معادلات پیچیده برای جایگزینی داورزنی در وزارت ورزش، سلطانی فر سورپرایز جدیدی دارد؟

به گزارش جملات زیبا، با استعفای محمدرضا داورزنی از پست معاونت قهرمانی وزارت ورزش، چند گزینه شانس اصلی جایگزینی او در این پست هستند.

معادلات پیچیده برای جایگزینی داورزنی در وزارت ورزش، سلطانی فر سورپرایز جدیدی دارد؟

به گزارش خبرنگار ورزشی جملات زیبا، روز گذشته محمدرضا داورزنی از پست معاونت قهرمانی وزارت ورزش استعفا کرد تا خود را برای حضور در انتخابات فدراسیون والیبال آماده کند. فدراسیونی که در یک سال گذشته یکی از بی ثبات ترین فدراسیون ها بوده و این امید می رود روز 29 آبان ماه با انتخاب رئیس جدید، این رشته پرمخاطب بتواند دوباره به روزهای اوج خود بازگردد.

با استعفای داورزنی، برآورد ها برای جایگزینی وی بیشتر شده است. مهدی علی نژاد رئیس فدراسیون ووشو، علی رغبتی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و نظارت وزارت ورزش و جوانان و مهدی قدمی معاون پشتیبانی نهاد ریاست جمهوری گزینه های اصلی برای جایگزینی داورزنی هستند.

شنیده های خبرنگار جملات زیبا حاکی از آن است که قدمی تمایلی برای حضور در این پست ندارد و تمایل دارد در نهاد ریاست جمهوری به کار خود ادامه دهد و اگر این طور باشد شانس دو گزینه دیگر بیشتر خواهد بود.

مسعود سلطانی فر هنوز تصمیم قطعی خود را برای معرفی جایگزین داورزنی نگرفته است. تجربه نشان داده که وی می تواند سورپرایزی برای این پست داشته باشد، همچنان که قرار بود حکم سرپرست فدراسیون دوومیدانی به جای عرب به نام فرد دیگری بخورد ولی به صورت ناگهانی، ایرج عرب به عنوان سرپرست فدراسیون دوومیدانی انتخاب شد.

این احتمال هم وجود دارد که وزیر ورزش تا زمان انتخابات فدراسیون والیبال(29 آبان) فرد جدیدی را معرفی نکند تا تکلیف فدراسیون والیبال و داورزنی تعیین گردد. هر چه که هست باید در این چند روز صبر کرد و دید که تکلیف مهم ترین معاونت وزارت ورزش چه خواهد شد و چه کسی بر جایگاه این پست تکیه خواهد زد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 32

به "معادلات پیچیده برای جایگزینی داورزنی در وزارت ورزش، سلطانی فر سورپرایز جدیدی دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معادلات پیچیده برای جایگزینی داورزنی در وزارت ورزش، سلطانی فر سورپرایز جدیدی دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید