درخواست ویژه باشگاه پرسپولیس از سازمان لیگ: تقویم را تغییر دهید

به گزارش جملات زیبا، باشگاه پرسپولیس به برنامه بازی ها اعتراض کرد.

درخواست ویژه باشگاه پرسپولیس از سازمان لیگ: تقویم را تغییر دهید

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس و به نقل از کمیته روابط عمومی، انتشار برنامه جدید سازمان لیگ، سوالات فراوانی را در ذهن اهالی فوتبال به وجود آورده است. در این میان، باشگاه پرسپولیس نیز اعتراض نسبت به برنامه اعلامی را حق واقعی خود می داند.

در شرایطی که باشگاه پرسپولیس طبق وظیفه ذاتی خود، حامی فوتبال کشورمان بوده و مثل همواره، خود را همراه، همگام و پشتیبان تیم ملی می داند و بیشترین بازیکن و ستاره را در اوج آمادگی، تقدیم تیم ملی نموده اما به نظر می رسد برنامه ادامه مسابقات داخلی، به ضرر سرخ ترین تیم آسیاست.

پرسپولیس با شش بازیکن ملی پوش و همچنین کریم باقری مربی تیم، باید روز 30 خرداد در سوپرجام به میدان برود اما برنامه به گونه ای تنظیم شده که تیم های دیگر با وجود ملی پوشان کمتر، می توانند استراحت بیشتر و زمان بهتر برای ریکاوری داشته باشند. این موضوع به سوالی عظیم برای خانواده پرسپولیس تبدیل شده و امیدواریم مسئولان سازمان لیگ در این خصوص جوابگو باشند.

آنها باید به اهالی فوتبال شرح بدهند که چرا پرسپولیس غیر از سوپرجام، در باقی هفته ها نیز مجبوراست قبل از سپاهان بازی کند و از سوی دیگر، با چه دلیلی بازی عقب افتاده استقلال که تنها یک ملی پوش داشت، در زمان برگزاری رقابت های عقب افتاده چند باشگاه دیگر انجام نشد؟ آیا قرار است شرایط ویژه ای برای بعضی تیم ها را ببینیم یا این برنامه ریزی فقط یک اشتباه محاسباتی و البته تکراری از سوی سازمان لیگ بود؟

باشگاه پرسپولیس نسبت به اتفاقات اخیر، به خصوص برنامه ریزی سازمان لیگ معترض است. امیدواریم این موضوع به سرعت مورد آنالیز قرار گرفته و از راه های قانونی و براساس انصاف و عدالت، تغییر کند تا ذهنیت افزایش فشار بر روی پرسپولیس در جهت سود بردن سایر رقبا را از بین ببرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 تیر 1400 بروزرسانی: 1 تیر 1400 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 1137

به "درخواست ویژه باشگاه پرسپولیس از سازمان لیگ: تقویم را تغییر دهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست ویژه باشگاه پرسپولیس از سازمان لیگ: تقویم را تغییر دهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید