آخرین خبر از ساخت سریال پایتخت 7

به گزارش جملات زیبا، در روزهای گذشته عوامل مجموعه پایتخت با حاشیه های زیادی روبرو شدند. از ماجرای حذف سارا و نیکا از این مجموعه گرفته تا درخواست رقم دستمزد 5 میلیاردی محسن تنابنده. فشارها ناگهان شدت گرفت و انتقادها زیاد شد. از این رو دیروز محسن تنابنده، از بازیگران و نویسندگان اصلی این سریال آب پاکی را روی دست دوستداران این سریال ریخت و شایعه های اخیر درباره عدم ساخت سری هفت را تایید کرد.

آخرین خبر از ساخت سریال پایتخت 7

به گزارش خبرنگاران، پیش از این فصل ششم این سریال حواشی بسیاری را به همراه داشت و با نیمه کاره رها شدن آن، اما و اگرهای بسیاری را به وجود آورد. هرچند سازندگان آن قول دادند که ادامه آن را تولید کنند، اما به واسطه شیوع کرونا ساخت ادامه آن منتفی و به زمان دیگری موکول شد. در دو هفته اخیر هم حاشیه ها دست از سر سازندگان پایتخت برنداشت. انتشار خبری درباره حذف سارا و نیکا فرقانی، بازیگران دوقلوی این سریال، هم واکنش کاربران شبکه های اجتماعی را در پی داشت هم واکنش عوامل آن سریال را. اما این همه ماجرا نبود و بلافاصله پس از این موضوع، خبری هم درباره دستمزد میلیاردی محسن تنابنده برای نگارش فصل هفتم سریال بود که نقدهای بسیاری را در فضای رسانه ای به وجود آورد و باعث شد تنابنده نیز نسبت به آن واکنش نشان دهد.

او با انتشار پستی در صفحه خود نوشت: لطفا دست از تخریب و عقیم سازی بردارید. پایتخت به عشق مردم ساخته و به خواست مردم ادامه پیدا کرده است و در حد سوادمان آینه ای بوده در برابر جامعه با تمام کاستی هایش که به آن واقفم، تلاش شما هم همه این بوده که با مسموم کردن فضا و معناسازی های بی فایده و استخراج مفاهیم عجیب و غریب از پایتخت دستاویز و ملعبه ای بسازید برای انتقام گیری هایتان از جناح مخالف یا ابراز وجود آن هم با نسبت دادن نظراتتان به مردم که هیچ گاه هم رای با شما نبوده… بگذریم.

هموطنان عزیزم امسال هم به رغم فرصت بسیار کوتاه تا نوروز و به رغم همکاری های سازمان و توافقات اجرا شده تلاش کردیم پایتخت جدیدی و در خور شأن شما بسازیم که شرایط مهیا نشد، یعنی من توانش را نداشتم و از همین جا از محضر همه شما عذرخواهی می کنم تا فرصتی دیگر و فضایی پالوده تر (با احترام و تشکر از همه جراید و رسانه های خبری مخالف و موافق و منتقدانی که دغدغه کمال و رشد و پیشرفت آثار را دارند).

با این نوشته تنابنده به نظر می رسد ساخت این سریال پرمخاطب تلویزیون به زمانی دیگر موکول شود، هرچند هرسال تقریبا این صحبت و ساخته شدن یا نشدن آن مطرح بوده است، اما در نهایت با تمام کاستی ها در دقیقه نود به روی آنتن تلویزیون رفته است.

سریال پایتخت مجموعه ای است که نخستین فصل آن در نوروز سال 1390 به روی آنتن تلویزیون رفت و به واسطه داستان و بازیگرانش مورد توجه واقع شد. همین عامل نیز سبب شد سازندگان این سریال به فکر ساخت فصل دوم آن بیفتند. این استقبال باعث شد تا ساخت سریال به فصل ششم هم برسد و تقریبا پای ثابت نوروز یا ماه رمضان هر سال باشد. قصه خانواده نقی معمولی و ارسطو پسرخاله او به گونه ای پیش رفت که بینندگان هر سال با این خانواده در ایام نوروز همراه می شدند تا ببینند چه اتفاقاتی قرار است برای آنها رقم بخورد.

منبع: دنیای اقتصاد

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 4 بهمن 1399 بروزرسانی: 4 بهمن 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 863

به "آخرین خبر از ساخت سریال پایتخت 7" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین خبر از ساخت سریال پایتخت 7"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید