تداوم فعالیت 75 مجموعه تحت پوشش سازمان ورزش شهرداری تهران

به گزارش جملات زیبا، مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران گفت که فعالیت های ورزشی در 75 مجموعه تحت پوشش این سازمان به طور مستمر در جریان است.

تداوم فعالیت 75 مجموعه تحت پوشش سازمان ورزش شهرداری تهران

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، امیر محسنی مدیرعامل این سازمان گفت: فعالیت های ورزشی در 75 مجموعه تحت پوشش سازمان ورزش شهرداری تهران به طور مستمر در جریان است و شهروندان تهرانی می توانند با رعایت پروتکل های بهداشتی در این اماکن حضور یابند. این فعالیت ها در راستای حفظ و ارتقای سطح سلامت شهروندان و به منظور بازگرداندن نشاط و شادابی به کالبد پایتخت با رعایت جدی پروتکل های بهداشتی انجام می گردد.

به گفته محسنی، پس از مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر بازگشایی اماکن ورزشی در رشته های خاص و پرهیز از رشته های پربرخورد، 75 مجموعه سازمان در حال خدمات رسانی به شهروندان تهرانی هستند و از این رو از شهروندان محترم دعوت کنیم با خیالی آسوده در مجموعه های ورزشی شهرداری حضور پیدا نمایند.

سازمان ورزش شهرداری تهران از پنجم اسفند ماه سال گذشته، در راستای قطع زنجیره کرونا، نسبت به تعطیلی مجموعه های ورزشی تحت پوشش خود اقدام کرد و سپس با گذر از پیک نخست کرونا، آهنگ ورزش شهروندی را با رعایت تمامی پروتکل های ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا، از 17 خرداد ماه امسال با شعار ورزش از نو در پایتخت نواخت.

با اوج دریافت این پاندومی، تعطیلی مجموعه های ورزشی، بار دیگر در تاریخ 19 تیرماه کلید خورد و سپس از 10 شهریور ماه فعالیت ها در رشته های کم برخورد در 58 مجموعه ورزشی از سر گرفته شد و تعداد آنها درشهریور ماه جاری، به 75 مجموعه افزایش یافت. مجموعه های آبی همچنان تعطیل بوده و بازگشایی دوباره آن ها منوط به اجازه ستاد ملی کرونا خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 آبان 1399 بروزرسانی: 3 آبان 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 681

به "تداوم فعالیت 75 مجموعه تحت پوشش سازمان ورزش شهرداری تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم فعالیت 75 مجموعه تحت پوشش سازمان ورزش شهرداری تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید