خبر بد برای والیبال؛ غفور انتخابی المپیک را از دست داد

به گزارش جملات زیبا، ما منتظر بازگشت غفور به ایران هستیم تا شرایطش را از نزدیک ببینیم و یک سری معاینات را هم انجام دهیم تا بتوانیم دقیق تر درباره اش صحبت کنیم. او قرار است فردا (پنج شنبه) به ایران بیاید.

خبر بد برای والیبال؛ غفور انتخابی المپیک را از دست داد

از سفر با تور ارزان پاتایا لذت ببرید و سواحل شگفت انگیز تایلند و مراکز خرید بسیار ارزان پاتایا را از دست ندهید.

پزشک تیم ملی والیبال گفت: امیر غفور بازیکن تیم ملی والیبال ایران و باشگاه لوبه ایتالیا، رقابت های انتخابی المپیک را به علت مصدومیت، از دست داد.

به گزارش خبرنگاران، سیامک افروزی در گفت وگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال، درباره مصدومیت امیر غفور گفت: ما از روز اول آسیب دیدگی امیر غفور، با خودش و باشگاهش در ارتباط بودیم. به خصوص در روزهای اخیر، با باشگاه لوبه به صورت تنگاتنگی در ارتباط بودیم. آن ها مدارک غفور را طی یک همکاری صمیمانه برای ما ارسال می کردند. امیر غفور پیش تر دچار یک التهاب بود ولی قبل از رفتن به مسابقات باشگاه های دنیا با تیم لوبه، گویا در لیگ ایتالیا و بازی مقابل تیم ویبو والنتیا، دچار مصدومیت می گردد. او با یک ترک روی مهره L5 کمرش روبه رو شده است. اسم آسیب دیدگی او اسپوندیلو لیسیس است.

او اضافه نمود: به هرحال در ایتالیا چندین بار از غفور MRI و تصویربرداری صورت گرفته است و دو سه نفر از بهترین پرفسورهای ایتالیا هم او را دیده اند و با توجه به مدارک ارسالی از سوی باشگاه لوبه، تقریبا نظرات مشترک است و حدود 4 الی 6 هفته احتیاج است تا غفور استراحت کند. استراحتی که طی آن، غفور فعالیتی نداشته باشد و بعد از آن باید به تدریج تمرینات والیبال خود را آغاز کند. با توجه به شرایط موجود، غفور انتخابی المپیک را از دست داده است.

پزشک تیم ملی والیبال ادامه داد: ما منتظر بازگشت غفور به ایران هستیم تا شرایطش را از نزدیک ببینیم و یک سری معاینات را هم انجام دهیم تا بتوانیم دقیق تر درباره اش صحبت کنیم. او قرار است فردا (پنج شنبه) به ایران بیاید.

افروزی در سرانجام و در پاسخ به این سوال که آیا مصدومیت غفور یک مصدومیت کهنه است، گفت: من روز گذشته با مدیر تیم لوبه در مورد غفور صحبت کردم. او گفت که تا قبل از بازی با تیم ویبو والنتیا که 24 روز پیش (یکشنبه 3 آذر) بود، آسیب دیدگی غفور تنها یک التهاب بود. این ترک طبق گفته یک پروفسور در بلونیا، حدود 22 الی 24 روز پیش در لیگ ایتالیا رخ داده و به عبارت بهتر، این ترک مصدومیت قدیمی نیست.

منبع: عصر ایران
انتشار: 15 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 110

به "خبر بد برای والیبال؛ غفور انتخابی المپیک را از دست داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر بد برای والیبال؛ غفور انتخابی المپیک را از دست داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید