروتکل های بهداشتی نیز رعایت شد. فقط یک جا فاصله گذاری اجتماعی رعایت نشد که از قضا همان صحنه در فضای مجازی منتشر شد.

پدر شدن

9 ماه دیگر پدر می شوم و شما می توانید با فرزندم در خصوص من مصاحبه کنید البته زمانی که او بتواند حرف بزند (می خندد).

شناخت همسر

همسرم اصلاً من را به عنوان فوتبالیست نمی شناخت، چون ایشان اصلاً فوتبالی نیستند، البته شکر خدا انسان بسیار خوبی هستند. من پیشنهاد ازدواج دادم، اما این را هم بگویم که ایشان برای اولین بار به من گفت دوستت دارم (می خندد).

منبع: عصر ایران
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 578

به "نیکبخت واحدی: 9 ماه دیگر پدر می شوم، خیلی ها در آن پارتی بودند، ولی فقط من محروم شدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیکبخت واحدی: 9 ماه دیگر پدر می شوم، خیلی ها در آن پارتی بودند، ولی فقط من محروم شدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید