واکنش مدیر پرسپولیس به کارشکنی عربستانی ها

به گزارش جملات زیبا، افشین پیروانی در مورد کارشکنی عربستانی ها برای پرواز سرخپوشان گفت: قرار بود ساعت 11 پرواز کنیم که متاسفانه هنوز این اتفاق نیفتاده و در فرودگاه هستیم. در حالی به ما اجازه پرواز ندادند که بعد از بازی استقلال تاجیکستان که یک ماه پیش برگزار شده، درخواست ویزا نموده بودیم ولی گفتند که ویزا در فرودگاه صادر می گردد، یعنی ما هر زمانی به عربستان برسیم 2-3 ساعت هم آنجا معطلی داریم.

واکنش مدیر پرسپولیس به کارشکنی عربستانی ها

وی ادامه داد: علت این موضوع این است که زور و قدرتی نداریم. چرا پرسپولیس 2 سال نباید میزبانی کند؟ ما یک روز هم به خاطر بازی تیم ملی دیرتر به عربستان می رویم و بازیکنان خسته هستند. واقعا متاسفم که این اتفاقات افتاده است. با هر کسی هم که تماس می گیریم خوش بینانه می گوید چند ساعت طول می کشد.

مدیر تیم پرسپولیس اضافه نمود: تا به عربستان برسیم باید به حباب بهداشتی برویم و تست کرونا بدهیم و تا جواب بیاید کاری نمی توانیم بکنیم. اتفاقاتی که اتفاق افتاده برخلاف بازی جوانمردانه و فیرپلی هست. طرفداران عزیز پرسپولیس بدانند تمام کوشش مان را می کنیم که این کارشکنی ها را با یک بازی و نتیجه خوب جبران کنیم.

به گزارش تسنیم پرسپولیس از ساعت 21:30 شنبه 24 مهر در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمان در ریاض به مصاف الهلال می رود.

منبع: فرارو
انتشار: 24 آبان 1400 بروزرسانی: 24 آبان 1400 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 1344

به "واکنش مدیر پرسپولیس به کارشکنی عربستانی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مدیر پرسپولیس به کارشکنی عربستانی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید