خوشحالی جالب عیسی آل کثیر پس از برد در دربی

به گزارش جملات زیبا، شاید چند ماه پیش کسی فکرش را هم نمی کرد که عیسی جزئی از تیم قهرمان پرسپولیس در لیگ برتر و جام حذفی باشد. اما او بعد از چند تمرین خصوصی و البته یک جلسه سرپایی مهم در ورزشگاه کاظمی با یحیی گل محمدی، با عقد قراردادی شش ماهه به پرسپولیس بازگشت.

خوشحالی جالب عیسی آل کثیر پس از برد در دربی

مهاجم جنوبی سرخپوشان در چند بازی درخشید و دروازه سپاهان، استقلال، گل گهر و... را گگردد تا به چهره اصلی سرخپوشان تبدیل گردد و جای مهدی عبدی را در ترکیب اصلی بگیرد. او که دربی رفت را از جلوی تلویزیون و دربی برگشت را از روی نیمکت شروع نموده بود، با همین درخشش خود را به ترکیب سرخپوشان تحمیل کرد و در نهایت یک بزم فوق العاده را سپری کرد.

در لحظاتی که بازیکنان پرسپولیس مشغول لایو اینستاگرام و سلفی بودند، عیسی قیچی برداشت و به سمت دروازه پرسپولیس رفت و حدود دو متر مربع از تور دروازه را بُرید و سپس همراه خود به روی استیج آورد.

آل کثیر در حالی این اقدام جالب و تعجب برانگیز را انجام داد که این کار امری مرسوم در جشن های قهرمانی محسوب می گردد و در انتها جام جهانی نیز ستاره های تیم قهرمان و یاران لیونل مسی نیز بخشی از تور دروازه لوسیل را بریدند تا یادگاری با خود به بوئنس آیرس ببرند.

عیسی تور را مثل دامن های عربی به کمر خود بست و بعد از اینکه مدال را گرفت، به سوی دیگر بازیکنان رفت و بعد از چند کاپیتان اصلی، جام را نیز بالای سر خود بُرد تا به چهارمین جام قهرمانی با پرسپولیس، بوسه بزند.

در انتها، اما تور بازی قهرمانی روی سر عیسی آل کثیر نهاده شد تا این فریم تبدیل به جالب ترین تصویر از جشن قهرمانی پرسپولیس گردد.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 14 خرداد 1402 بروزرسانی: 14 خرداد 1402 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 1736

به "خوشحالی جالب عیسی آل کثیر پس از برد در دربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوشحالی جالب عیسی آل کثیر پس از برد در دربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید