لحظه وحشتناک حمله گاو به زن خانه دار!

به گزارش جملات زیبا، حمله گاو خشمگین به یک مادر و نوزادش در چین چیزی نمانده بود فاجعه رقم بزند.

لحظه وحشتناک حمله گاو به زن خانه دار!

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت ارزان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش خبرنگار، ویدئویی گه به تازگی منتشر شده است لحظه حمله وحشتناک گاو خشمگین به یک مادر و بچه اش را به تصویر می کشد. این زن به همراه نوزادش در مقابل درب خانه اش ایستاده بودند که مورد حمله ناگهانی این حیوان قرار گرفتند.

در ابتدای این ویدئو که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده است این زن در حالی که نوزادش را در آغوش دارد در مقابل درب خانه ش اش دیده می گردد. لحظاتی بعد گاو خشمگین به این زن حمله ور شده و با ضربه شاخ خود او و فرزندش را به یک طرف پرتاب می نماید.

: مبارزه قهرمان سابق UFC با گاو وحشی!

در حالی که این زن با شدت به دیوار برخورد نموده و شاخ های گاو فاصله چندانی با نوزادش که روی کف زمین افتاده ندارد او همچنان با یاری دست و پاهایش کوشش می نماید جان فرزندش را نجات دهد. در این لحظه دو مرد که یکی از آن ها شوهر این زن بوده بلافاصله از خانه بیرون پریده و یکی از آن ها نوزاد را از مقابل شاخ های گاو نجات می دهد. این زن نیز از روی زمین بلند شده و وارد خانه شد. مرد دیگر نیز که اعضای فامیل بود کوشش کرد این گاو را از داخل خانه بیرون نماید.

بنا به گزارش رسانه های محلی این گاو در حال انتقال به کشتارگاهی در شهر هی یوان چین بود که فرار کرد. بنا به این گزارش پلیس با شلیک گلوله این حیوان را از پا درآورد. در این حادثه به این نوزاد و مادرش آسیب جدی وارد نشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 19 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 371

به "لحظه وحشتناک حمله گاو به زن خانه دار!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لحظه وحشتناک حمله گاو به زن خانه دار!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید