پیغام های واتس اپ کاربران iOS ناپدید می شوند؟

به گزارش جملات زیبا، در اوایل این هفته، کاربران اندروید پیغام های ناپدید شده در واتس اپ را دریافت کردند و اکنون کاربران iOS نیز به این قابلیت جذاب پیوسته اند. این قابلیت به شما امکان می دهد متن و تصویر هایی ارسال کنید که پس از 7 روز در چت های شخصی و گروهی به طور اتوماتیک ناپدید می شوند.

پیغام های واتس اپ کاربران iOS ناپدید می شوند؟

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، از مدت ها پیش بسیاری از کاربران واتس اپ مایل بودند به قابلیتی دسترسی داشته باشند که بتوانند پیغام های ناخواسته را حذف نمایند، اکنون این قابلیت برای بسیاری از کاربران فعال شده است.

البته این به روزرسانی و افزایش امکانات ناگهانی نیست و به مرور زمان رخ می دهد. درواقع یک به روزرسانی تدریجی است بنابراین بعضی از کاربران زودتر از دیگران آن را دریافت می نمایند. همچنین باید پیغام های ناپدید شونده را برای هر چت به صورت جداگانه فعال کنید. گرچه ممکن است بعد ها این مسائل را بتوان یکجا انجام داد. اما اکنون باید محدود تر پیش رفت.

در صفحه پرسش و پاسخ های متداول واتس اپ به تفصیل درباره این قابلیت جدید شرح داده شده است. شما می توانید با مراجعه به این بخش به این پاسخ ها دسترسی داشته باشید.

البته اگر از فعال کردن این گزینه پشیمان باشید، می تواند به راحتی این گزینه را خامش کنید.

منبع: انتخاب
انتشار: 19 آذر 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 779

به "پیغام های واتس اپ کاربران iOS ناپدید می شوند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام های واتس اپ کاربران iOS ناپدید می شوند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید