فال روزانه 30، 10، 1398

به گزارش جملات زیبا، فال روزانه 98/10/30

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک. فردی انسان دوست و با محبت هستید و در سالی که با تولد شما شروع شده است، این روحیه بیشتر از همیشه به کار شما خواهد آمد و با فرصت هایی روبرو خواهید شد که با نوع دوستی و محبت، گره از کار دیگران باز کنید. در این سال رفتار شما جدی تر از سال های قبل خواهد شد و رویکردی عمل گرا به زندگی و مسائل خواهید داشت. سایه همای سعادت در ماه بهمن که پیش روی شما قرار گرفته است بر سر شما خواهد افتاد و در این ماه با موقعیت های زیادی روبرو هستید. این موقعیت ها را به فال نیک بگیرید و سال تولدتان را با انگیزه بیشتری برای دستیابی به موفقیت، شروع نمایید. از آنجایی که در همیشه روی یک پاشنه نمی چرخد، در ماه های فروردین یا اردیبهشت ایام به کام شما نخواهد بود و در این ماه ها به مسائل مالی برمی خورید. اجازه ندهید این مسائل شما را به مخمصه بیاندازد و با جدیت و پشتکار، ماه هایِ سختِ سال تولدتان را پشت سر بگذارید. آبان ماه سال آینده، زمان اوج کار شما است و در این ماه تا می توانید تلاش کنید و مطمئن باشید که زحمت های شما بدون پاداش باقی نمی ماند. سالی که با تولدتان شروع شده است را با رویکردی تازه و جدید شروع کنید و این سال را به گونه ای به سرانجام برسانید که در سرانجامی سال تولدتان، خاطره های خوش این سال در ذهن شما ماندگار شود.

فال روزانه 30، 10، 1398

انسان حساسی هستید و با کوچکترین مسائل ناراحت می شوید، این روحیه باعث شده تا به جای رویارویی با مسائل، همیشه به دنبال فرار از سختی های زندگی باشید. با چنین رویکردی به جایی نخواهید رسید و از امروز تصمیم بگیرید که با شجاعت و عزم راسخ مسائل را یکی پس از دیگری از سر راه بردارید. روز خوبی را به لحاظ مالی آغاز نکرده اید و اگر مواظب مال و اموا ل تان نباشید، احتمال سرقت دارایی های شما وجود دارد. اهمیتی به همسر یا عشق زندگی تان نمی دهید و این روحیه ایشان را حسابی دلخور کرده است، اجازه ندهید این دلخوری ادامه پیدا کند و اهمیت بیشتری به عشق زندگی تان بدهید. به لحاظ مالی شرایط خوبی ندارید و دنبال راهی برای افزایش درآمد می گشت، در نتیجه پیشنهاد می کنیم با اطرافیان و دوستانی که تخصص بیشتری از شما دارند و قواعد بازار را می شناسند مشورت کنید و راهکار ای برای افزایش درآمد پیدا نمایید. امروز احتمال ایجاد مشاجره ای میان شما و فردی وجود دارد، از این مشاجره برحذر باشید و کسی را از گفتار و رفتار خود نرنجانید.

روز خوبی را آغاز کرده اید و سرحال و غبراق هستید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و کارها را سریع تر از همیشه به انتها برسانید. روحیه ای بشاش دارید و انسانی خنده رو هستید، به لطف چنین روحیه ای دوستان زیادی پیدا کرده اید و اعتماد به نفس سرشاری دارید، در نتیجه برای حل مسائل با سختی روبرو نخواهید شد و مسئله ای که امروز به آن برمی خورید را با کمک دوستان پشت سر بگذارید. امروز میان اعضای خانواده مشاجره ای در می گیرد، در این مشاجره دخالت نکنید و اجازه دهید اهل منزل این مشکل را خودشان حل کنند. ارزش وقت و زمان را نمی دانید و فراموش کرده اید که وقت طلا است، در نتیجه وقت زیادی را تلف می کنید و همیشه از کارهای تان عقب هستید، از امروز تصمیم بگیرید که بیشتر از همیشه چشم تان به ساعت باشد و بیشتر از گذشته قدر لحظه های ارزشمند زندگی خود را بدانید.

روز را با کسالت و بیماری آغاز کرده اید و حال خوشی ندارید، اما غم به دل تان نباشد چرا که این بیماری شما را زمین گیر نخواهد کرد و با استراحت و مصرف دارو، در کمتر از زمانی که فکرش را بکنید، از بستر بیماری بلند خواهید شد. روز خوبی را به لحاظ مالی آغاز کرده اید و چندین موقعیت سودآور در انتظار شما است، اجازه ندهید این موقعیت ها از بین برود و با ذکاوت و هوشکمک، قدر این موقعیت های سودآور را بدانید. امروز همسر یا عشق زندگی تان به محبت شما نیاز دارد، این نیاز را بی پاسخ نگذارید و فرصتی را برای بودن در کنار عشق زندگی تان مهیا کنید. سفری در پیش دارید و در این سفر بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت. اهمیتی به نظر بزرگ ترهای فامیل نمی دهید و قبل از اینکه کم محلی به ریش سفید های خاندان، شما را به فرد منفوری در میان اعضای خانواده تبدیل کند، این رویکرد را تغییر دهید و از قلم نیاندازید که احترام به بزرگ ترها واجب است.

شخصیتی جذاب دارید و در اولین برخورد، اطرافیان را جذب خود می کنید. از این روحیه برای حل مسائل کمک بگیرید و دامنه دوستان خود را گسترش دهید. پولی از کسی قرض کرده اید یا وامی گرفته اید و امروز زمان پرداخت این قرض فرا رسیده است، به هر قیمتی که شده این قرض را پرداخت کنید و اجازه ندهید که اطرافیان شما را به عنوان فردی بد حساب بشناسند. فردی به شما قولی داده و قرار است امروز کاری برای شما انجام دهد، اما این فرد به شما بدقولی خواهد کرد و مجبور خواهید شد که تنهایی این کار را به انتها برسانید. امروز روز عاشقی شما است و اگر تا به امروز عاشق نشده اید، امروز با فردی روبرو خواهید شد و در اولین نگاه، به ایشان دل می بازید، اما این عشق یک طرفه است و ادامه آن شما را به دردسر بزرگی خواهد انداخت. انسان باوجدان و درستکاری هستید و کارها را با دقت و ظرافت تمام انجام می دهید، این روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید مزد درستکاری های خود را خواهید دید. امروز همسر یا عشق زندگی تان حال و روز خوشی ندارد و به بستر بیماری افتاده است، تا می توانید از عشق زندگی تان پرستاری کنید و به ایشان ثابت نمایید که در خوشی ها و گرفتاری های زندگی همیشه کنارش هستید.

روز را با نگرانی و اضطراب آغاز کرده اید، برای کاهش این نگرانی ها با فردی که او را به عنوان سنگ صبور زندگی تان می شناسید، صحبت کنید و بار این اضطراب را زمین بگذارید. کار نادرستی انجام داده اید و امروز همسر یا عشق زندگی تان از این کار باخبر خواهد شد، قبل از اینکه عشق زندگی تان برای انجام این کار نادرست با شما دعوا و مرافه راه بیاندازید، از ایشان دلجویی کنید و قول بدهید که در آینده هرگز چنین کاری انجام نخواهید داد. اعضای خانواده نقش مهمی در موفقیت های شما دارند و اگر به دنبال موفقیت های بیشتر هستید، امروز از اعضای خانواده قدردانی نمایید و به آنها ثابت کنید که قدر حمایت های آنها را می دانید. به لحاظ کاری روز خلوتی را آغاز کرده اید و اوقات فراغت خود را به تنهایی اختصاص دهید و با خودتان خلوت کنید.

به لحاظ مالی اوضاع خوبی دارید اما اهل کمک به دیگران و انجام کارهای خیریه نیستید، قبل از اینکه این رویکرد شما را به فردی پول دوست تبدیل کند، امروز قسمتی از درآمد خود را برای کمک به دیگران و کارهای خیریه کنار بگذارید و به لحاظ ذهنی آرامش خاطر پیدا کنید. همسر یا عشق زندگی تان توقع های زیادی از شما دارد و به رغم اینکه می دانید از عهده انجام تمام خواسته های ایشان بر نمی آیید، وعده های پوشالی به عشق زندگی تان می دهید، از امروز به بعد به عشق زندگی تان قول هایی بدهید که از تحقق آنها مطمئن هستید. روحیه ای خستگی ناپذیر دارید و به رغم این که کارهای زیادی روی سر شما تلنبار شده است، امروز بدون اینکه خستگی به روی خود بیاورید، این کارها را یکی پس از دیگری انجام خواهید داد.

انتظار دارید اعضای خانواده طبق نظر شما رفتار کنند و این روحیه شما را به فرد مستبد و خودخواهی درمیان اهل منزل تبدیل کرده است. امروز زمان خوبی است که این اخلاق را کنار بگذارید و از قلم نیاندازید که دیگر اعضای خانواده نیز باید فرصت اظهار نظر داشته باشند. انسان ولخرجی هستید و علاقه زیادی به خرید کالاهای لوکس و گران قیمت دارید، قبل از اینکه این رویکرد شما را به مرز ورشکستگی ببرد، ولخرجی را کنار بگذارید و با خرید کالاهای خوش قیمت و مناسب، ثبات مالی خود را تضمین کنید. امروز با فردی ملاقات می کنید و اگر تا به امروز عاشق نشده اید، به این فرد دل خواهید باخت. از شغل فعلی تان رضایت ندارید و به دنبال کار جدیدی می گشت، امروز زمان خوبی است که خلاقیت بیشتری در انجام کارها به خرج دهید و با نوآوری و ایده های و تازه، زمینه شغلی جدید را برای خودتان فراهم نمایید. همسر یا عشق زندگی تان را عاشقانه دوست دارید، اما این عشق را به زبان نمی آورید و این روحیه باعث شده تا عشق زندگی تان به محبتی که به ایشان دارید شک کند. اجازه ایجاد چنین باوری را به عشق زندگی تان ندهید و امروز با رفتار و گفتار ثابت کنید که عاشقانه دوستش دارید.

مسائل مالی زیادی دارید و این شرایط امروز زمینه ایجاد مشاجره ای را میان شما و عشق زندگی تان فراهم می کند، اجازه ندهید مسائل مالی فاصله ای میان شما و عشق زندگی تان بیاندازد و از امروز با پس انداز و صرفه جویی، اندوخته ای را برای روز مبادا کنار بگذارید. امروز یکی از دوستان قدیمی که خاطره های خوشی با ایشان دارید به شما سر خواهد زد، این ملاقات را به فال نیک بگیرید و خاطره های خوش گذشته را زنده کنید. در محل کار یا منزل به اطرافیان سخت می گیرید و همیشه آنها را تحت فشار قرار می دهید. امروز ادامه این روحیه مشاجره ای را میان شما و همکاران یا اعضای خانواده به دنبال خواهد داشت. روز شلوغی را دارید و اگر حواس تان را جمع نکنید، امروز به جای رسیدن به کارهای مهم، سرتان گرم کاری پیش پاافتاده خواهد شد و کارهای مهم امروز به آینده موکول می شود.

اعتمادبه نفس سرشاری دارید و از رویارویی با مسائل نمی ترسید، این روحیه امروز به کمک شما می آید و مسئله ای که در سر راه دارید را راحت تر از چیزی که فکرش را بکنید حل خواهید کرد. امروز همسر یا عشق زندگی تان برنامه ای خاص برای شما تدارک دیده و شما را حسابی شگفت زده خواهد کرد. موقعیتی برای شراکت یا همکاری در پیش رو دارید، امروز زمان خوبی برای آغاز این شراکت است و مطمئن باشید سود سرشاری از این مشارکت روانه حساب های بانکی شما خواهد شد. احتمال ایجاد مشاجره ای میان شما و یکی از همسایه ها وجود دارد، در این مشاجره کوتاه بیایید، چرا که در غیر این صورت این مشاجره بالا می گیرد و دردسرهای زیادی گریبان شما را خواهد گرفت.

اهل شادی و خنده نیستید و همیشه از شرایط گله دارید، این روحیه شما را به فردی عبوس و نارحت تبدیل کرده است و اطرافیان تمایلی به هم صحبتی با شما ندارند، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که با خنده و گشاده رویی به استقبال زندگی بروید و از قلم نیاندازید که خنده بر هر در بی درمانی دوا است. احساس می کنید عشق میان شما و همسر یا عشق زندگی تان کم رنگ شده و مانند سابق عاشق یکدیگر نیستید، اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با عشق زندگی تان صحبت کنید و به فکر راهکار ای باشید. انسان زحمت کشی هستید و احساس می کنید که اهل منزل قدر تلاش های شما را نمی دانند، اما این احساس نادرست است چرا که امروز اعضای خانواده بابت زحمت های شبانه روزی تان از شما قدردانی می کنند. امروز بخت با شما یار است و کارها راحت تر از همیشه انجام خواهد شد.

به فکر سلامی تان نیستید و ادامه این شرایط شما را در بستر بیماری گرفتار خواهد کرد، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که بیشتر مواظب خوردوخوراک خود باشید و با ورزش و تحرک، سلامتی تان را تضمین کنید. برای انجام کاری سرمایه گذاری کرده اید و این سرمایه گذاری امروز به بار می نشیند و پول خوبی نصیب تان خواهد شد. کوله باری از تجربه اندوخته اید اما این تجربه را با کسی در میان نمی گذارید، به همین دلیل امروز یکی از اعضای خانواده از شما درخواست کمک می کند. تجربه های خود را با ایشان درمیان بگذارید و راه و چاه زندگی را به وی نشان دهید. تصمیم مهمی را در محل کار یا منزل باید اتخاذ کنید، امروز زمان خوبی است که این تصمیم را عملی کنید و مطمئن باشید از تصمیم های امروز ضرر نخواهید کرد. روز خوبی برای عاشقی است و همسر یا عشق زندگی تان، عشق بی انتهاش را نثارتان خواهد کرد.

اهل تفریحات بیرون از منزل هستید اما روزمرگی های زندگی فرصتی برای تفریح در اختیار شما قرار نمی دهد، خوشبختانه امروز بخت با شما یار است و فرصتی برای گردش و تفریح در بیرون از منزل پیدا می کنید. امروز یکی از دوستان یا آشنایان از شما درخواست پول می کند، روی این فرد را زمین نیاندازید و مطمئن باشید پولی که به ایشان قرض می دهید را زودتر از چیزی که فکرش را بکنید، بازپس خواهد داد. مسئله ای میان شما و اعضای خانواده یا همکاران پیش آمده و راهکاری برای برطرف کردن این مشکل پیدا نمی کنید. در چنین شرایطی از بزرگان فامیل یا ریش سفید های محل کار کمک بگیرید و خاطرجمع باشید که پادرمیانی بزرگ ترها، مشکل میان شما و اعضای خانواده را برطرف خواهد کرد. کارهای عقب افتاده زیادی دارید و اهمیتی به انجام کارها نمی دهید، قبل از اینکه این رویکرد شما را به فردی بی مسئولیت تبدیل کند، از امروز کارها را اولویت بندی کنید و کا رهای عقب افتاده را به آینده موکول نکنید.

منبع: برترین ها
انتشار: 9 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 572

به "فال روزانه 30، 10، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 30، 10، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید