رضایتمندی 91 درصد داوطلبان کنکور ارشد از رعایت اصول بهداشتی

به گزارش جملات زیبا، معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: از 83 هزار داوطلب آزمون کارشناسی ارشد (در روز اول کنکور) که به پرسش نامه ها پاسخ دادند، 91 درصد عنوان نموده اند که الزامات و اصول بهداشتی در مراحل آزمون رعایت شده است.

رضایتمندی 91 درصد داوطلبان کنکور ارشد از رعایت اصول بهداشتی

به گزارش ایسنا، دکتر علیرضا رییسی اضافه نمود: بر اساس آخرین گزارش های امروز و آنالیز های اجرا شده، از 225 هزار داوطلبی که آزمون کارشناسی ارشد داشته و برای آن ها پرسش نامه ارسال شده، 83 هزار نفر به سه سوال پاسخ دادند.

وی اضافه نمود: سوال اول این بود که آیا الزامات پروتکل های بهداشتی رعایت شده، دوم این که آیا فاصله گذاری ها رعایت شده و سوم این که آیا عوامل اجرایی ملزم به رعایت پروتکل ها بودند.

رییسی گفت: پاسخ این 83 هزار نفر به این صورت بود که 91 درصد گفتند که الزامات و اصول بهداشتی در مراحل آزمون رعایت شده، 87.5 درصد درباره فاصله گذاری جواب دادند که بسیار خوب رعایت شده و 90.3 درصد درباره این که مجریان اقدامات لازم را برای رعایت پروتکل ها انجام داده اند نیز جواب مثبت داده و این بسیار راضی کننده است.

سه عامل افزایش شیوع کرونا در کشور

معاون وزیر بهداشت درباره عوامل شیوع ویروس کرونا در کشور اظهار کرد: سه عامل اصلی در کشور باعث بروز مشکلاتی شده است. اول شرکت در مراسم عروسی و مهمانی ها، دوم عزاداری ها و سوم مسافرت ها است که بیش از 84 درصد عوامل انتقال ویروس کرونا به خاطر این سه عامل است.

لطفا مهمانی نروید

وی شب گذشته در گفتگوی ویژه شبکه دو سیما گفت: روزانه ده ها نفر از هموطنان ما جان خود را از دست می دهند و پرستاران و پزشکان جان خود را از دست می دهند. به خاطر لذت بردن از چند ساعت مهمانی این کار را نکنید و به مهمانی نروید.

معاون بهداشت وزارت بهداشت یادآور شد: ثابت شده که مسافرت ها در میزان ابتلا و بستری در آی سی یو و مرگ و میر به علت کرونا موثر است.

منبع: فرارو
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 638

به "رضایتمندی 91 درصد داوطلبان کنکور ارشد از رعایت اصول بهداشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایتمندی 91 درصد داوطلبان کنکور ارشد از رعایت اصول بهداشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید