چهار فرصت طلایی برای استقلال، آبی ها در چه صورتی صعود می نمایند؟

به گزارش جملات زیبا، احمد فیض کریملو در مصاحبه با خبرنگاران گفت: کار استقلال در آسیا برای صعود ساده نیست اما این تیم شانس خوبی برای انجام این کار سخت در پیش دارد. آبی پوشان 4 فرصت طلایی در دوحه دارند که با استفاده از هریک از آنها می توانند شانس خود را افزایش دهند. با این حال بازی اول مقابل الوحده بسیار مهم است چون هم روحیه ما را بالا برده و هم دو تیم را در امتیاز برابر می نماید.

چهار فرصت طلایی برای استقلال، آبی ها در چه صورتی صعود می نمایند؟

وی اضافه نمود: نمی دانم شناخت متقابل مربیان دو تیم از یکدیگر چقدر است، اما هر مربی شناخت بهتری از تیم مقابل داشته باشد می تواند شرایط را برای پیروزی تیمش بیشتر فراهم کند که من امیدوارم شانس استقلال از این نظر بیشتر باشد.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: استقلال در طول فصل در خط دفاعی مسائلی داشت و تغییرات زیادی که در این خط صورت گرفت، ناهماهنگی هایی را هم به همراه داشت. این منطقه خطر برای تیم ماست و اگر مسائل آن رفع نشده باشد می تواند به تیم آسیب بزند.

فیض کریملو در مورد جابجایی آبی پوشان نیز بیان داشت: بازیکنانی که جذب این تیم شدند در تیم های قبلی خود عملکرد مطلوبی داشته اند و امیدوارم در استقلال هم پیروز باشند. تنها سئوال بدون جواب من این است که تیم بر اساس نظر و سلیقه کدام مربی بسته و بازیکنان برای کدام سیستم جذب می شوند.

مدافع پیشین آبی پوشان با اشاره به اهمیت جابجایی گفت: این فصل از سال بسیار مهم و معین کننده است و قهرمان شدن یا نشدن تیم های مدعی به عملکرد مدیران شان در این زمان بستگی دارد. تیمی که در تابستان خوب بسته گردد و تدارکات مناسبی برای آمادگی اش انجام گردد، می تواند با امتیازات مناسبی که در نیم فصل نخست کسب می نماید شانس قهرمانی اش در خاتمه فصل را بالا ببرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 آبان 1399 بروزرسانی: 6 آبان 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 687

به "چهار فرصت طلایی برای استقلال، آبی ها در چه صورتی صعود می نمایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهار فرصت طلایی برای استقلال، آبی ها در چه صورتی صعود می نمایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید