اپل به مشکل جدی ایرپادز پرو در زمان پخش آهنگ اعتراف کرد

به گزارش جملات زیبا، در روز های گذشته اپل اطلاعیه ای را در قسمت پشتیبانی سایت خودش در رابطه با مسئله ای که بعضی کاربران در زمان استفاده از ایرپادز پرو داشته اند، منتشر نموده است.

اپل به مشکل جدی ایرپادز پرو در زمان پخش آهنگ اعتراف کرد

در این اطلاعیه که با عنوان فراخوان اپل در رابطه با مشکل صوتی ایرپادز پرو در سایت اپل منتشر شده، به این موضوع اشاره شده است که بعضی از ایرپادز پرو هایی که در ماه گذشته فراوری شده اند دارای مشکلاتی در زمینه پخش صدا هستند. در این اطلاعیه همچنین آمده است که این ایرپادز پرو ها دارای مسئله ای هستند که باعث می گردد در هنگام پخش آهنگ صدای خش خش مانندی را از خود پخش کنند که در زمان قرارگیری در محیط های شلوغ میزان این نوع صدا های آزاردهنده افزایش می یابد.

بعضی از کاربران در زمان استفاده از ایرپادز پرو اپل گفته اند که قابلیت حذف نویز فعال که برای حذف صداهای مزاحم محیطی در این هدفون ها واقع شده است، در زمان استفاده این کار را به شکل مناسبی انجام نمی دهد. این کاربران همچنین گفته اند که گاهی در هنگام استفاده از این ایرپادز صدای ترافیک یک خیابان شلوغ یا صدای فراوریی توسط هواپیما در آسمان را شنیده اند.

کاربران دیگری همچنین گفته اند که زمان گوش دادن به آهنگ این ایرپادز نمی تواند که بیس آهنگ را به شکل مناسبی پخش کند. اپل با منتشر کردن این اطلاعیه مدعی شده است که خودش یا ارائه دهندگان خدمات رسمی این شرکت این مشکل کاربران را به صورت رایگان و با تعویض قسمت معیوب ایرپادز پرو آن ها، بر طرف خواهند کرد.

کاربران می توانند که با مراجعه به اپل استور یا صحبت با پشتیبانی اپل در رابطه با تعویض قسمت های معیوب ایرپادز پرو خود اقدام کنند. اپل در زمان انجام این کار با آنالیز ایرپادز پروی کاربر مشکل آن را شناسایی نموده و اگر این مشکل شامل این طرح جدید باشد قسمت های معیوب ایرپادز پرو تعویض خواهند شد. البته اپل گفته است که تعویض محفظه نگهدارنده این ایرپادز شامل این طرح نمی گردد حتی اگر هر دو ایربادز دارای مشکل باشند.

همان گونه که در اخبار خوانده اید به تازگی اطلاعاتی منتشر شده اند که نشان می دهند به احتمال زیاد اپل سال آینده از نسل بعدی ایرپادز پرو رونمایی خواهد نمود. این شایعه ها همچنین می گویند که اپل طراحی نسل بعدی را به گونه ای انجام داده است که ایربادز ها دارای طراحی گردی هستند دیگر از پایه های استوانه ای شکل در آن ها خبری نخواهد بود.

  • ایرپادز یا ایرپادز پرو؛ کدام یک ارزش خرید بیشتری دارد؟

منبع: PhoneArena

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 800

به "اپل به مشکل جدی ایرپادز پرو در زمان پخش آهنگ اعتراف کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپل به مشکل جدی ایرپادز پرو در زمان پخش آهنگ اعتراف کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید