خداحافظی رضا میرکریمی و محمد حسین مهدویان با جشنواره فیلم فجر

به گزارش جملات زیبا، رضا میرکریمی و محمد حسین مهدویان دو کارگردان مشهوری سینمای ایران با انتشار متن هایی مبهم از جشنواره فیلم فجر خداحافظی کردند. جشنواره ای که شب گذشته اختتامیه چهلمین دوره آن برگزار گردید.

خداحافظی رضا میرکریمی و محمد حسین مهدویان با جشنواره فیلم فجر

سید رضا میرکریمی کارگردان مطرح سینمای ایران که به خاطر فیلم نگهبان شب، جایزه برترین کارگردانی را دریافت کرد، با انتشار پستی در اینستاگرام خود، تلویحا اظهار داشت که برای همواره با جشنواره فجر خداحافظی نموده است.

او در صفحه اینستاگرامش نوشت: سیمرغ آخر و جشنواره ای که دیگر نیست... .

رضا میرکریمی یکی ازپرافتخارترین کارگردانان جشنواره فجر است که با فیلم هایی چون خیلی دور خیلی نزدیک، کودک و سرباز، به همین سادگی و زیر نورماه چندین جایزه این جشنواره در کارنامه اش دارد.

محمد حسین مهدویان هم ساعتی پیش پستی در اینستاگرام منتشر کرد و به نوعی از این جشنواره خداحافظی کرد. او هفت دوره متوالی در این جشنواره حضور داشته و موفقیت های زیادی را کسب نموده است.

مهدویان نوشت: جشن واره فیلم فجر برای من تمام شده. از دوران حضورم در جشن واره یادگارهای زیادی دارم. بیش تر از دو سیمرغی که گرفته ام. خاطرات بدش را از خودم دور می کنم تا جشن واره را با خوشی هاش به یاد بیاورم و همواره برایم زیبا باقی بماند. تا همین جا و همین قدر برایم کافی است. حالا دیگر سودایی در سر ندارم. فقط شوق سینماست که خالص تر از قبل وسوسه ام می نماید.

مهدویان با فیلم مرد بازنده در جشنواره سال جاری حضور یافت که نقدها زیادی را در پی داشت و موفقیتی کسب نکرد.

پیش از جشنواره سال جاری مسعود کیمیایی نیز از حضور در جشنواره انصراف داده بود.

منبع: فرارو
انتشار: 7 تیر 1401 بروزرسانی: 7 تیر 1401 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 1560

به "خداحافظی رضا میرکریمی و محمد حسین مهدویان با جشنواره فیلم فجر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خداحافظی رضا میرکریمی و محمد حسین مهدویان با جشنواره فیلم فجر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید