بیانیه تند استقلال علیه پرسپولیس

به گزارش جملات زیبا، صبح دیروز بود که باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای خطاب به سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال و کمیته داوران اعتراض خود را نسبت به قضاوت داوران در هفته های اخیر لیگ برتر اعلام نمود. در این نامه از فدراسیون فوتبال و کمیته داوران خواسته شده توجه بیشتری نسبت به اشتباهات داوری به سود بعضی تیم ها نشان بدهند. بعلاوه اقداماتی درنظر بگیرند تا داوران با دقت بیشتری قضاوت نمایند تا در هفته های حساس به جای مانده چنین اشتباهاتی تکرار نشود.

بیانیه تند استقلال علیه پرسپولیس

در این نامه هر چند اسمی از استقلال آورده نشد، اما مشخصا مخاطب سرخ پوشان در این نامه باشگاه استقلال بوده و سرخ پوشان نسبت به تصمیمات داوری در ملاقات های آبی پوشان معترض بوده و به زعم پرسپولیسی ها، تیم رقیب از اشتباهات داوری سود برده و خواهان توجه به این مسئله شده بودند.

حالا این مسئله با واکنش رسمی باشگاه استقلال روبرو شده است. آبی پوشان با انتشار ویدیویی از سه ملاقات دربی و بعضی صحنه های جنجالی و مشکوک در محوطه جریمه پرسپولیس که برای استقلال خطای پنالتی اعلام نشده، بیانیه تند و تیزی را علیه رقیب سنتی خود منتشر کردند.

در این اطلاعیه آمده است: متاسفانه مجموعه ای که در سال های اخیر به برخورداری از حمایت های نامتعارف معروفیت یافته است و دیگر کارش به جایی رسیده که لطف مکرر را حق مسلم خود می داند، در آستانه دربی تهران با انواع بازی های رسانه ای مثل نامه نگاری به سازمان لیگ و خبرسازی درباره داور دربی پیش رو، در کوشش است که مجددا بر فضای داوری در دربی تهران اثر بگذارد.

امیدواریم شنیده نشود که با این شانتاژ ها کسی تحت تاثیر قرار نمی گیرد که پنالتی های گرفته نشده برای تیم استقلال در چند دربی اخیر (به گواه کارشناسان و حتی بازیکن تیم رقیب) نشان می دهد که این فضاسازی ها بی تأثیر نبوده است.

باشگاه استقلال ضمن ابراز نگرانی شدید خود بابت این گونه رفتار های غیراخلاقی و با تاکید بر اینکه از طرق قانونی علیه حاشیه سازان اقدام نموده است، از کمیته محترم اخلاق فدراسیون فوتبال انتظار دارد که با این ترفند ها و شیطنت ها برخورد قاطعانه ای صورت دهد.

بهترین ها

منبع: فرارو
انتشار: 20 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1401 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 1521

به "بیانیه تند استقلال علیه پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه تند استقلال علیه پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید