غیبت کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد در مبارزه های حساس لیگ برتر

به گزارش جملات زیبا، رویارویی سه تیم مدعی دانشگاه آزاد اسلامی، تا ثبت جهانی توس و رعد پدافند ستارگان ساری در غیاب نماینده ای از سوی کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد روزهای پنجشنبه و جمعه گذشته در مشهد برگزار شد.

غیبت کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد در مبارزه های حساس لیگ برتر

به گزارش جملات زیبا، طی دو روز پنجشنبه و جمعه، چندین مسابقه حساس و دیدنی در سالن شهید بهشتی مشهد برگزار گشت. روز پنجشنبه دو تیم تا ثبت جهانی توس و رعد پدافند ستارگان ساری دیدار معوقه از هفته سوم دور برگشت لیگ برتر آزاد را مقابل هم برگزار کردند که دو تیم از کشتی گیران مدعی و ملی پوش خود استفاده کردند.

صبح و بعدازظهر جمعه نیز رویارویی سه رعد پدافند ستارگان ساری، تا ثبت جهانی توس و تیم دانشگاه آزاد اسلامی از حساسیت فوق العاده ای برخوردار بود و البته تیم هیئت کشتی خرم آباد نیز در این رقابت حضور داشت که درنهایت تا ثبت جهانی توس هر سه مسابقه خود را با برد پشت سر گذاشت، رعد ستارگان به یک پیروزی و دو شکست رسید. دانشگاه آزاد یک شکست و یک پیروزی در کارنامه اش ثبت شد و تیم هیئت کشتی خرم آباد هر دو مسابقه خود را با شکست تمام کرد.

با وجودی که حسن یزدانی (تیم توس)، بهمن تیموری و یدالله محبی (رعد پدافند) و امیرمحمد یزدانی و رضا افضلی (دانشگاه آزاد) به عنوان ملی پوش در ترکیب تیم های شان حضور داشتند و کشتی گیران مدعی و جوانی چون علیرضا سرلک، حسین شهبازی، امیرحسین مقصودی، عباس فروتن و... نیز در این رقابت ها روی تشک رفتند و با توجه به استفاده دو تیم توس و ساری از کشتی گیران خارجی،در برخی اوزان شاهد رقابت کشتی گیران داخلی و خارجی بودیم، اما نماینده ای از سوی کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد در مشهد حضور نداشت که رقابت ها را زیر نظر داشته باشد.

این در حالی است که پیش از این عنوان شده بود که اعضای کادرفنی تیم ملی قرار است همه رقابت های لیگ برتر را زیر نظر بگیرند و به تعدادی از کشتی گیران نیز براساس عملکردشان در لیگ برتر سهمیه جام تختی داده شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 21

به "غیبت کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد در مبارزه های حساس لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غیبت کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد در مبارزه های حساس لیگ برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید