(ویدئو) خوشحالی خانم والیبالیست به سبک عیسی آل کثیر

به گزارش جملات زیبا، پس از اینکه بازیکن والیبال تیم صربستان در بازی با تایلند، ژستی نژادپرستانه علیه آسیایی تباران نشان داد و خشم طرفداران این ورزش را برانگیخت، از دو مسابقه محروم شد.

(ویدئو) خوشحالی خانم والیبالیست به سبک عیسی آل کثیر

به گزارش خبرنگاران، سانیا جورجویچ در اول ژوئن به دلیل زیر پا گذاشتن قوانین انضباطی جریمه شد، زیرا یک فیلم ویدئویی او را در حال باریک کردن چشمانش با انگشتان خود نشان می داد.

جورجویچ همان زمان در پاسخ به واکنش خشمگین هواداران عذرخواهی کرده بود. او در حساب کاربری خود در اینستاگرام که اینک غیرفعال شده است، نوشت: من اشتباه خود را متوجه شدم و بلافاصله پس از مسابقه از کل تیم تایلند عذرخواهی کردم. او افزود: من فقط می خواستم با این حرکت این پیام را به هم تیمی هایم برسانم که حالا ما هم مثل آن ها شروع به دفاع کنیم. من قصد نداشتم به کسی بی احترامی کنم.

فدراسیون والیبال صربستان این حادثه را یک سوء تفاهم ساده توصیف کرده و نوشته است که آن ها صمیمانه از تیم تایلند عذرخواهی می کنند و از مردم خواستند که به این حادثه بیش از آنچه هست واکنش نشان ندهند.

این فدراسیون نوشت: سانیا از اشتباه خود آگاه است و بلافاصله از کل تیم تایلند عذرخواهی کرد. او قصد بی احترامی نداشت. البته آن حرکت کار نادرستی بود. همه آنچه رخ داد سوءتفاهمی ساده بود که در یک فضای محبت آمیز بین بازیکنان دو تیم رقم خورد.

علاوه بر محرومیت از حضور در دو مسابقه برای سانیا جورجویچ، فدراسیون والیبال صربستان هم بیش از 15 هزار پوند جریمه شده است. در بیانیه کمیته فرعی هیئت انضباطی فدراسیون بین المللی والیبال (FIVB) آمده است که این پول را به مقابله با رفتار های تبعیض آمیز و یا تامین مالی برنامه های آموزشی درباره حساسیت فرهنگی اختصاص می دهند.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

منبع: فرارو
انتشار: 21 تیر 1400 بروزرسانی: 21 تیر 1400 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 1173

به "(ویدئو) خوشحالی خانم والیبالیست به سبک عیسی آل کثیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدئو) خوشحالی خانم والیبالیست به سبک عیسی آل کثیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید