روزانه 50 هزار نفر در سینماهای مردمی جشنواره فجر به تماشای فیلم می نشینند

به گزارش جملات زیبا، تهران (پانا) - چهلمین جشنواره فیلم فجر روزانه پذیرای بیش از 50 هزار نفر در سینماهای مردمی خواهد بود و برای 11 روز جشنواره حدود 600 هزار بلیت به فروش خواهد رسید.

روزانه 50 هزار نفر در سینماهای مردمی جشنواره فجر به تماشای فیلم می نشینند

با اعلام جدول سینماهای مردمی چهلمین جشنواره فیلم فجر، علاقه مندان به تماشای فیلم های جشنواره فجر می توانند برای تهیه بلیت از 5 بهمن ماه با مراجعه به سایت های فروش بلیت های سینما اقدام نمایند. این تاریخ در گاه شمار جشنواره ذکر شده است.

چهلمین جشنواره فیلم فجر روزانه پذیرای بیش از 50 هزار نفر در سینماهای مردمی خواهد بود و برای 11 روز جشنواره حدود 600 هزار بلیت به فروش خواهد رسید.

در این دوره بالغ بر 15 هزار جایگاه در سینماهای مردمی به کار گرفته شده و این سینماها در 3 یا 4 سانس با استفاده از 50 درصد ظرفیت به نمایش فیلم ها خواهند پرداخت.

در این دوره 62 سالن در مرکز فیلم های جشنواره را اکران خواهند کرد. بعلاوه در کنار تهران، 31 مرکز استان نیز فیلم های جشنواره را اکران می نمایند. می توان گفت که بالغ بر 100 سالن سینما فیلم های چهلمین جشنواره فیلم فجر را اکران می نمایند. فیلم های مراکز استان بر اساس تقاضای مدیرکل های فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها به صورت محدود اکران خواهند شد.

قیمت بلیت های جشنواره نیز متناسب با قیمت مرسوم سینماها خواهد بود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 اسفند 1400 بروزرسانی: 4 اسفند 1400 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 1451

به "روزانه 50 هزار نفر در سینماهای مردمی جشنواره فجر به تماشای فیلم می نشینند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزانه 50 هزار نفر در سینماهای مردمی جشنواره فجر به تماشای فیلم می نشینند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید