اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درمورد اتفاقات اصفهان ودرخواست از مسئولان

به گزارش جملات زیبا، به گزارش خبرنگاران، پس از اتفاقاتی که در دیدار پرسپولیس و سپاهان رخ داد و منجر به محرومیت چند بازیکن دو تیم شد، در دیدار روز دوشنبه ذوب آهن و پرسپولیس نیز اتفاقات حاشیه ای رقم خورد که سلامت بازیکنان تهرانی را به خطر انداخت.

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درمورد اتفاقات اصفهان ودرخواست از مسئولان

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

هنگامی که اتوبوس پرسپولیس قصد داشت راهی ورزشگاه فولادشهر گردد چند فرد ناشناس با نارنجک به سمت اتوبوس این تیم حمله کردند و با پرتاب نارنجک به شیشه ها و بدنه اتوبوس آسیب زدند و ترس و وحشت را به جان بازیکنان انداختند.

به همین خاطر باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه ای، اتفاقاتی که روز گذشته در اصفهان رقم خورد را محکوم کرد. در این بیانیه آمده است:

به خاطر اتفاقات اخیر پیرامون پرسپولیس از فدراسیون فوتبال و تمامی ارگان های تصمیم ساز می خواهیم وارد عمل شوند و این بار با بررسی همه جوانب و همچنین احکام قاطع، دست افرادی که پشت پرده اتفاقات بوده و درصدد آسیب رساندن به جامعه ورزش و خصوصا باشگاه پرسپولیس هستند، را کوتاه کنند.

باشگاه پرسپولیس از ابتدای فصل نشان داده آرامش و حفظ شئون اخلاقی را در دستور کار دارد و با هرگونه اغتشاش، درگیری، تجمعات غیرقانونی، شایعه پراکنی و رفتارهای دور از شأن و شئون ورزش پهلوانی صددرصد مخالف است.

باشگاه پرسپولیس هرگز موافق رفتارهای خشونت آمیز نبوده و خواستار برخورد شدید با خاطیان است. ما اعتقاد داریم رفتار این چنینی نه تنها باعث آسیب به فوتبال می گردد بلکه وجهه فوتبال ایران را در سطح بین المللی مخدوش می سازد.

تمام حقوق این باشگاه در اتفاقات اخیر مورد پیگیری دقیق قضایی قرار می گیرد و امیدواریم قانون در قبال بی مسئولیتی عده ای که خارج از زمین فوتبال به دنبال کسب امتیاز و قهرمانی هستند، از سوی نهادهای تصمیم ساز در داخل فدراسیون و همچنین مراجع حقوقی معتبر به شدیدترین شکل ممکن اجرا گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 تیر 1400 بروزرسانی: 13 تیر 1400 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 1159

به "اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درمورد اتفاقات اصفهان ودرخواست از مسئولان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درمورد اتفاقات اصفهان ودرخواست از مسئولان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید