گرانی بنزین، مصالح ساختمانی را گران کرد

به گزارش جملات زیبا، رئیس اتحادیه فروشندگان مصالح فروشان درباره شرایط بازار مصالح ساختمانی به خبرنگاران گفت: شرایط بازار در حوزه مصالح فروشی خوب است. فعلا کمبودی در بازار وجود ندارد. بر خلاف اینکه عده ای می گویند فروشندگان مصالح ساختمانی را دپو و به خریداران تحویل نمی دهند ما معتقدیم که عرضه کالا از سوی تولیدکنندگان زیاد است و تقاضایی برای خرید کمتر وجود دارد.

گرانی بنزین، مصالح ساختمانی را گران کرد

جهت دریافت خدمات مهندسی ساختمانی با گروه ساختمانی در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای ساخت، بازسازی، معماری، محوطه سازی و خرید مصالح ساختمانی را از ما بخواهید.

اسماعیل کاظمی اضافه کرد: در سال های گذشته تولیدکنندگان برای رقابت پذیری بیشتر تخفیفاتی را به مشتریان خود ارائه می کردند اما حالا این تخفیفات از کالاها برداشته شده است. به اعتقاد ما قیمت مصالح ساختمانی چندان افزایش نیافته بلکه واحدهای تولیدی دیگر تخفیفاتی را برای کالاها قائل نیستند. همچنین با افزایش قیمت بنزین قیمت حمل و نقل مصالح ساختمانی هم از 15 تا 20 درصد گران شده است.

او با اشاره به شرایط بازار سیمان اظهار کرد: اخیرا تولیدکنندگان خواهان افزایش قیمت سیمان شدند. در گذشته تولیدکنندگان قیمت سیمان را بدون آن که فعالان صنفی متوجه شوند، گران می کردند اما حالا با برداشتن بعضی تخفیفات قیمت مصالح ساختمانی واقعی شده است. در حال حاضر قیمت هر پاکت سیمان در خرده فروشی ها 15 هزار تومان است.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 529

به "گرانی بنزین، مصالح ساختمانی را گران کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرانی بنزین، مصالح ساختمانی را گران کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید