پست قلعه نویی پس از محرومیت سنگین؛ تند رفتم و معذرت می خواهم

به گزارش جملات زیبا، امیر قلعه نویی پس از شکست 2 بر یک گل گهر سیرجان مقابل استقلال، به شدت از قضاوت سید وحید کاظمی گلایه مند بود و صحبت های تندی را درخصوص فوتبال و هم مسائل غیرفوتبالی مطرح نمود که منجر به محرومیت سه ماهه او شد.

پست قلعه نویی پس از محرومیت سنگین؛ تند رفتم و معذرت می خواهم

قلعه نویی امشب (دوشنبه) در واکنش به اظهارات خودش و پس از محرومیت سه ماهه، پُستی به شرح زیر منتشر کرد:

پس از سه دهه مربیگری هنوز برایم برخی از مسائل تازه است و اعتقاد دارم یک مربی متعهد به باشگاه، مردم و هواداران با برخی از اتفاقات کنار نمی آید. در این سال ها بارها و بارها به این نقطه رسیده بودم، اما کمی درنگ یا برخی مصالح باعث شده بود طور دیگری گلایه کنم، اما حقیقت ماجرا این است که این دفعه مسئله برایم سنگین تر و غیر قابل هضم تر بود؛ به خصوص که تلاش یک ساله مجموعه بزرگ گل گهر و مردم سیرجان با سوت های اشتباه هدر رفته بود. ما در اینجا متعهد به کارگران زحمتکشی که حاصل دسترنج شان پشتیبان ما است، هستیم و حق آنها این نبود؛ به خصوص در یک بازه زمانی کوتاه در دو بازی متوالی در لیگ و جام حذفی که با وجود همه شایستگی ما، همه دیدند چه اتفاقاتی افتاد.

آیا من تند رفتم؟ بله. در آن لحظه همه این یک سال از جلوی چشمم می گذشت و فشاری که تحمل می کردم شاید بیش از ظرفیتم بود. اگرچه با این همه سابقه و تجربه در مربیگری باید خویشتن دار بودم.

در روزهای اخیر دلسوزان و دوستان واقعی در گفت وگوهایی، واقعیت این ماجرا را گفته اند و البته خود من هم یک روز بعد در این زمینه شفاف سازی کردم. با این حال همچنان بخشی از مردم بابت برخی از حرف های من ممکن است مکدر شده باشند که وظیفه دارم از جانب خودم از آنها عذرخواهی کنم.

البته حرف های دیگری هم دارم که در وقت مناسب آنها را مطرح می کنم، اما عقیده دارم نباید مسائل به بیرون از چارچوب فوتبال کشیده شود. من امیر قلعه نویی هستم، بچه جنوب تهران و هر چه که دارم از ایران، مردم و فوتبال است، زیر سایه خدا و لطف اهل بیت که همواره دست شان را در زندگی ام دیده ام.

مخلص شما

امیر قلعه نویی

منبع: فرارو
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 1232

به "پست قلعه نویی پس از محرومیت سنگین؛ تند رفتم و معذرت می خواهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پست قلعه نویی پس از محرومیت سنگین؛ تند رفتم و معذرت می خواهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید