ابوی: رشد مالی یعنی رفاه و درآمد مردم بیشتر گردد

به گزارش جملات زیبا، دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران معتقد است که رشد مالی، افزایش سطح رفاه و درآمد را به دنبال دارد و اگر مردم چنین چیزی را در زندگی احساس کردند رشد مالی را هم لمس می نمایند.

ابوی: رشد مالی یعنی رفاه و درآمد مردم بیشتر گردد

هادی ابوی در گفت وگو با جملات زیبا، اظهار کرد: رشد مالی در بعضی حوزه ها ایجاد شده و قطعا دلیلش نفت بوده است چون ما غیر از نفت نمی توانیم درآمد دیگری متصور باشیم و وابسته به دلارهای نفتی هستیم اما رشد واقعی زمانی است که شرکت های فراوریی هم از این سود منتفع شوند.

وی ادامه داد: وقتی رشد مالی اتفاق می افتد باید سطح زندگی، رفاه و درآمد مردم هم تفاوت کند تنها در این صورت است که رشد احساس می گردد یعنی اگر وضع معیشتی مردم و قشر ضعیف جامعه از این چیزی که هست بهتر گردد می توان رشد مالی را پذیرفت.

ابوی گفت: در چند ماه گذشته هیات های تجاری و خارجی یکی پس از دیگری آمدند و رفتند و از گسترش مناسبات و سرمایه گذاری در ایران استقبال کردند ولی این هیات ها چه قدر سرمایه وارد کشور کردند و از محل این سرمایه گذاری ها بازار کار، فراوری و گردشگری ما چقدر رونق گرفته است.

دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران تاکید نمود: مراودات ما قطعا باید سودمند و بازخورد این رفت و آمدها تاثیرگذار باشد و نباید فرضا منجر به این گردد که در پراید را از چین وارد کنیم و همان فرصتهای قبلی را هم از ما بگیرند و مراوده به شرط کالای وارده باشد.

این مقام مسئول کارگری با تاکید بر اینکه تحول مالی با رشد مالی تفاوت دارد، گفت: از اینکه شرکتهای خارجی برای تحول در اقتصاد ایران، تکنولوژی نوین وارد نمایند و این تجهیزات را در شرکت های فراوریی به کار بگیرند استقبال می کنیم ولی این کار نباید به راکد شدن مجموعه های دیگر و اخراج و تعدیل نیروهای کار آنها منجر گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 319

به "ابوی: رشد مالی یعنی رفاه و درآمد مردم بیشتر گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابوی: رشد مالی یعنی رفاه و درآمد مردم بیشتر گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید