نخستین مجمع انجمن صنفی باشگاه داران تهران برگزار گردید

به گزارش جملات زیبا، به گزارش خبرنگاران، در این مجمع رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، امیرحسینی رئیس انجمن ورزش شرکت ها، داوود جمعه مشاور امور تشکل های کارفرمایی، علیرضا روستاکاری نماینده مشارکت های مالی وزارت ورزش و جوانان و صارمی کارشناس اداره کار کل استان تهران و نجف قلی زاده نماینده اداره کار کل استان تهران و نمایندگان 10 باشگاه ورزشی استان تهران به عنوان اعضای اصلی مجمع حضور داشتند.

نخستین مجمع انجمن صنفی باشگاه داران تهران برگزار گردید

رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در ابتدای نشست گفت: تشکیل اولین مجمع موسس انجمن صنفی کارفرمایی باشگاه داران ورزشی استان تهران، مطالبه دیرینه این قشر زحمت کش بود که باید خیلی زودتر شکل می گرفت اما بنا به دلایل مختلف با تاخیر انجام شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با اشاره به اینکه نباید تشکیل انجمن صنفی باشگاه داران استان تهران با تاخیر بیشتر همراه باشد ادامه داد: کار ساماندهی تشکل های بخش خصوصی به صرف اتکا و یاری بخش دولتی به هیچ عنوان امکان پذیر نیست.

گل محمدی ادامه داد: کار ساماندهی بخش خصوصی به صرف یاری و اتکا به بخش دولتی امکان پذیر نیست، بلکه باید از درون تشکل های خصوصی انجام گردد و به همین دلیل از شما تقاضا دارم در این کار کمترین درخواست و توقع را از سیستم دولتی داشته باشید، البته به جز مطالبه گری که حق شماست.

وی در ادامه با درخواست همکاری بیشتر از همکاران بخش دولتی گفت: امیدوارم بخش دولتی با دوراندیشی و بلندنظری از انجمن ها و تشکل ها حمایت کنند چون اگر مطالبات انباشته گردد، هیچکس قادر به برطرف و رجوع آن نیست.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با تاکید بر حمایت مجدد از باشگاه های خصوصی گفت: اداره کل استان تهران تکالیف قانونی خود را به وسیله کنندگان غیررسمی باشگاه ها انجام می دهد که نتیجه آن برگزاری مجمع امروز است.

گل محمدی در انتها اظهار کرد: وظیفه اداره کل استان تهران حمایت بیشتر از باشگاه های خصوصی است چون باشگاه داران جمعی عاشق هستند که سرمایه، وقت و توان خود را برای خدمت به جوانان این کشور گذاشتند و نقص و کمبودهای خدمات بخش دولتی را در ایجاد و توسعه فضای ورزشی جبران می کنند.

در ادامه امیرحسینی به عنوان رئیس جلسه، علیرضا روستاکاری کننده وزارت ورزش و جمعه مشاور امور تشکل های کارفرمایی در سخنانی به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.

در ادامه این نشست ضمن قرائت اساسنامه، بر اساس پیشنهاد حاضران، اصطلاحاتی انجام شد و بندهایی به اساسنامه مصوب افزوده شد.

بر اساس رای گیری در مجمع کاوه صدقی، حسن میرزا آقابیک، مجید کوهیان، علی سلامت و سهراب آزاد به عنوان اعضای هیئت مدیره و کاوه اخلاقی به همراه حمید رحمانیان به عنوان اعضای علی البدل هیئت مدیره انتخاب شدند. همچنین رضا الوندی، به عنوان بازرس و مهرگان علوی به عنوان بازرس علی البدل انجمن صنفی کارفرمایی باشگاه داران ورزشی استان تهران انتخاب شدند.

در این جلسه مقرر شد خزانه دار، رئیس، نایب رئیس و دبیر انجمن صنفی باشگاه داران تهران در هفته آینده انتخاب شوند. باشگاه داران استان تهران به وسیله سایت Www.bashgahdaran-tehran.ir می توانند برای عضویت در انجمن صنفی باشگاهداران استان تهران اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 آذر 1399 بروزرسانی: 30 آذر 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 802

به "نخستین مجمع انجمن صنفی باشگاه داران تهران برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین مجمع انجمن صنفی باشگاه داران تهران برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید