آخرین خبرها برای عاشقان گالری گردی پایتخت

به گزارش جملات زیبا، گالری های پایتخت در روزهای آخر آبان، میزبان شمار گسترده ای از هنرمندان خوش ذوق و جوان هستند که آثار خود را در زمینه های خط، نقاشی، مجسمه سازی، عکاسی و گرافیک، در معرض دید عاشقان هنر و گالری گرد های حرفه ای پایتخت قرار داده اند. آشنایی با این هنرمندان و آثار جدیدشان به طور مستقیم، گرمابخش روزهای نه چندان سرد آبان 94 است که به مخاطبان خوب پرتال خبرنگاران توصیه می کنیم.

آخرین خبرها برای عاشقان گالری گردی پایتخت

اما گردشگری برای گالری گردهای هنردوست تهرانی، موضوعی است که در ادامه با گشتی دیجیتالی در گالری های تهران، از برنامه های آن آگاه می شویم. با ما همراه باشید.

گالری زیرپله

گالری زیرپله تهران، این هفته میزبان نقاشی های بهرام دبیری، هنرمند خوش ذوق کشورمان است که تحت عنوان پاکت سیگارهای بهرام دبیری، پذیرای علاقه مندان به فرهنگ و هنر است. این نمایشگاه از ساعت 6 تا 8 عصر از روز 23 لغایت 30 آبان، در گالری زیرپله به نشانی کریم خان، ایرانشهر، شماره 48 برگزار می گردد. موسسه فرهنگی آپارتمان، گالری زیرپله را مدیریت می نماید.

نگارخانه کمال الدین بهزاد

نگارخانه استاد کمال الدین بهزاد نیز این روزها، میزبان عکس های روح الله ظریفیان یگانه (سروش) است که نگاه خلاقانه این عکاس را در تصاویر شهری به نمایش گذاشته است. از 23 تا 26 آبان و از ساعت 16 تا 19، می توانید به نمایشگاه عکسی که با عنوان کاتماندو تشکیل شده است، مراجعه کنید. در نگارخانه شماره 2 کمال الدین بهزاد نیز نقاشی های فاطمه ایلکا ارائه شده اند که دیدن آن نیز به علاقه مندان توصیه می گردد.

گالری محسن همکف

محمدرضا احمدی منفرد با آثاری تحت عنوان سوپ کوانتوم در گالری محسن همکف به دنیای گالری های تهران آمده است. این نمایشگاه از 23 آبان لغایت 4 آذر از ساعت 16 تا 22 پذیرای علاقه مندان است. گالری محسن همکف در خیابان ظفر، خیابان ناجی واقع شده است که برای کسب اطلاعات بیشتر به Mohsen.gallery مراجعه کنید

گالری اتبین و هالوین ایرانی

جشن هالوین در گالری اتبین با نمایش آثار نقاشی خلاق هنرمند کشورمان محمد مستان دهی از 23 آبان لغایت 3 آذر در این گالری برپا شده است. هالوین ایرانی، نگاه جالب این نقاش زبردست با موضوع جشن هالوین به شمار می رود. این گالری در نشانی atbingallery.com در دسترس است. این گالری در خیابان ولی عصر، قبل از 4 راه پارک وی واقع شده است.

نگارخانه عقیلی با مجسمه های برنزی

نگارخانه عقیلی تهران این روزها میزبان مجسمه های برنزی لیلا علیخانی، مجسمه ساز جوان کشورمان است. نمایشگاه انفرادی مجسمه های برنزی از 22 لغایت 28 آبان و از ساعت 15 تا 19 عصر، پذیرای بازدید علاقه مندان به دنیای مجسمه سازی فلزی است. نگارخانه عقیلی در شهرک غرب، خیابان سیمای ایران، خیابان پنجم کوی فروردین واقع شده است.

گالری دنا با کاکتوسی ها

گالری دنا نیز این روزها میزبان نمایش آثار گروهی کاکتوس بوده که از ساعت 16 تا 20، روزهای شنبه تا چهارشنبه این هفته، آماده بازدید علاقه مندان اعلام شده است. گالری دنا در خیابان سپهبد قر نی بعد از چهارراه طالقانی واقع شده است.

گالری بنیان نگارستان

گالری بنیان نگارستان این روزها، میزبان آثار سفال گری است. قبلا در پرتال تخصصی جملات زیبا اعلام کردیم که پایتخت سفال گری ایران، شهرضای اصفهان است و بخشی از موزه آبگینه تهران که درواقع خانه قوام السلطنه است، به سفال های باستانی کشور اختصاص یافته است. اگر علاقه مند به عرصه سفال گری هستید، بهتر است بازدید از موزه آبگینه و آثار ممتاز آن را در دستور کار قرار بدهید. به هرحال، گالری نگارستان تا امروز میزبان علاقه مندان به سفال گری است. تا ساعت 20 امشب فرصت دارید به این گالری مراجعه کنید. گالری نگارستان در ونک، خیابان سئول واقع شده است. برای اطلاعات بیش تر به پرتال aunggallery.com مراجعه کنید.

گالری سیحون و حرف هایی برای گفتن!

گالری سیحون با حرف های زیادی برای گفتن، این روزهای میزبان نمایش عکس ها و نقاشی های ژان پیر بیریگودیو است. این نمایشگاه از 22 آبان تا 4 آذر، میزبان علاقه مندان به هنر عکاسی و نقاشی بین الملل اعلام شده است. گالری سیحون در خیابان وزرا، خیابان چهارم واقع شده است. برای کسب اطلاعات بیش تر به پرتال اینترنتی به آدرس seyhoungallery.com مراجعه کنید.

گالری شیرین و مجسمه ها

گالری شیرین در هفته آخر پاییز، با مجسمه ها به میزبانی هنر می رود. این مجسمه ها از 22 آبان لغایت 4 آذر از ساعت 16 تا 20 پذیرای علاقه مندان به دنیای مجسمه سازی عنوان شده است. مجسمه های رخساره و امید بنایی در این گالری به نمایش در آمده اند که در آدرس خیابان کریم خان زند، خیابان سنایی، کوی سیزدهم، شماره 5 واقع شده است. برای کسب اطلاعات بیش تر به پرتال اینترنتی به آدرس Shiringallery.com مراجعه کنید. البته در گالری شیرین 2 نیز نقاشی های کتایون روحی، نقاش خلاق کشورمان به تصویر کشیده است که بازدید از آن نیز توصیه می گردد.

گالری هما

گالری هما نیز با آثاری از حبیب فرج آبادی پذیرای علاقه مندان به گالری گردی پایتخت است. این گالری در خیابان کریم خان، خیابان سنایی، کوی 4 غربی واقع شده است.

نگارخانه مِهروا

نگارخانه مهروا نیز این روزها با نمایش نقاشی های پگاه رجامند، مهرنوش ساوری، آرزو غلامی، شکوفه کلا و مهتاب مولوی، از 23 آبان تا 2 آذرماه، پذیرای علاقه مندان به دنیای نقاشی ایرانی است. علاقه مندان می توانند از ساعت 17 تا 21، به نمایشگاه مهروا به نشانی کریم خان زند، خیابان شهید عضدی مراجعه کنید.

گالری ویستا با نقاشی های جالب

گالری ویستا از 24 آبان تا 6 آذر میزبان نقاشی های جالب ثمیلا امیرابراهیمی است. وبسایت این گالری را میتوانید در نشانی vistahonar.com ببینید.

گالری 26 با نقاشی های دیگر

گالری 26 میزبان نقاشی های علی عیبی در تهران است که از 22 تا 27 آبان پذیرای عاشقان نقاشی در فصل پاییز هستند. علاقه مندان از 16 تا 20 به این گالری سر بزنند. اطلاعات بیش تر در پرتال gallery-26.com واقع شده است.

گالری اعتماد

گالری اعتماد با آثار آنه محمد تاتاری و نقاشی هایش، میزبان عاشقان گالری گردی در تهران است. از 22 آبان تا 3 آذر، از ساعت 14 تا 20 به شما توصیه می کنیم از این نقاشی ها دیدن نموده و نوع نگاه خلاق نقاش را در شوری از رنگ و ذوق، مشاهده کنید. سایت galleryetemad.com اطلاعات تکمیلی را به شما می دهد. گالری اعتماد در نیاوران، خیابان یاسر واقع شده است. در گالری اعتماد 2 هم نمایشگاهی با عنوان سرگردانی های گران ترتیب یافته که نقاشی های دیگری در آن در دسترس مخاطبان است.

گالری خاک و تجسم زوال یک رویا

تجسم زوال یک رویا، عنوان نمایشگاه مجسمه های بنجامین توکلی است که از 22 آبان تا 16 آذر از 17 تا 21 پذیرای بازدید علاقمندان به دنیای رازآلود مجسمه ها اعلام می گردد. پرتال khakgallery.com اطلاعات تکمیلی را در اختیار علاقمندان به دنیای مجسمه و گالری گردی قرار می دهد. گالری خاک در خیابان شریعتی، دو راهی قلهک واقع شده است.

گالری ایده پارسی

گالری ایده پارسی از 22 تا 27 این ماه میزبان عکس های جالب یاسمن حمیدی است. این گالری در خیابان شریعتی، خیابان کلاهدوز، کوی اله وردی آذر شماره 28 و در نشانی Persianideagallery.com در اختیار مخاطبان گرامی است.

نگارخانه احسان و نقاشی های جدید

نگارخانه احسان برای مشتاقان نقاشی های طاهره نیک خواه ابیانه از 22 لغایت 27 آبان در اختیار علاقه مندان و عاشقان گالری گردی است. نگارخانه احسان در اقدسیه واقع شده است.

گالری جرجانی

گالری جرجانی این روزها میزبان عکس های متنوع یکی از هنرمندان کشور با عنوان رسواگر بوده که از 22 تا 27 این ماه از 16 تا 20، پذیرای مشتاقان هنر عکاسی اعلام شده است. سایت Jorjanigallery.com اطلاعات تکمیلی را در اختیار بازدیدنمایندگان قرار می دهد.

گالری سبحان

گالری سبحان در آخرین هفته آبان ماه 94، گالری نقاشی های عاطفه مرتضوی با نام رشتاک شده است. این نمایشگاه تا 27 آبان در این گالری برپا است. علاقه مندان می توانند از ساعت 16 تا 20 به دیدن این نقاشی های هنرمند جوان کشورمان بروند. گالری سبحان در بزرگراه صدر، خروجی کامرانیه بعد از زیرگذر صدر، خیابان منظریه، بن بست شماره 4 واقع شده است.

گالری گلستان

گالری گلستان این روزها میزبان نمایشگاه مجسمه های مریم کوهستانی است که از 16 تا 20 هرروز و تا 27 آبان، پذیرای مشتاقان به هنر مجسمه سازی است. همان طور که ملاحظه می کنید، مجسمه سازان جوان تهرانی، آثار ارزشمند خود را در گالری های پاییزی پایتخت به نمایش گذاشته اند که دیدن آن ها را توصیه می کنیم. برای کسب اطلاعات بیش تر به پرتال گالری گلستان به نشانی Golestangallery.com مراجعه فرمایید. گالری گلستان خیابان دروس، خیابان کماسایی ، شماره 24 واقع شده است.

نگارخانه گل های من

گالری نگارخانه گل های من نیز این روزها بوی گرافیک می دهد. آن هم از نوعی که گویا فقط زن ها می فهمند. این عنوان مجموعه آثار به نمایش درآمده در گالری گل های من است که از 22 تا 28 آبان امسال از ساعت 16 تا 20 پذیرای علاقه مندان به هنر گرافیک است. گالری گل های من که نمایشگاه انفرادی تصویرسازی آوا درویش معرفی می گردد، در میدان قدس، خیابان دزاشیب، فرمانیه غربی، بعد از سه راه وطن پور شماره 156 واقع شده است. پرتال اینترنتی این گالری نیز در نشانی golhayemangallery.com در دسترس مخاطبان است.

گالری محسن

گالری محسن و دریاچه های جعلی، عنوان نمایشگاهی است که به معرفی آثار علیرضا فانی می پردازد. گالری محسن را در نشانی اینترنتی به آدرس Mohsen.gallery دنبال کنید. گالری از 22 آبان تا 4 آذر، پذیرای بازدیدنمایندگان پایتخت عنوان شده است. این گالری در نشانی بزرگراه صدر، خیابان ظفر شرقی، بلوار مینای شرقی واقع شده است.

گالری فرهنگ سرای نیاوران

فرهنگسرای نیاوران نیز در بخش گالری خود، تا ششم آذر امسال میزبان نمایشگاه بزرگی از آثار نقاشی، خطاطی و مجسمه سازی هنرمندان خوش ذوق کشورمان است که از ساعت 16 تا 20، پذیرای هنردوستان به خصوص عاشقان خط و نقاشی است. این نمایشگاه ،به عنوان بزرگ ترین نمایشگاه سال معرفی شده که توسط بنیاد آفرینش های هنری فرهنگسرای نیاوران در خیابان پاسداران، مقابل پارک نیاوران واقع شده است. پرتال اینترنتی به آدرس 7negah.com نیز برای کسب اطلاعات بیش تر در دسترس بازدیدنمایندگان محترم است.

نگارخانه لاله

نگارخانه لاله از دیروز تا 4 آذر، نمایشگاه تصویرسازی جالبی تحت عنوان تهران براتیسلاوا دارد. این نمایشگاه هر روز از ساعت 16 تا 20، پذیرای بازدیدنمایندگان و علاقه مندان هنر گرافیک است. اشاره می گردد که براتیسلاوا، پایتخت کشور اسلواکی در شرق اروپا است. نگارخانه لاله، در خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی پارک لاله واقع شده است.

گالری هنر امروز

در این گالری، نمایشگاه آثار نقاشی سینا ایران نژاد تحت عنوان کیوب یا CUBE تا تاریخ 28 آبان امسال برگزار می گردد. گالری در سایت اینترنتی به نشانی todayart-gallery.com در دسترس است. هنر امروز در آدرس: خیابان میرداماد، نرسیده به خیابان شریعتی، نبش کوچه لشکرک، شماره 19 واقع شده است.

نگارخانه سهراب

این روزها فرامرز پیلارام از پیشگامان هنر نقاشی و خط، آثار خود را در نگارخانه سهراب تا 26 آبان برای بازدید علاقه مندان به هنر خط و نقاشی تلفیقی به نمایش درآورد که از ساعت 16 تا 20 می توانید از آن بازدید کنید. گالری سهراب در نشانی اینترنتی sohrab-artgallery.com در دسترس بازدیدنمایندگان گرامی است. گالری سهراب در نشانی خیابان خرمشهر، خیابان شهید عربعلی، کوی سوم، ضلع جنوب غربی میدان نیلوفر شماره 5 در دسترس است.

گالری طراحان آزاد

گالری طراحان آزاد در روزهای آخر آبان ماه، آثار چاپ دستی هنرمندان ایرانی را در معرض دید بازدیدنمایندگان محترم قرار داده است. آثار لیتوگرافی با عنوان دنیای پوچ رده مگریت، نمایشگاهی است که در گالری طراحان آزاد تا 26 آبان 94 از ساعت 16 تا 20 میزبان علاقه مندان به صنعت چاپ عنوان شده است. پرتال اینترنتی azadartgallery.com برای کسب اطلاعات بیش تر در دسترس است. این گالری در نشانی خیابان ولی عصر، خیابان فتحی شقاقی، میدان سلماس، شماره 5 واقع شده است.

نگارخانه الهه

مهرین مختاری، نقاش کشورمان آثار خود را تا 2 آذر در نگارخانه الهه به نمایش گذاشته است. علاقه مندان برای دیدن این تابلوهای نقاشی هرروز از ساعت 16 تا 20 فرصت دارند تا به این گالری مراجعه نمایند. پرتال اینترنتی elahe.net برای کسب اطلاعات بیش تر درباره برنامه های آینده گالری الهه در دسترس است. گالری الهه در نشانی آفریقا، انتهای گل فام، سمت راست، بن بست امینی واقع شده است.

گالری افرند

افرند، این روزها میزبان پیکره های خیالی است که توسط خلیل سمایی جابلو در معرض نمایش قرار گرفته و تا 22 آذر پذیرای بازدید عاشقان هنر و علاقه مندان گالری گردی است. گالری افرند در نشانی بزرگراه جلال آل احمد، خیابان دنیا آرا، خیابان 19 (جلال حسینی)، بعد از تقاطع اشک شهر، پلاک 48 واقع شده است.

گالری آبی

روایت بی سرانجام، سخن امروز گالری آبی را تشکیل می دهد که آثار دستی و چیدمانی را در معرض دید علاقه مندان به گالری گردی قرار داده است. تا 2 آذر همه روزه از ساعت 16 تا 21 برای مشاهده آثار به نمایش در آمده در گالری آبی به نشانی خیابان دولت، دیباجی جنوبی، روبه روی پارک ارغوان، کوچه مژگان، پلاک 41 مراجعه کنید. پرتال اینترنتی به نشانی abi.gallery هم برای کسب اطلاعات بیشتر در دسترس است. گالری آبی محیطی است کوچک و آرام برای نمایش آثار هنرمندان، به ویژه استعدادهای جوان. طراحی این گالری برنده جایزه معمار برای بهترین بازسازی شده است.

گالری اوران

ساسان ابری این روزها به گالری اوران آمده تا آثار خود را در این گالری به نمایش بگذارد. این آثار تا 27 آبان از ساعت 16 تا 20 در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است. نشانی گالری کریم خان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه دی، پلاک 12 است. Aarangallery.com برای کسب اطلاعات بیش تر در دسترس علاقه مندان است.

گالری شکوه

این گالری این روزها میزبان نمایشگاهی با نام خروس است. هنرمندانی چون حمیدرضا اندرز، هومن بیات، محمدعلی ترقی جاه، محمد ترقی جاه، حمیدرضا دنیای، بهرام دبیری، آناهیتا درگاهی، عطاا... ذی نوری، نورالدین زرین کلک، قباد شیوا، فرشید شیوا، محمد طباطبایی، بهنوش فروتن، شمس الدین غازی، آیدین قشلاقی، سیاوش مظلومی پور، بهمن نیکو، احمد وطنی، لیلا ویسمه، ارائه نماینده آثاری جالب در این نمایشگاه معرفی شده اند که تا 27 آبان از ساعت 16 تا 20، پذیرای عاشقان گالری گردی و هنردوستان تهرانی هستند. گالری شکوه در نشانی فرمانیه، بلوار اندرزگو، کوچه سلیمی (شمالی)، کوچه امیرنوری، شماره 19 واقع شده است. برای کسب اطلاعات بیش تر به shokouhartgallery.com مراجعه کنید.

گالری شهریور

گالری شهریور این روزها بوی ناصر عصار می دهد. تا 6 آذر فرصت دارید که برای ملاقات با این پیشکسوت هنر کشورمان به گالری شهریور رفته و آثار او را مشاهده کنید. نقاشی های استاد، در گالری شهریور به نشانی الهیه، خیابان خزر شمالی، بن بست هرمز، پلاک 9 واقع شده است. برای کسب اطلاعات بیش تر به نشانی ShahrivarGallery.com مراجعه کنید.

گالری آناهیتا

توصیه می کنیم گالری شهریور را که مشاهده کردید به گالری آناهیتا بروید. در این گالری، نمایشگاه نقاشی کاوه کاوسی با نام دژاوو در معرض دید علاقه مندان نقاشی قرار گرفته است. این نمایشگاه تا فردا به کار خود ادامه می دهد. علاقه مندان گالری گردی! این اطلاعات اختصاصی درباره آخرین رویدادهای هنری بود که در گالری های پایتخت در حوزه های گوناگون در دسترس علاقه مندان است و می توانید روزهای آخر آبان 94 را با تأملی بر نقاشی ها و خطاطی ها و عکس ها و مجسمه های هنرمندان ایرانی، با انرژی بهتری از فهم ذوق هنرمندان کشورمان به سرانجام ببرید. موضوعی که گالری اینفو یکی از مبتکران آن است. حتما تصاویر خود را از گالری گردی های شهری در تهران و شهرهای عزیز دیگر کشورمان به پرتال جملات زیبا ارسال کنید تا در پرتال و کانال های این پرتال در شبکه های اجتماعی قرار بگیرد. همیشه دنیای گردشگری شهری در ایران و دنیا را با پرتال تخصصی جملات زیبا دنبال کنید. تهیه شده در جملات زیبا

منبع: کجارو
انتشار: 9 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 248

به "آخرین خبرها برای عاشقان گالری گردی پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین خبرها برای عاشقان گالری گردی پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید