اینستاگرام به کپی برداری از پلتفرم های رقیب ادامه می دهد: این بار آزمایش قابلیتی مشابه BeReal

به گزارش جملات زیبا، اینستاگرام در حال آزمایش داخلی قابلیت جدیدی شبیه پلتفرم BeReal است که از کاربر می خواهد خود واقعی اش را به نمایش بگذارد.

اینستاگرام به کپی برداری از پلتفرم های رقیب ادامه می دهد: این بار آزمایش قابلیتی مشابه BeReal

اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت تازهی به نام Candid Challenges است که شباهت زیادی به شبکه اجتماعی BeReal دارد. این ویژگی هنوز در دسترس عموم قرار نگرفته، اما به صورت تصادفی در ساعات مختلف روز از کاربر می خواهد تصویری از پیرامون خود را با دنبال کنندگانش به اشتراک بگذارد.

توسعه دهنده مشهور، الساندرو پالوزی که در مهندسی معکوس اپ ها و کشف نسخه اولیه قابلیت های تازه تبحر دارد، این ویژگی را کشف نموده است. او می گوید کاربران در صورت استفاده از این قابلیت باید در زمان های تصادفی در یک بازه زمانی دو دقیقه ای عکس بگیرند. محتواهایی که به وسیله قابلیت Challenges به اشتراک گذاشته می شوند، در قسمت استوری ها به نمایش در می آیند.

اینستاگرام توسعه این ویژگی را تایید کرد

سخنگوی اینستاگرام تایید نموده که این شرکت به صورت داخلی در حال کار روی نمونه اولیه این ویژگی است، اما اطلاعات بیشتری در این رابطه منتشر ننموده است. آزمایش قابلیت Candid Challenges نشان می دهد که این شبکه اجتماعی از تهدید احتمالی BeReal مطلع است و می خواهد از همین حالا ویژگی اصلی آن را به پلتفرم خود بیاورد.

با این حال، نکته جالب این جاست که BeReal تقریبا فلسفه متفاوتی را نسبت به اینستاگرام در پیش گرفته است. این شبکه اجتماعی از کاربران می خواهد که در لحظه از سوژه های احتمالی پیرامون خود عکس بگیرند و در واقع خود واقعی شان را به نمایش بگذارند. در حالی که اینستاگرام اکنون به محلی برای انتشار تصاویر از پیش آماده شده و دارای فیلتر تبدیل شده است.

شبکه اجتماعی BeReal در سال 2019 عرضه شد، اما اخیرا در میان نوجوانان به محبوبیت رسیده است. این اپلیکیشن در حال حاضر در اپ استور اپل بالاتر از اینستاگرام و فیسبوک واقع شده است. مارک زاکربرگ قبلا گفته بود که آینده متا متکی بر نوجوانان است. با این حال، نوجوانان حالا بیشتر وقت خود را روی پلتفرم های سایر شرکت ها از جمله تیک تاک می گذارنند. البته متا سعی نموده که بخشی از ویژگی های این پلتفرم را هم کپی کند، اما هنوز در جذب کاربران آن ها توفیق قابل توجهی نداشته است.

منبع: انتخاب
انتشار: 9 دی 1401 بروزرسانی: 9 دی 1401 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 1666

به "اینستاگرام به کپی برداری از پلتفرم های رقیب ادامه می دهد: این بار آزمایش قابلیتی مشابه BeReal" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینستاگرام به کپی برداری از پلتفرم های رقیب ادامه می دهد: این بار آزمایش قابلیتی مشابه BeReal"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید