جشنواره پایانه های فروش بانک تجارت و دو برنده جایزه 100 میلیون تومانی

به گزارش جملات زیبا، قرعه کشی مرحله نخست جشنواره پایانه های فروش ایران کیش متصل به بانک تجارت با دو یاری هزینه یک میلیارد ریالی خرید خودرو، 50 جایزه 50 میلیون ریالی و 733 جایزه پنج میلیون ریالی برگزار گردید.

جشنواره پایانه های فروش بانک تجارت و دو برنده جایزه 100 میلیون تومانی

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ تراکت انقلاب از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگاران، بنابراعلام روابط عمومی بانک تجارت، قرعه کشی مرحله نخست جشنواره خاتمهه های فروش ایران کیش متصل به بانک تجارت مربوط به خاتمه آبان ماه امسال با حضور قائم مقام مدیرعامل این بانک برگزار و روح الله غفاری قلعه نوئی از استان خراسان رضوی و محمدرضا مددی از استان تهران برندگان دو جایزه یاری هزینه یک میلیارد ریالی خرید خودرو شدند.

در این مرحله که با مشارکت 134 هزار و 788 شرکت کننده و شش میلیون و 748 هزار و 966 کوپن شانس براساس عملکرد خاتمهه های مذکور برگزار گردید، همچنین برندگان50 جایزه 50 میلیون ریالی شناخته شدند و در ادامه قرعه کشی 733 جایزه پنج میلیون ریالی نیز بر مبنای عملکرد استان ها به طوری که تمامی استان ها با توجه به تعداد پذیرندگان از جایزه مذکور بهره مند شوند، انجام شد.

حق وردی قائم مقام مدیرعامل بانک تجارت در مراسم برگزاری این جشنواره با بیان اینکه خاتمهه های فروش به عنوان یکی از خدمات استراتژیک این بانک به شمار می رود گفت: بانک تجارت با همکاری شرکت ایران کیش همیشه سعی دارد به وسیله تقویت زیرساخت فناوری اطلاعات و تامین بهینه احتیاج مشتریان این خدمت، بهترین کیفیت را در خاتمهه های فروش ارائه کند.

وی با اشاره به سایر خدمات نوین این بانک گفت: ارائه خدمت خاتمهه های فروش در کنار اینترنت بانک و همراه بانک تجارت به عنوان زنجیره ارزش این بخش و رسیدگی مستمر کارکنان شعب و شرکت ایران کیش موجب رضایتمندی مشتریان در این زمینه خواهد شد.

جشنواره خاتمهه های فروش شرکت ایران کیش متصل به بانک تجارت در دو بخش متصدیان فروش و صاحبان حساب های متصل به دستگاه های POS شرکت ایران کیش برگزار و از اول آبان 98 تا خاتمه فروردین 99 هر ماه دو جایزه نقدی یاری هزینه خودرو به مبلغ یک میلیارد ریال و 50 جایزه 50 میلیون ریالی و 733 جایزه پنج میلیون ریالی به پذیرندگان اهدا می گردد.

بانک تجارت از تمامی پذیرندگان دارای خاتمهه فروش شرکت ایران کیش متصل به حساب بانک تجارت به عنوان مشمولان این جشنواره دعوت می نماید با افزایش امتیاز بر اساس شاخص های مبلغ تراکنش، تعداد تراکنش و میانگین مانده حساب، شانس خود را برای برنده شدن افزایش دهند.

نحوه امتیازدهی پذیرندگان به صورت ماهانه به ازای هر 10 میلیون ریال افزایش مبلغ تراکنش یک امتیاز ، هر 15 درصد رشد تعداد تراکنش نسبت به ماه قبل یک امتیاز ، هر 30 درصد رشد میانگین حساب متصل به دستگاه نسبت به ماه قبل 3 امتیاز و به ازای اولین تراکنش همراه بانک یک امتیاز است. نحوه امتیازدهی متصدیان فروش نیز به ازای هر 10 میلیون ریال افزایش مبلغ تراکنش دستگاه یک امتیاز محاسبه می گردد. امتیاز شرکت کنندگان در جشنواره خاتمهه های فروش ایران کیش متصل به بانک تجارت نیز به صورت ماهانه به وسیله اپلیکیشن پات، وب سایت باشگاه مشتریان تجارت، وب سایت ایران کیش، ارسال نوتیفیکیشن های جوایز و قرعه کشی های جشنواره در اپ موبایلی پات و در نهایت مجموع امتیازات شرکت کنندگان به وسیله پیامک اطلاع رسانی می گردد.

اسامی برندگان در سایت اینترنتی بانک تجارت به آدرس www.tejaratbank.ir ، ایران کیش به آدرس www.irankish.com و باشگاه مشتریان تجارت به آدرس www.tejaratclub.ir درج شده است.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 182

به "جشنواره پایانه های فروش بانک تجارت و دو برنده جایزه 100 میلیون تومانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره پایانه های فروش بانک تجارت و دو برنده جایزه 100 میلیون تومانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید