گل محمدی: پرسپولیس تیمی معمولی نیست و نمی توانیم نسبت به مشکلاتش بی تفاوت باشیم، بازیکنانم بابت بدقولی ها شاکی و ناراحت هستند

به گزارش جملات زیبا، یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد، بازیکنان این تیم بابت بدقولی ها و محقق نشدن وعده های باشگاه ناراحت و شاکی هستند.

گل محمدی: پرسپولیس تیمی معمولی نیست و نمی توانیم نسبت به مشکلاتش بی تفاوت باشیم، بازیکنانم بابت بدقولی ها شاکی و ناراحت هستند

به گزارش خبرنگار ورزشی جملات زیبا، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل تراکتور در جمع جملات زیبا گفت: در ابتدا از همه دعوت می کنم برای کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان. 10 روزی هست که کارمان را شروع کردیم و فرصت کم بوده است، اما استفاده کردیم. با نفرات باکیفیتی کار می کنیم که تاکتیک پذیر هستند.

وی افزود: خوشبختانه شرایط بازیکنان برای این بازی خیلی خوب است. می دانیم که با یک تیم باکیفیت بازی داریم، تیمی که با تغییر کادر فنی اش فرایند خیلی خوبی در پیش گرفته است. از لحاظ تاکتیکی تراکتور تیمی سرعتی است و قطعاً هواداران انتظار یک بازی جذاب را از سوی دو تیم دارند. انتظار من این است که هواداران استقبال خیلی خوبی از این بازی بعمل بیاورند. امیدوارم که این اتفاق رخ دهد و ما هم وظیفه داریم که به خاطر شاد کردن آنها سه امتیاز بازی را کسب کنیم. این هدف اصلی ماست.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس یادآور شد: شرایط تیم ما خوب است، اما باید بگویم یکسری مسائل وجود دارد که واقعاً آزاردهنده است. از روزی که من آمدم پرداختی به بازیکنان انجام نشده و همه چیز در حد وعده و وعید است. این مسئله باعث شده بازیکنان شاکی شوند و بابت بدقولی ها ناراحتند. البته مسائل مالی در تمام باشگاه ها وجود دارد، اما امیدوارم در باشگاه ما برطرف شود. می دانم و می بینم که انصاریفرد با تمام وجودش کار می کند تا برای باشگاه درآمدزایی داشته باشد. انتظار ما این است که مسائل هر چه زودتر برطرف شود. از همین جا از هیئت مدیره و انصاری فرد می خواهم که تمام تلاش خود را در این راستا انجام دهند. این تیم معمولی نیست. ما 40 میلیون هوادار داریم و نمی توانیم نسبت به مسائل تیم بی تفاوت باشیم.

گل محمدی راجع به اینکه تیمش چند هفته سختی پیش رو دارد و آیا می تواند با این شرایط در صدر جدول باقی بماند، گفت: در هر صورت با برنامه ای که از سوی AFC اعلام شد، تعداد بازی های خارج از خانه ما بیشتر شد. در 52 روز آینده 11 بازی فوق العاده سخت را پیش رو داریم که شش بازی آن در آسیاست و خیلی هم حساس. بازی ها به صورت فشرده برگزار می شوند و ما فرصت استراحت نداریم. اگر مسائل حل شود خیلی بهتر می توانیم مسیرمان را طی کنیم. کار بسیار سخت است، اما با این نفرات باکیفیتی که داریم خیلی از مسائل حل خواهد شد. احساسی که در این 10 روزه نسبت به تیمم پیدا کردم این است که بازیکنان با وجود سه قهرمانی پی در پی همچنان از انگیزه بالایی برای تکرار موفقیت های خود برخوردارند و این حتی درس خوبی برای خود من است. ما تلاش می کنیم که باز هم جام و افتخار برای هواداران کسب کنیم. از بازیکنانم به خاطر انگیزه بالایی که دارند، تشکر می کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قصد دارد تاکتیک تیمش را از بازی فردا تغییر دهد یا خیر، گفت: هر مربی تاکتیک خاص خودش را دارد. من دوست دارم تیمم روی زمین و بازی سرعتی انجام دهد، اما این نوع بازی کردن نیاز به زمان دارد. غیر از آن باید امکانات نیز فراهم باشد. در این چند روز ما واقعاً مشکل زمین تمرین داشتیم و نتوانستیم آنطور که باید تمرین تاکتیکی انجام دهیم. از طرفی بارندگی ها نیز شرایط ما را سخت تر کرد. قطعاً با توجه به بازیکنان باکیفیتی که داریم آنها خیلی زود با تاکتیک مدنظر ما خودشان را وفق خواهند داد، اما به هر صورت نیاز به زمان بیشتری است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به سؤال یکی از جملات زیبا مبنی بر اینکه مسائل مالی کالدرون را از پرسپولیس فراری داد فکر نمی کند این شرایط برای او هم به وجود بیاید، گفت: انتظار ما این است که مسائل با تلاش های بیشتر هر چه زودتر برطرف شود. قطعاً ما دوست داریم این اتفاق خیلی زود رخ دهد، چرا که روزهای سختی در انتظار تیم است. من دوست دارم بازیکنانم با ذهن باز و بدون دغدغه تمرینات و بازی های خود را انجام دهند. هر چقدر مسائل دیرتر حل شود تأثیرات منفی روی تیم خواهد گذاشت. بازیکنان روی قراردادی که امضا کرده اند حساب کرده و انتظار دارند خیلی زود پول شان را بگیرند.

گل محمدی راجع به لیست ورودی و خروجی تیمش شرح داد: ما اوساگونا را جذب کردیم که فردا می توانیم از او استفاده کنیم. در مورد استوکس هم او منتظر است تا باشگاه به وی پرداختی داشته باشد و اگر این اتفاق رخ دهد به ایران خواهد آمد. در مورد نفرات خروجی هم بازیکنانی بودند که با تصمیم باشگاه و کادر فنی قبلی از لیست کناره گذاشته شدند و نظر کادر ما هم با نظر کادر قبلی در مورد این بازیکنان تفاوتی نداشت.

وی درباره آخرین شرایط علیرضا بیراوند نیز یادآور شد: امشب با بیرانوند جلسه ای دارم. واقعاً خود من هم نمی دانم شرایط او به چه شکل است، اما قطعاً همه چیز در مورد او امشب مشخص خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد ناراحتی بشار رسن از شرایطش گفت: مشکل بشار هم مثل خیلی از بازیکنان مالی است. متأسفانه من فکر نمی کردم مسائل مالی تا این حد عمیق باشد. این موضوع مرا نگران کرده است مخصوصاً در کنار تمام این بدهی ها ما به زودی با رأی شکایت برانکو هم روبرو خواهیم شد که واقعاً ما را نگران می کند.

گل محمدی در انتها در واکنش به اظهارنظر یکی از جملات زیبا مبنی بر اینکه آیا بهتر نبود باشگاه پرسپولیس به جای جذب استوکس پرداختی به بازیکنانش داشت، تفکری که کالدرون هم با آن موافق بود، گفت: اگر ما بتوانیم استوکس را به خدمت گرفته و تیم مان را تقویت کنیم قطعاً خیلی برای مان خوب است، چرا که بازی های حساسی را در آسیا، جام حذفی و لیگ برتر پیش رو داریم، اما اگر واقعاً مسائل آنقدر زیاد است که نمی توانیم استوکس را جذب کنیم، بهتر است این کار را نکرده و پرداختی به بازیکنان داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 211

به "گل محمدی: پرسپولیس تیمی معمولی نیست و نمی توانیم نسبت به مشکلاتش بی تفاوت باشیم، بازیکنانم بابت بدقولی ها شاکی و ناراحت هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: پرسپولیس تیمی معمولی نیست و نمی توانیم نسبت به مشکلاتش بی تفاوت باشیم، بازیکنانم بابت بدقولی ها شاکی و ناراحت هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید